Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ne volem ove lose mortal kombat klonove.
Kad je otisao u 3d tad je i propao, mortal vise nije mortal nego teken.
Isto vazi i za ove klonove i slicne igre.
Igra je fenomenalna, odigrala moja Dunja, ja gledao celu.
E ovo je sunjalica, a ne ono sto nam prodaju kao sunjalica
splinter cell i asasin krid,
a u otvorenoj borbi pobijes njih 20 bez problema...
Nema sukoba nema borbe samo sunjanje i sakrivanje.
Nikad bolja atmosfera i osecaj ugrozenosti i...
Ono sto ces da koristis 10 godina i ono sto je najbitnije je velicina u sta gledas,
naravno da treba pre ici na vecu dijagonalu nego na manju ali da imas 3d 4d wifi smart sms MILF...
Ne kupuje se tv na 6 meseci pa kao ajd da ustedim, nadji taj filips od 42 negde na rate i cekove sta god, i...
Ne brini se mnogo pavle za kuler, stok je uzas zivi, bilo koji pa cak i onaj od 750 din ce da bude mnogo bolji od stock kulera. Inace taj cpu je 95w i nije grejalica, bolje ti ulozi malo i u provetravanje kucista, turi par ventilatora, i ocisti dobro sve od prasine.
@Dule
Ma sve to stoji, ali taj min fps je na pola sekunde u 99% vremena koje se igramo,
5 sati se igras i u nekom trenutku neka lose optimizovana scena
fps padne na 15/20, a pre toga 5 sati je bilo zakucano na recimo 60.
Nebitna informacija.
To mi apsolutno nista ne govori, jedino to sto...
Pa ako je neoptimizovana onda je neoptimizovana i krsh je pa je krsh
nevezano za graficku kartu.
Tone i tone igara je do skoro sa titanom imalo minimalni 15/20 fps-a, i sta sad?
Kome je ovo bitna informacija, a tad je u svom vrhncu kostao trcavih 1000e :)
Prosecan fps je jedino sto je vazno...
@Telep
Malo je karikirano, da,
ali je veoma priblizno realnosti.
Imam jos uvek jedan takav slican, koji i dan danas koristim kao telefon, ne kompjuter.
jos uvek nisam presao na te fensi crepove :)
Baterija stvarno drzi oko 10 dana,
padao mi 100x na stepenice itd.
Odradi ti windows to je najbrze i najlakse u ovom slucaju,
2 godine nije malo ako ga nisi lepo odrzavao a stavljao si i brisao sve i svasta...
Javi posle toga kako radi.
Da je napajanje gasila bi ti se masina.
Nikad nisam razumeo tu kao mrznju prema kamperima.
Takva je realno sama igra, umire se od 2 metka, ko koga prvi vidi ubice onog drugog.
Gde imate prednost, kad trcite na otvorenom na random u nekom pravcu i blenete na sve strane
ili kad stojite mirno i iamte pregled svega sto se mrda ispred...
Fake ko kuca, inace mrzim to kao glumatanje i skeceve gde je gluma ko iz pornica.
Ta riba ne igra igre uopste,
nego je malo pozirala i "glumila"
a ima neki svoj levi youtube kanal...