Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Stojko
Igra trazi 6 gb rama minimum
8 gb optimum
Drugar je imao finu masinu ali sa 4 gb rama, non stop problemi,
dodao pre par dana jos 1 stap od 4 gb radi ko zmaj sad igra.
Svejedno graficka ti je preslaba.
FX 6300 ili 8320
Grafika nesto tipa 7870 / 270x gtx 660/660 ti
ram mozes da dodas jos 4 gb
plocu uzmes neku pristojnu ne mora da je skuplja od 10k dinara, am3 + soket
Ako imas para ona neki i5 ivica ili hasvel i takodje neka ploca oko 10k dinara.
Bilo kakav upgrade ispod toga bacas pare.
Ona lc masina je odlicna za taj novac , nece biti igre koja ce da radi ispod 30/45 fps-a na max detaljima.
Ako se malo koriguje eto savrsenih 60 fps-a, kakvo crno klokovanje...
Nisam u tim vodama i ne znam cene, ako neko moze da mi proceni
http://goo.gl/vYzYT9
FX nVidia Quadro FX1700 512MB
il moguce da ovoliko kosta sad nova? http://goo.gl/mgwDQx
Ako si nesto igrao sa 20 fps-a i bilo ti ok, sa 30 imas da pevas i uzivas.
Kolege su dale lepe predloge, nisi srednje a daleko si od zahtevnog korisnika,
uzmi predlozene grafike i uzivaj.
Upravo je zavrsio.
Progres 80% mislim da je to maximum za single player bez online misija jer su one 20% ukupnog kao progresa.
Dakle sve sto postoji sam odradio na 100% u igri i uzivao sam.
Kad se kombinuje black out nocu sa pistoljem sa prigusivacem i slicne zezancije
milina je igrati treba...
Ne mozes da igras relativno zahtevne igre sa kartom od 40e cak i polovnom,
treba bar karta tipa gtx 560 ili 6870 da bi se pristojno igrao, a da ne koci,
a tebi je ogroman problem i lose/slabo napajanje...
Presipas iz supljeg u prazno, moj savet sacekaj jos malo skupljaj novce pa onda vidi sta...
Evo kod mene podesavanja izgleda jako lepo i radi jako lepo.
Ovo sto nije na Ultra sakati FPS, a realno jako su male razlike u odnosu na high.
Pogledaj ovde koliko sta sakati FPS a koliko vizuelno donosi malu razliku: http://goo.gl/PMxo1B
@Meda
Igra trazi 6 gb minimum
8 gb optimum,
e to je tebi problem, ne grafika, ne cpu,
detalji su ti nebitni, sve na low ili sve na ultra ima lose da ti radi zbog manjka RAM-a.
Igra je odlicna ne mogu da prestanem da je igram danima, \
glavne misije su extra ali i sve sporedne su odlicne takodje a ima ih jako jako puno.
Sto se tice grafike ovo je stvarno jako mali pomak, vidi se ali sto se PC-ja tice nista apsolutno posebno, i na kraju naravno lose klasika za ubisoft...
Hvala Pocetnice i relativno Bobi :)
Ja sam Pancevac i nikako se ne snalazim po BG-u, to malo sto sam isao ili neko vozi kolima ili sa nekim ko poznaje bg,
dakle 16 fatam na Pancevcu ili na Dunav stanici i to je to?