Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Na par mesta ljudi rade to isto za tvoj isti problem.
Ja nemam win8 tako da ne znam gde je sta,
javice ti se ovi sa win8 valjda uskoro da te preciznije upute.
ASUS BIOS in laptops win8 by default are locked.
You need to unlock it. To do this in Windows 8:
In Metro, go to the bottom right and in the hover menu select Settings
GO to General
Go to Advanced
Go to Boot to UEFI (or something like that).
Then it will reset the laptop and go to BIOS. In...
@Bob
Ovo je masinica za salone za profi frizeraj, ne te fensi bez kabla i slicne varijante.
Ja imam uzasno suvu gustu i jaku kosu bukvalno ko crnac, ko zica za sudove,
mene te filips od 3k dnara osisaju jednom dva puta i posle cao, samo cupa kao sto i ti kazes.
Otisao sam kod svog frizera i...
Imas x8 cpu + oc
jednu graficku iz visoke klase + oc
a onda planiras i to tek kasnije kazes, za jos jednu 760 + nju ces takodje da OC.
Za takvu masinu + oc svega zivog otvori se jos malo
jer za 10 000 din a to mu dodje oko 85e neces moci da zadovoljis sve tvoje prohteve.
hladno stabilno...
Ja sam uzeo ovu: http://goo.gl/HeX7xk
Profi masinica za salone i kucnu radinost a da ne kosta boga oca.
Ako osisa 15 ljudi svaki dan na ostrenje treba da ide nakon 3 meseca,
ja se solo sisam na 3 nedelje, na ostrenje treba da ide nikad :)
Imam je oko 2 i kusur godine, radi ko prvog dana...
@Dule
Bas tako, ram i hdd se najlakse dokupi, ili optika. ne treba stedeti na grafickoj za masinu koja ce biti prvensveno za igre.
@djomlino
Ja sam ti sklopio sa x4 cpu,
ok, imas razliku sitnu za x6 cpu
ali gtx 660 ili 270 su dosta bolje karte od 7790...
Ako bih morao da uzmem konzolu bio bi to ps4 definitivno.
Ps4 je em jaca konzola em nisu probali da uteraju korisnicima
i zabrane menjanje igara koje su platili, vezivanje jedna igra jedan acc
uvek online provera tj nemogucnost da nosis konzolu na vikendicu gde nema interneta i onda ne mozes...
Uvek su svi gadljivi na sve novo sto stigne kod nas.
I super cvetic je bilo malo ismevan kao i raidmax
ali oba eto brenda su odlicna za ulozeni novac /dobijeno.
Svaka cast za test, veoma detaljno, bilo je uzivanje citati.
Malo je kvalitetniji 620s, nije velika razlika, uzmi njega.
Sestra moja je kupila bas taj model i fenomenalan je, svaka preporuka.
A i sto kaze Micri ne uzimas tv svaki dan pa da stedis.
Taj kuler em sto ladi extra em podrzava sve zive modele i serije grafickih.
AMD Radeon
HD 7870, 7850,
6970, 6950, 6870, 6850, 6790,
5870, 5850, 5830, 4890,
4870, 4850, 4830,
3870, 3850
NVIDIA GeForce
GTX 680*, 670*, 660Ti,
580, 570, 560 SE, 560Ti, 560, 550Ti,
480, 460, 460 SE, GTS 450...