• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Automobili

Milos

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
422
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel|E8400|3.0 GHz
Motherboard:
Gigabyte|GA-EG45M-DS2H
RAM:
KINGSTON|1066MHz DDR2 HyperX|8 GB
HDD:
Western Digital|WD10EADS|2TB
Case:
Chieftec|HM-03SL-OP
PSU:
Cooler Master|RS 450 ACLY
Bogami, za Alfiste kazu, ko jednom proba Alfu, vise je ne napusta.
Jel istina da su Alfe u Srbiji medju najjeftinijima u EU?
Jes,ima sad pristonih 156 za 3k.A i imamo relativno jaku Alfa scenu u Srbiji,evo slike sa poslednjeg velikog okupa u BG




a sto se tice Opel :)

 
Poslednja izmena od urednika:

Aki

Newcomer
Učlanjen(a)
01.12.2011.
Poruka
0
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Hahaha, dobra slika. :D
Ne palim, stavio sam stari tip soferke nazad bez grejaca. :rotf:
Milose, ako nisi video - pogledaj nalepnicu na bocnom staklu mog auta.:cool:
 

drfedja

CPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.084
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell n5010, Intel Core i3 370M 2.4 GHz, 4 GB DDR3 1333
CPU & cooler:
Intel Core i7 4790K @ 4.5 GHz
Motherboard:
Biostar Hi-Fi Z97WE
RAM:
16GB Kingston HyperX Beast 2400
VGA & cooler:
Sapphire AMD Radeon R9-280X
Display:
Viewsonic VA2342 23" LED, LG 25"Ultrawide, Samsung VA2342 23"
HDD:
Samsung SSD850 Evo 250GB, Kingston 120GB V300 SSD, 2x1GB WD Caviar black
Sound:
Altec Lansing 5100E
Case:
Cooler Master 690-III
PSU:
Cooler Master G650M modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Keyboard/Mouse Cooler Master Storm
Internet:
Cable
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit
Other:
iPhone 6S 64GB
Svako budzenje tj tjuning i stajling je skupo samo po sebi, i osim ako se ne radi auto za svoju dusu, nema svrhu, naprotiv samo te tera u trosak ;) Jer realno, mozes ti da ulozis u auto koji vredi od 3000 do 4000 i 10000 evra, zna se njegova cena i to je to, ja da ti platim 14000 zato sto si ti ulozio 10k ne pada mi napmaet, niti me interesuje koliko si ulozio ;) Toliko je jednostavno, a samo po sebi tjuniranje i sredjivanje je skupo.. Evo najprostiji slucaj Vuleta i Fantoma pa opet nije malo para, cip 100tinak evra, neke felnice 150-300, auspuh 100tinak evra, to je vec oko 500 evra ulozeno u auto a moze tu jos mnogo da se radi, ovo je samo ono sto bi se reklo pocetak tjuniranje ;) Al kao sto sam vec rekao malopre i kao sto sam i njima rekao, jednog dana prilikom prodaje, sav taj ulozen novac u tjuning je izgubljen, jer realno niko nece prepaltiti nesto osim ako ne naidje neka ovcica pa da se lepo osisa :d Dakle tu nema zarade sigurno, jedina zarada tu je neki svoj merak i satisfakcija :)

