Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Lodzi majka, ali malo siluju cenu po 10-15e da smanje na oba modela islo bi ko alva.
Ja vec jedno 3 i kusur godine teram mx518, ko nov je, sve radi ko podmazano, ako ikada crkne i ne mogu opet da nadjem glanc novi mx518,
bice izgleda neki od ova dva.
Postovanje Bobiska za recenziju.
Napokon da nije ona shajze braon, dobro su se setili samo da sve zive dimenzije budu iste i bice dobro.
Inace naravno da je bitno :) http://goo.gl/KF9DSO
Ne, nego da ne mozes da je ostvaris normalno ovde,
salji ili idi peske tamo (kosta boga oca) cekaj sto godina
onda opet idi tamo peske da pokupis, ili placaj postarinu milion dinara.
Watch Dogs runs in 900p on PlayStation 4
and 792p on Xbox One,
developer Ubisoft confirmed today after rumors of the game's resolution began to escalate earlier this week.
Both versions of the game run at 30fps.
Izvor
Samo da javim da je daylight neopevano djubre,
totalno glupava i nepotrebno napravljena igra, nema zagonetki nema nicega, samo trcanje na random kroz hodnike,
upalis baklju kad te neko kao napadne i to je to,
to se radi od pocetka do kraja, nema intora, nema razgovora nema in game sekvenci...
Trine odigrao,
daylight je isti djavo kao i outlast, sto mi se svidja, kupujem trenutno,
a i ovaj poslednji spajdermen deluje relativno igrivo.
F'ala Medo.
U nedostatku kvalitetnih igara odigrao sam alisu ludilo se vraca i darkness cvaj,
obe igre su onako, osrednje, ali imale su ogroman potencijal u prici i likovima i radnji, koji nazalost developeri nisu iskoristili i napravili odlicne AAA igre.
Nema veze sta na fiskalnom pise,
dakle ako je garancija 3 godine a ti si uzeo nesto od recimo 500e, i nakon 2 god i 11 meseci ti crkne karta pa ti daju istu takvu u slucaju da je imaju na stanju,
ti cutis , to si platio, to je crklo, to si opet dobio, a ona naravno kosta u tom trenutku 100e...