Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@DR4C0Ni4N
Imao sam negativna iskustva sa nekim ljudima sto se tice kopija racuna i garancije.
Kao sto i sam kazes ljudi vise vole da imaju original racun i garanciju za taj njihov kupjeni polovni proizvod.
LC Power Pro 970B Vendetta_X
http://www.lc-power.de/index.php?id=326&L=1
Je dobro kuciste imam ga ja, tj moja Dunja, ali sto se tice provetrenosti gore nema otvore to mi je jedina zamerka.
pozadi 1 za 12 cm ventilator, i napred 1x12cm ventilator.
Sa strane mogu 2x12 cm ventilatora a oni su mi...
Ovo je isto kao kada bi te osudili za ubisto sto si kupio otrov za pacove.
Jeste otrov za pacove
ali sa time mozes da trujes decu,
da te mi odmah kaznimo i naplatimo kao da si vec otrovao dete...
Koliko ja znam kod dobijes naknadno, kad ti stigne karta posaljes im mejl sa seriskim brojem karte i tvojom porudzbenicom i to je to. Stigne ti kod za igru.
Ja bi organizaovao javno vesanje...
" Uskoro će se u raspodelu muzičkog dinara, najavilo je više učesnika, uključiti i četvrta organizacija,
koja će štititi prava pisaca, pa će njima ići namet od štampača, skenera i aparata za fotokopiranje. "
@Makner
Da, sastavljaju masinu, sve povezu na tebi je samo da instaliras OS po zelji
i to je to. Napomeni samo dve stvari.
1. Zelis racun i garanciju za svaku komponentu odvojeno
(ovo je jako korisna stvar kad prodajes graficku ili cpu pa ides na nesto jace.
Mnogo lakse i brze prodas kad...
@Fanta
Da, naravno da je saljivo,
a covek se batrga bez kokretnog dokaza i sve je rekla kazala i sve informacije su mu bitne kao i kod Zizu-a, otud poredjenje.