Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Tast je imao neku krsh am3 biostar plocu i zamenio je za glanc novu
AM3+ 970 Gigabyte GA-970A-D3
Dva problema, jedan je veci drugi manji.
Manji problem je sto je uefi bios malo rastegljen van monitora
(full hd je native)
i ne vidi se pocetak sa leve strane, nego je odsecen,
bilo kakavo...
Evo potvrdjeno zvanicno...
Bice veselo, ko je sta kupuo kupio je,
ko planira nek uzima do nove godine...
http://goo.gl/bsMCEc
Ja bih nabio cene na cigarete to je tvoj izbor truj se ako hoces
plati taj luksuz jer to jeste luksuz isto kao i za alkohol i slicne stvari.
Ali ovako i ono malo...
Meni su cesto izlazili u susret kad nesto nisu imali na stanju ili nije bilo generalno.
E sad da ne bude svaki put i slicno, nego cesto, kao sto sam i rekao.
http://goo.gl/UgD1p
Ocigledno je zezancija, cak nije ni neukusna nego samo obicna zezancija u bilo kom kontekstu da se uzme.
Postajete nazzi forum ko benov **** aka BenChmar-k,
posto pozadina aka guza ne sme da se kaze :)
Si probao da uzmes telefon u ruke ili mejlom da ih pitas direktno?
A i ako nema oce da naruce posebno za tebe, nije praksa uvek i za sve ali oce, mozda. :)
Dodajte muski polni organ ali ne vulgarno kad se napise nego medicinski naziv.
Ocigledno nisam vulgaran i prost, nego se samo salim na fin nacin.
Dakle muski polni organ, P***S u listu zabranjenih reci i da izlazi samo od sebe cenzurisano,
i daj ljudi skinite mi taj bod/tackicu.
Turbo je 4.1 ghz za taj cpu.
Ostavi naravno ugasen turbo i stavi cpu da radi na 4 ghz, pristojan oc.
Kod mene nije trebala da se dize voltaza uopste.
CPU ide lagano i do 4.5 ghz sa mojim kulerom ali je ploca ogranicavajuci faktor.
Ta ploca ti nije ni hladjena bas kako treba
a i naposnka joj nije jaca strana,
neces se leba najesti sa oc na toj ploci.
Nesto tu nije ok kad tebi na default-u i bez turba pregrevanje pravi problem,
pa cak i sa stock kulerom.
@Pavle
Pogledaj malo napone ako taj cpu u igrama dolazi skoro do maximuma
a igre su *** od opterecenja jer je uasno retko da ode cpu usage na vise od 75%
bice pre da imas neki problem sa voltazama/naponom ili da ti fan profil za cpu nije podesen kako treba.
Nije stvar da trazim nesto nego ne mozes da proviris i slicno,
a u 99% slucajeva je mrak i vidljivost je 2/3 metra...
Totalno gubi smisao i poentu da na radnom nesto protrcavas 10x i kao aj valjda sad nece da me uhvati, pa ponovo pa ponovo pa ponovo, gubi se draz i poenta automatski i atmosfera...
Jedina moja zamerka u igri je nepostojanje nekog kao radara ili nesto tako,
ne znas gde su protivnici, ne znas ni gde gledaju ne znas ni dokle imaju domet sa pogledom,
a ne mozes nikako da vidis kroz zid i slicno, pa se dosta puta trci negde na random i kao aj valjda sad nece da me vidi ili...
Toliko su lenji da nece da promene nazive kontrola da ti pise ono sto ti stavis na dzojpedu ili tastaturi
nego i dalje stoji default za xbox.
Djubre...