Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Francuski film, Tri brata ( Les trois frères )
Zaboravio sam na ovaj klasik, legendarni film.
10 /10 od mene.
http://www.imdb.com/title/tt0114732/?ref_=fn_al_tt_1
POMOC
Ne mogu da nadjem a da radi lepo i da je stvarno taj film.
http://www.imdb.com/title/tt3092076/
To je drugi deo filma...
@Bora
Uzme fx 6300 u startu ga klokne bez dizanja napona sa 3.5 na 4ghz (toliko mu je turbo za 2 jezgra)
nema igre koju nece da tera sa grafikom od recimo 200e,
meni taj cpu sluzi i za posao i za igranje, nikad stucnuo a jeftiniji duplo od pristojnog i5...
Inace sto se tice igara baci oko na...
Ja sam neutralan ali da su svabe bile bolje, jesu.
Zbog cinjenica:
Veci posed lopte
Vise dodavanja
Veci procenat tacnih dodavanja
Vise suteva u okvir gola
Nekome je onako mlaka Argentina ili jos gore onaj suntavi Brazil trebao da osvoji?!
@Steam
Ovo ne moze da se objasni ljudima za procesor i gaming,
retko koja igra da je gladna sirove cpu snage, pogotovo sto za 100e razlike dakle duplo, uzme se fx 6300,
a tek za 200e krsteni i5 sa K oznakom,
umesto da se tih 100e razlike turi na sto jacu grafiku gde ce se videti oj ha skok u...
Treba ti oko 600w +-
Chiftek http://goo.gl/r1OEr
LC power http://goo.gl/lmxY5
TT http://goo.gl/uRGSq
A ako je budzet bas stisnut ne idi ispod ovog: http://goo.gl/VN724f
Uzmi najgoreg kineza no name neki sto jeftiniji, ti uvek citaju sve zive formate i prevode,
imaju skripte za Srpski da nemas one krlje brlje na latinicnim nekim slovima,
dok ovi kao fensi brendirani oce da imaju probleme sa formatima i prevodima filmova.
Odavno su dvd plejeri u opticaju...
Guglaj, visina kulera i sirina kucista, pa sam odradis matematiku.
Kuler: Height 160 mm + dodas oko 2 cm pozadi od stranice i ploca na suvu sirinu kucista (spolja)
Kuciste juri da je 200mm/20cm sirine ili vise.
Budzet varijanta http://goo.gl/vFDBN8 Aerocool GT Black Edition
Ovo je iznutra...
Ja samo odbijem u fazonu nemam vremena sad,
teraj to negde drugde,
kad se sjavte familija i "prijatelji" sa tim krsevima do pre 10 godina,
ne radi mi, aj samo baci oko caskom, ti se razumes...
Neka f'ala, ni za novac.
@Dukanyx
Ako vec ides na solo graficku sto apu platforma?
Uzmi mu neku am3+ plocu i najjeftiniji fx procesor.
Kasnije ima mesta za extra upgrade sa x4 na x8 ili x6.