Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
"Pazarila se igra" instalirao kod Dunje (tamo se "kupila")
Sve na high (ne ultra) 1650x1080 / 16:10
to je monitoru native rezolucija
zakucanih average 58.5 fps-a na benchmarku. (vsync on)
Jako lepo radi na x4 Atlonu II i AMD 6870 + Prelepo vizuelno izgleda i jako lepo optimizovana igra,
red je...
@Vlajkson
Sve na low na 1366x768
ili
sve na medijum na 1600x900
ili
Mesavina hign medijum na 1920x1080
E sad zavisi sta je tebi igrvo tj. koliko frejmova prosecno zelis da imas.
30/45/60
Sve moze iznad u svim kombinacijama naravno.
E sad kad bi ti popunio sekciju moj pc
pa da znamo sta imas...
@Slash
Taj mod povecava zahtevnost u nebesa, nije to zvanicni ubisoft mod, neko je neko ceprkao po config i ini fajlovima, sto odmah ne rece da imas ceprkanu verziju igre.
FPS varira peske od 60 do 45,
u kolima oce nekad kad ides jako brzo gde ima puno osvetljenja ili kise nocu na 30 da padne...
Bri takvoj brzini za takvu trkacku igru AA je nesto najgluplje sto postoji,
samo se to smanji ili ugasi zajedno sa AF i eto ti 60 fps-a na srednjim grafikama.
@Sleshko
Windows te upozori i preporucuje da ugasis ono sto jede trenutno najvise rama, dakle samo jednu stvar makar ona bila veca za 1 mb od one iza,
ali ti garant u pozadini imas fire fox ili chrome sa tonom tabova ili slicne zezancije,
ako imas 8 gb rama sto se igre tice neces imati nikakvih...