Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Uvek se jasno naglasi da je reparirano a logicno i cena prati opis kao i garancija od samo godinu dana.
Imas neki dokaz da prodaju reparirane po ceni novih i uvaljuju 1 god garancije?
Da, slazem se ali aj ti to objasni onom jednom jedinom alavom (uvek ima bar 1)
koji ce da muze koliko god moze ceo protok. A ako ide preko vpn-a moze da pusta torent i sta god hoce...
Ako je tako u svim igrama da imas oko 30% +- manji fps,
nesto se gadno poj3bal0 zbog tih instalacija...
Najlogicnije je da ih sad uninstaliras (mada meni asus gpu tweak jidini tu moze da napravi kurshlus)
pa da probas kartu opet.
U drajverima jedino sto diram je
single display performance mode
maximum prerendered frames - na max koliko moze
i gasim AA ako igram na full hd jer nema potrebe, a neke igre imaju izforsirano bez da mozes da ugasis a ubija fps.
Sve ostalo ne diram.
Sta si dirao/instalirao u medjuvremenu...
Svejedno telefon u ruke objasni problem detaljno lepo i ljubazno, pa ako ti kazu salji, ti salji,
nista ne mozes da izgubis (sem ceo komp ako nemas rezervno napajanje)
Gde je kupljeno i ko ti daje garanciju/uvoznik je?
E sad sto je najboljje da ga posaljes na garanciju/servis, samo napajanje solo, moze da se desi da ga oni prikopcaju na neku test masinu ili samo test astal i ono ne cvili :)
Dok u tvojoj masini cvili, pa ti vrate nazad i kazu 100% ispravno radi i ne cvili.
@Sam
Kakve sifre, u kom smislu, ako mozes jos malo konkretnije, posto znam da karte rade neke matematicke radnje.
Sta neko ima od tih shifri za gde se koriste i ko ih koristi i kako, ako me kapiras?
Ne mora da znaci da je to,
ali imao sam jedan slucaj da je produzni pravio problem,
a drugi kad je uticnica u zidu bila polu ispravna.
Zamenom uticnice/produznog sve je radilo kako treba.
Neka igrica povlaci sa sobom sve i svasta jacu graficku kvalitetnio ili bar srednje kvalitetno napajanje itd.
Idi na am3+ i bilo koji cpu od 95w
http://goo.gl/2tlPh
i prostojna ploca za te novce: http://goo.gl/2tlPh
Inace, koju graficku si planirao i koje napajanje?