• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Dexter013

    Nova Maticna ploca ne vidi jedan HDD

    @kobatz Nije updatovan bios, mogu da probam mada ne mirise mi da je tu resenje. @Fanta Zar to nije za ssd vezano?
  2. Dexter013

    Nova Maticna ploca ne vidi jedan HDD

    Tast je imao neku krsh am3 biostar plocu i zamenio je za glanc novu AM3+ 970 Gigabyte GA-970A-D3 Dva problema, jedan je veci drugi manji. Manji problem je sto je uefi bios malo rastegljen van monitora (full hd je native) i ne vidi se pocetak sa leve strane, nego je odsecen, bilo kakavo...
  3. Dexter013

    Čekić i stega (Ivy & Haswell delidding)

    Sramota je sta rade na ne tako jeftini procesorima, mislim na inte naravno.
  4. Dexter013

    Predlozi

    Gola ploca bez hladnjaka je losa za oc = dobra je ko goli pen1s. To je bas za osudu, tezak prostakluk i bezobrazluk, nekultura?
  5. Dexter013

    PDV na kompjutere možda ide na 20%?

    Evo potvrdjeno zvanicno... Bice veselo, ko je sta kupuo kupio je, ko planira nek uzima do nove godine... http://goo.gl/bsMCEc Ja bih nabio cene na cigarete to je tvoj izbor truj se ako hoces plati taj luksuz jer to jeste luksuz isto kao i za alkohol i slicne stvari. Ali ovako i ono malo...
  6. Dexter013

    FM2+ Mini ITX ploča

    Meni su cesto izlazili u susret kad nesto nisu imali na stanju ili nije bilo generalno. E sad da ne bude svaki put i slicno, nego cesto, kao sto sam i rekao. http://goo.gl/UgD1p
  7. Dexter013

    Predlozi

    Ocigledno je zezancija, cak nije ni neukusna nego samo obicna zezancija u bilo kom kontekstu da se uzme. Postajete nazzi forum ko benov **** aka BenChmar-k, posto pozadina aka guza ne sme da se kaze :)
  8. Dexter013

    Predlozi

    Ti vec imas podebeo dosije koleZa, ja sam cist ko suza :)
  9. Dexter013

    FM2+ Mini ITX ploča

    Si probao da uzmes telefon u ruke ili mejlom da ih pitas direktno? A i ako nema oce da naruce posebno za tebe, nije praksa uvek i za sve ali oce, mozda. :)
  10. Dexter013

    Predlozi

    Dodajte muski polni organ ali ne vulgarno kad se napise nego medicinski naziv. Ocigledno nisam vulgaran i prost, nego se samo salim na fin nacin. Dakle muski polni organ, P***S u listu zabranjenih reci i da izlazi samo od sebe cenzurisano, i daj ljudi skinite mi taj bod/tackicu.
  11. Dexter013

    Paracord za sleevovanje

    Svaka pohvala, jako si lepo odradio.
  12. Dexter013

    Opet kuler za Fx-6300

    Turbo je 4.1 ghz za taj cpu. Ostavi naravno ugasen turbo i stavi cpu da radi na 4 ghz, pristojan oc. Kod mene nije trebala da se dize voltaza uopste. CPU ide lagano i do 4.5 ghz sa mojim kulerom ali je ploca ogranicavajuci faktor.
  13. Dexter013

    Injustice Gods Among Us Ultimate

    Generalno kao igra/tuca je ok, kao mortal je shajze.
  14. Dexter013

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Verovatno je bilo ali sam opet posle dosta vremena naleteo na ovde dve legende i umro od smeha, opet. :) 9tsZu8UpUXg
  15. Dexter013

    Opet kuler za Fx-6300

    Ta ploca ti nije ni hladjena bas kako treba a i naposnka joj nije jaca strana, neces se leba najesti sa oc na toj ploci. Nesto tu nije ok kad tebi na default-u i bez turba pregrevanje pravi problem, pa cak i sa stock kulerom.
  16. Dexter013

    Opet kuler za Fx-6300

    @Pavle Pogledaj malo napone ako taj cpu u igrama dolazi skoro do maximuma a igre su *** od opterecenja jer je uasno retko da ode cpu usage na vise od 75% bice pre da imas neki problem sa voltazama/naponom ili da ti fan profil za cpu nije podesen kako treba.
  17. Dexter013

    Outlast

    Nije stvar da trazim nesto nego ne mozes da proviris i slicno, a u 99% slucajeva je mrak i vidljivost je 2/3 metra... Totalno gubi smisao i poentu da na radnom nesto protrcavas 10x i kao aj valjda sad nece da me uhvati, pa ponovo pa ponovo pa ponovo, gubi se draz i poenta automatski i atmosfera...
  18. Dexter013

    Outlast

    Jedina moja zamerka u igri je nepostojanje nekog kao radara ili nesto tako, ne znas gde su protivnici, ne znas ni gde gledaju ne znas ni dokle imaju domet sa pogledom, a ne mozes nikako da vidis kroz zid i slicno, pa se dosta puta trci negde na random i kao aj valjda sad nece da me vidi ili...
  19. Dexter013

    Outlast

    Mnogo mi slatko da gledam nju kako se shtreca i kako vrisne par puta, nego ja da igram :) Cak i kad gledas nista se ne gubi od dozivljaja.
  20. Dexter013

    Injustice Gods Among Us Ultimate

    Toliko su lenji da nece da promene nazive kontrola da ti pise ono sto ti stavis na dzojpedu ili tastaturi nego i dalje stoji default za xbox. Djubre...
Vrh