Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Koji ce ti apu masina kad uzimas solo jaku graficku?
Masina za 51 000 za igre:
Procesor 9.799 din : AM3+ AMD FX-4300 : http://goo.gl/ev8ws
RAM 4gb 3.999 din 1600MHz Kingston hyperX : http://goo.gl/dGcITr
KUciste 3.499 din (slobodno zameni za neko drugo po izboru u toj ceni)
Aerocool V3X...
Da, tona ljudi koji nikada nista ne komentarisu ikada na forumu
ili mozda jednom godisnje.
Ja se oma trampim ako dobijem nesto iznad sedmog mesta za sedmo mesto :)
Ako sam dobro razumeo.
Ja dovedem prijatelja i on kupi lap top od recimo 50 000 din
10% je 5 000 din.
Ja pri svojoj sledecoj kupovini imam popust od 5 000 din.
Sta ako kupujm nesto jeftinije od 5 000 din?
ili nesto sto je malo preko 5 000 din recimo 5 500, placam samo 500 din?
@Fanta
Sto ne bi bili, ja ne idem inace na facebook (imam jedan profil sa 0 prijatelja sa random nick-om)
Koja je steta da se ovde nesto tako postavlja u vezi sekire?