Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
1600x900 i full hd su i dalje extremno najzastupljenije rezolucije
ko jos ima ultra single besan monitor ili se igra na tri komada?
Ok da se testira sirova snga da se namuci karta, ali neki naslovi imaju samo 30 fps-a
kao na konzoli i to na full hd,
a ti isti naslovi bi na max setovanju na...
Da nije smesno bilo bi zalosno, ili obrnuto?
Treba bar jaci quad core da moze da lepo isprati ovu zver kartu...
http://goo.gl/4c6lmo
Evo i slika ako slucajno brise oglas.
@Meda
Pa realno ako zagledaju i oce da stvarno provere u slucaju da mu rikne karta, pu pu daleko bilo,
da li je skidao masku/hladjenje nema sanse da se ne primeti da su srafovi skidani.
Xtreme 3 kuler jeste extra ali da je sacekao samo jos malo ne bi imao taj nepotreban trosak od 60e, nije...
Ova moja Dunja je odigrala komplet sve side questove koje postoje + sva ziva moguca sakupljanja :)
Dakle sve lokacije joj se zute na mapi, sve oklope odela i oruzija kao i upgrade za brod ima legendary.
One lenedary brodove sad bijes veoma lako cak i dva komada odjednom.
@Tehno vidi pm sad.
@Villy
Al si lepo odradio ovu crno belu temu, posteno.
Koliki su bre dugacki ti kablovi na tom napajanju
ima ih tona i tona a posakrivao si ih jos pozadi.
@Zoni
Ti za odlicne filmove tj one koje se tebi svide i sa kojima se odusevis dajes ocene 7?
Koji film po tebi zasluzuje ocenu 10?
Big fish - rezirao tim barton
http://goo.gl/tjnmH
Gluma scenografija rezija sve odlicno,
ali sama radnja i poenta filme je da je ok da si lazovcina i da...