Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Rapture
Pa nek idu kolektivno na to nagradno letovanje sto si pomislio, zasluzili su momci :)
Inace,
Ako ako samo udrite, odlican posao radite, mada bi ja uveo sve te testove na engleskom da se probijate na sveCko (i ovako svi mi domaci znamo engleski)
triste a ne fokus grupa inace siromasni...
Mislim da ovde ljude malo nervira da kazem smeta, sto 99% ovih giveaway-eva ide na fejsbuk i sto ih uglavnom dobijaju ljudi koji nisu clanovi ovog foruma.
Ne verujem da iko ovde misli da je bilo sta stvarno namesteno.
@OWERKLOKER
Sto je najgore?
Sto ne prolaze takozvani nabedjeni favoriti?
To samo pokazuje koliko je fudbal napredovao, kad ispadnu jedna Engleska i Italija jos u grupi,
svi igraju sad, nema tu cile mile, male su to razlike, a samo oni koji se extra potrude i daju sve od sebe dobijaju,
dzaba...
I po stranim forumima i po youtube-u na trejlerima raznih igara, ljudi uglavnom imaju nesto tipa gtx 560 ti ili 7850 od grafickih (ili slabije)
+ i3 evnetualno phenom II x4 za procesore (ili slabije) i igraju se ljudi, e sad da igre lepo rade na najacim single kartama trenutno je smesmo, pa i...
To napajanje je teralo kdo mene Phenom II x6 + blagi oc
i gtx 470 OC, tako da ce za taj x6 FX i tu 280 bex x da tera laganica dokle god se ne siluje OC.
Procesor+graficka http://goo.gl/HtNZUM - 5.550 din
Kuciste + napajanje http://goo.gl/OCTsS - 5.860 din
HardDisk http://goo.gl/A9frG - 4.649 din
Ploca http://goo.gl/QIRLXe - 5.099 din
Ram - http://goo.gl/BZQyQ - 4.880 din
Ukupno - 26.038 din
Ploca podrzava i novije fm2+ procesore pa ima mesta...