Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Da ne otvaram novu temu nepotrebno, ajde Beogradjani ako moze mala pomoc.
U petak idem na razgovor za posao na adresi GTC house, Bulevar Zorana Đinđića 64a. http://goo.gl/BgHcf2
Ja izlazim na Dunav stanici ili na Pancevackom mostu kad dolazim iz Panceva.
Koji bus i gde da hvatam a da ne moram...
Guru3D benchmark ---> http://goo.gl/ba4HSY
780 TI kao i 290x imaju 45 fps-a na full hd rezoluciji, toliko o optimizaciji...
Igra je inace odlicna, velika, ima svasta da se radi, i jako je zanimljiva.
Igra je lose optimizovana medo, nije do tvoje masine,
iste takve random dropove imam ja sa 10 gb rama i gtx 670 tesko ocovana na 1200 mhz
i Dunja sa 8 gb rama i 6870 , i nismo jedini...
Ugasen je vsunc ali sve igre su ogranicene kod mene na max 62 frejma preko msi afterburnera,
svejedno djubre od optimizacije, inace igra nikad komplikovanija i *****nija jedno 15 dugmica ti aktivno treba...
q
e
x
c
v
g
f
shift
ctrl
tockic
skrol
1
2
3
4
5
space
itd...
Neoptimizovano djubre !!
Ako je nesto na low a posle na ultra
onda razlika treba da j3beno bode i kopa oci,
i ne treba da se zagleda, nego treba i slep da vidi ogromnu razliku zar ne?
Evo tri ekrana kod mene pa pogodite koji je koji...
ultra/max na full hd
medijum detalji na 1600x900
sve na...
Vsunc zakucava igru na 30 fps-a ne na 60!
Inace:
Kod mene na mojoj masini drndam detalje i rezoluciju uvek se vrti na oko 45/50/55
a na Dunjinoj masini 6870 + Atlon II x4 na 1680x1050 maltene isti djavo, nema logike...
Texture su jako ajko musave i lose izgledaju cak i na maximumu,
meni je...
Predlog u vezi grafickih karti i testova.
Gledam test za amd 240 i super je odradjeno, ali bih hteo da vidim poredjenje sa neik skupljim kartama.
Lepo bi bilo kad bi odradili kao na recimo Anandu drop down meniji i tona grafickih koje mogu da se uporedjuju. http://goo.gl/gttDkm
(tamo me...
Kristina Vuletic
Ovo je tacno o cemu se pricalo u PROROCANSTVIMA
Majko moja, 50 000 zrtava u gradu od 30 000 stanovnika,
donose kamionima leseve sa drugim mesta i pustaju ih u Obrenovac da plutaju,
i to sam cuo. Inace ko ima bilo sta od toga da je broj ili veci ili manji?
Ajde ljudi molim vas...
Ti lesevi imaju porodice, i svi bas hoce da cute? Da, da, sigurno, a novinari na svakom koraku.
Manite se teorija zavera i raznih botova strnackih i slicno. (Ne podnosim bilo kog politicara, za mene su svi isti)
Pomozite ako mozete bilo kako a manite se ljudi teorija zavera vladavina svetom i slicnih gluposti, sta ima bilo ko od poplavljene Srbije i Bosne?
A ti isti sto ne nameste sebi lepo vreme nego imaju poplavljen Njujork Tornada itd, a i vulkani takodje su namesteni...
Aj razmislite malo.
!! ZA SVE PANCEVCE KOJI ZELE DA POMOGNU!!
Ja sutra nosim jedno cebe, toliko imam, kupicu karton vode, i par konzervi hrane.
(Bilo bi i vise, ali pre mesec dana sam ostao iznenada bez posla i jedva bukvalno prezivljavam i trazim novi posao)
"JKP"Zelenilo",u subotu,17.05,i nedelju...