• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

XenForo 2 - apgrejdovan forum

CooLa

I didn't ask for this
Urednik
Učlanjen(a)
02.03.2009.
Poruka
1.271
Rezultat reagovanja
50
Ažurirali smo Forum sa Xenforo 1.5.2 na XenForo 2.1.1.

Zbog ažuriranja, neke funkcionalnosti nisu dostupne
  • Moja konfiguracija se ne prikazuje (možete da je ažurirate u profilu)
  • Light skin trenutno nije aktivan
  • Postoje placeholder linkovi u headeru i footeru
  • Tapatalk ne radi
  • Druge sitnice (veličina fonta, itd...)
Radim(o) aktivno na vraćanju tih funkcionalnosti, i biće vraćene u najskorijem roku.

Nova funkciolnost je dodavanje vaših gaming profila u profil. Kako to izgleda možete videti ispod mog avatara u ovoj poruci

CooLa

I didn't ask for this
Urednik
Učlanjen(a)
02.03.2009.
Poruka
1.271
Rezultat reagovanja
50
Konfiguracija je vracena na forum :)

BLEAGH

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.10.2018.
Poruka
304
Rezultat reagovanja
115
Fino, sada je i forum u skladu sa oficijalnom stranicom.Sve mi se svidja ostaju samo jos sitnice da se zategnu.
Za sada jedina sitnica koja mi je zapala za oko a verujem da je lako ispraviti "Axe logo" koji ima nesto svetliju plavu od plave na forumu , mislim da bi bilo mnogo bolje za oko ako bi se plava sa logoa podudarala sa bojom foruma(plava sa navigacionog bara -Home , Forums..).

UniqUnic

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
1.793
Rezultat reagovanja
555
Jel se meni cini ili je nekako vise "lightweight" nego stari?

Typhoon.X

Moderator
Učlanjen(a)
12.04.2009.
Poruka
1.103
Rezultat reagovanja
41
U kom smislu ? Nedostaju neke opcije ?

UniqUnic

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
1.793
Rezultat reagovanja
555
Ne da nedostaju opcije, nego je nekako sve brze, ucitava, brze se odazivaju stvari i nema onaj login bug koji je bio :)

CooLa

I didn't ask for this
Urednik
Učlanjen(a)
02.03.2009.
Poruka
1.271
Rezultat reagovanja
50
Tapatalk sređen i dodat shoutbox na forum. U sidebaru, prvi blok :)

DR4C0Ni4N

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
20.02.2011.
Poruka
2.612
Rezultat reagovanja
240

Fakku

PCAXE Member
Učlanjen(a)
16.02.2019.
Poruka
175
Rezultat reagovanja
34
ne podnosim ovu tamnu temu.
s obzirom da imam problema sa vidom jedva citam poruke.
axe light izgleda pokvaren

CooLa

I didn't ask for this
Urednik
Učlanjen(a)
02.03.2009.
Poruka
1.271
Rezultat reagovanja
50

tatatatira1977

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
06.03.2019.
Poruka
66
Rezultat reagovanja
24
Dobro fakku kaze ova axe light tema je neka bas blijeda nije dobra kad citas .Nadamo se da ce to biti rijeseno na najbolji nacin .:thumb:

PORSCHE

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.01.2019.
Poruka
67
Rezultat reagovanja
39
Veoma lepo i pregledno. Ne znam da li ste namerno izbacili ili tek treba da osposobite broj poruka koje su se nekom svidele.

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
2.151
Rezultat reagovanja
519
Iskočiše pravila foruma i pristadoh na ista. :vuna:
Međutim, nisam ih detaljno pročitao, pa bi bilo lepo da ih uvrstite na odgovarajuće mesto u Komuna, Pravila Axe foruma (da mogu lepo da pročitam i da se kajem što potpisah... :troll:)

UniqUnic

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruka
1.793
Rezultat reagovanja
555
Iskočiše pravila foruma i pristadoh na ista. :vuna:
Međutim, nisam ih detaljno pročitao, pa bi bilo lepo da ih uvrstite na odgovarajuće mesto u Komuna, Pravila Axe foruma (da mogu lepo da pročitam i da se kajem što potpisah... :troll:)
Nema sta da se kajes, samo ce @Marvox jer pise da ako delis privatnu prepisku, moraju da pristanu obe osobe ucesnici :troll:

Inace, super je sad sto ako imate dodate drustvene mreze to izlazi na profilu sa ikonicom :)

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
2.151
Rezultat reagovanja
519
Nema sta da se kajes, samo ce @Marvox jer pise da ako delis privatnu prepisku, moraju da pristanu obe osobe ucesnici :troll:

Inace, super je sad sto ako imate dodate drustvene mreze to izlazi na profilu sa ikonicom :)
Sve je to super, ali kao što napisa @Fakku : dok se ne sredi i svetla tema ja sada bauljam po "mraku"... :eek:
Za sada nije loše, sem što sam nabasao i na pravila za Male Oglase (i na njih pristao, ali sada pročitao!)...

Vrh