Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
U americkom fudbalu i jos par sportova postoji chalenge u smislu replay iz par uglova i lepo se vidi
namerno ili slucajno je nesto uradjeno (uglavnom faul),
ili je aut ili nije i slicne stvari.
A ja se apsolutno slazem sa Duletom ovde,
kaznjavati debelo i ove sto su grubi i folirante, od 45...
@Share
Lepo je ispalo, vidis meni je crno crvena tema u kucistu, trebao sam kao i ti okvir u crno fan u crveno, http://goo.gl/KF9DSO
a sad farba na farbu necu se ebavam sa time.
Jako lepo je ispalo, svaka ti dala.
Realno bilo koji kuler od 5000 din ce biti vise nego dovoljan za to sto trazis,
aj da ti je budzet 3 000 pa da bunaris,
ovako sta god uzeo za 5 000 nece te boli glava.
Vest: http://goo.gl/1AvwPI
Cene: 1000,500 i 350 $
Kod nas dakle cene u evrima, ali...
Napokon punokrvih 6 i 8 jezgara na intelu sa tonom kesha.
Ali, mora nova ploca (veselo)
a mora i novi ddr4 ram koji ce biti papreno skup
(a realno nece donositi nista u odnosu na ddr3
samo veci...
Gledaj i da ti je veci outtake tj. izduvni protok,
nego da imas jednako ili vise onih ventilatora koji ubacuju vazduh od spolja.
Bitnije je da se vruc vazduh odmah tera napolje, nego da dolazi hladan od spolja i da se mesa i mulja sa vrelim vazduhom i ostaje tu
ili da se polako tera napolje...
@Sinda
Sve je to relativno novo i ima tih komponenti po prodavnicama trenutno,
realno skini 20-25% od cene novih i to je to.
Da nemas garanciju skidao bi oko 30/35% od cene novih komponenti.
Prosta racunica :)