| Hardver | Kućišta | LC-Power Infiltrator
Kućišta

LC-Power Infiltrator

 

Par reči za kraj i finalna ocena

 

Sve u svemu LC-Power je u cenu od 90 eura uspeo da uklopi dosta toga korisnog, ali na žalosti i uspeo da izostavi neke stvari koje smo videli na cenovno osetno nižem modelu.  Konkretno, bočni ventilator velikog promera.

 

LCP_infiltrator_U1

 

Gaming 971B  Infiltrator nije najbolje kućište koje smo videli, ali poseduje par veoma zanimljivih rešenja. Stekli smo utisak kao da su na razvoju ovog kućišta radila dva odvojena dizajnerska tima LC-Power-a, pa se na kraju našli na piću i „smućkali“ Inflitratora-a.

 

LCP_infiltrator_U3

 

Neka rešenja kod ovog modela su odlično izvedena, dok su neka tek dovoljna za prelaznu ocenu, ali šta je tu je. Gaming 971B  Infiltrator poseduje četiri USB 2.0 front priključka kao i jedan USB 3.0 priključak, crnu unutrašnjost, filtere protiv prašine na svim ulaznim mestima, rupe za „vodeno hlađenje“, otvore za skrivanje kablova, veliki broj mesta za montiranje 120 mm ventilatora. Gornja maska se lako skida, kao i prednja, dok je odvajanje najkritičnijih  toplotnih zona zanimljivo rešenje, koje je sa druge strane totalno korisno postalo tek nakon modovanja koje smo spomenuli u samom tekstu.

 

LCP_infiltrator_099

 

Na žalost uz ovo kućište ne dolazi ni jedan ventilator, ali smo ipak saznali od domaćeg distributera da je cena jednog 120mm LC-Power modela, kao sa slike iznad, oko 250 dinara. Prostom računicom dolazimo do cifre od 100 eura. Na pitanje, da li LC- Gaming 971B  Infiltrator vredi uloženog novca, odgovor je da sigurno nećete baciti novac. Ono što definitivno ide u prilog Gaming 971B  Infiltrator modelu je to što ima nativnu podršku za E-ATX matične ploče, a u ovom cenovnom rangu skoro da ne postoje takvi modeli, odnosno mogu da se prebroje na prste jedne ruke.

 

LC-Power Gaming 971B  Infiltrator kućište na test ustupio Mid9

 

Komentarišite na forumu

 

Tagovi
D

Dušan Srbljak

Dodaj komentar

Kliknite ovde da biste poslali komentar