Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ovo je bilo u extra zurbi opa cupa bios, nece, i onda drz ne daj aj brzo i fw da se odradi,
nikad to nisam radio , mislio sam da je isto kao i bios ali mora butabilna fleshka da se napravi, ok to nisam znao.
Nije frka opravim butabilnu flesku pa onda turim taj fajl za fw.
Inace update fw za hdd...
Odradio sam update biosa na poslednju verziju, sve proslo ok,
medjutim taj hdd i dalje ne vidi.
sto se tice ovog: http://knowledge.seagate.com/articles/en_US/FAQ/223631en
Njegov hhd je bas taj samsung HD153WI
Ubacio fajl na flesku medjutim nece da butuje sa njega,
probano na dva kompa.
kaj sad?
Razlika/doplata za hdd od 1 tb i nije velika http://goo.gl/OV9s5
ali 8 gb rama vs 4 je je suvih 4k dinara sto je mnogo
i ako se skine sa graficke, moze da se pozdravi od ugodnog igranja,
pogotovo na duze staze,
a ram moze jako lako bilo kada samo da dokupi,
dok prodaja graficke + doplata je...
Pa relano oko 20k je glanc nova,
15k je skroz postena cena za obe strane,
ako trazi 17 ili 18k, pa ako ti imas toliko, imas i jos 2k da uzmes glanc novu zar ne?
@Dule
Znam sta si mi rekao i slazem se skroz, a realno nagraditi aktivne i one koji doprinose,
jes da svi nabijaju preglede ali da nema ovih sto pisu, ovi sto samo citaju ne bi imali sta da citaju :)
Ovo su samo neki od predloga, dobices ih jos od drugih ljudi verovatno
a kuciste je stvar ukusa.
Dal sam najjaci ne znam
ali Bobija / Fallen-a bi sigurno dobio 1vs1 :)