Sve u svemu, Yugic je ok i kapiram da je radjen za dusu. Meni licno se ne svidja to budzenje Yugica, Zastave 128 i slicno, ali to je moje misljenje i moj ukus, nekome ce se pak taj vid "budzenja" svideti, svako ima pravo na svoje misljenje i ukus ;)
Upravo o tome i ja govorim, doduse moj nacin govora je malo vise decidiran po tom pitanju. ;)
Naravno da ne mozes da izvuces pare koje si ulozio u tjuning, mada mozes da uzivas u voznji. U principu kada jednom uradis auto, to se ne prodaje. Iskreno, da sad uzmem da radim tjuning na ne necemu i da u to ulozim 10 soma evra da to izgleda ljudski i sto je najgore mnogo truda, rada, vremena i zivaca, pre bih ga poklonio nekome bliskom nego sto bih ga prodao bud zasto. Tako da... sve ima svoje, pa i taj hobi.
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Bogami, za Alfiste kazu, ko jednom proba Alfu, vise je ne napusta.
Jel istina da su Alfe u Srbiji medju najjeftinijima u EU?
Ima istine za oba :) Mada sve je relativno, recimo ja sam vozio 156icu i na kratko 166icu, pa opet nisam "navucen" na Alfu, mada iskren da budem zelja mi je da provozam 159, i cim mi se ukaze prilika(a nadam se da hoce) ima da je provozam ne zvao se ja beginer(a i ne zovem se tako :p), sve je to nekako vise mit, kao sto recimo BMW i Audi voze samo krimosi ko sto Aki rece i slicne price, dakle samo su to price.. Cinjenica jeste da je zabavna za voznju, i da u pravoj opremi, lepa je ko bombonica, ali kao sto je neko rekao vec za IT industriju da ne treba robovati brendu, ja se slazem i isto tvrdim za automobile ;) Uvek treba gledati ko najvise nudi za trenutni budzet, odnos cena-odrzavanje-performanse, zastupljenost delova, itd itd, mada najcesce presudi ono sto se na oko svidi i sto zapadne za srce nekome ;)

STo se cena tice, pa jesu povoljnje u okruzenju, ali daleko od toga da smo najpovoljniji, ima tu Italija, Nemacka, pa cak i Austriji gde su dosta povoljne (naravno sve zavisi od godsita, stanja, opreme itdi td), al generalno ima sad kod nas dosta Alfi, neke su precenje, neke su potcenjene, a neke su pak realna cena, kao usotalom i svi automobili na sajtovima i oglasima ;)

Upravo o tome i ja govorim, doduse moj nacin govora je malo vise decidiran po tom pitanju. ;)
Naravno da ne mozes da izvuces pare koje si ulozio u tjuning, mada mozes da uzivas u voznji. U principu kada jednom uradis auto, to se ne prodaje. Iskreno, da sad uzmem da radim tjuning na ne necemu i da u to ulozim 10 soma evra da to izgleda ljudski i sto je najgore mnogo truda, rada, vremena i zivaca, pre bih ga poklonio nekome bliskom nego sto bih ga prodao bud zasto. Tako da... sve ima svoje, pa i taj hobi.
Apsolutno se slazemo po tom pitanju, i nista vise ne bih dodao niiti oduzeo :)

:wave:
 
Poslednja izmena:

drfedja

CPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.084
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell n5010, Intel Core i3 370M 2.4 GHz, 4 GB DDR3 1333
CPU & cooler:
Intel Core i7 4790K @ 4.5 GHz
Motherboard:
Biostar Hi-Fi Z97WE
RAM:
16GB Kingston HyperX Beast 2400
VGA & cooler:
Sapphire AMD Radeon R9-280X
Display:
Viewsonic VA2342 23" LED, LG 25"Ultrawide, Samsung VA2342 23"
HDD:
Samsung SSD850 Evo 250GB, Kingston 120GB V300 SSD, 2x1GB WD Caviar black
Sound:
Altec Lansing 5100E
Case:
Cooler Master 690-III
PSU:
Cooler Master G650M modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Keyboard/Mouse Cooler Master Storm
Internet:
Cable
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit
Other:
iPhone 6S 64GB
Hahaha, dobra slika. :D
Ne palim, stavio sam stari tip soferke nazad bez grejaca. :rotf:
Milose, ako nisi video - pogledaj nalepnicu na bocnom staklu mog auta.:cool:
Jel to verzija sa zimskom opremom? Kad guras da ti ne "zalepe" ruke? :rotf:
 

Milos

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
422
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel|E8400|3.0 GHz
Motherboard:
Gigabyte|GA-EG45M-DS2H
RAM:
KINGSTON|1066MHz DDR2 HyperX|8 GB
HDD:
Western Digital|WD10EADS|2TB
Case:
Chieftec|HM-03SL-OP
PSU:
Cooler Master|RS 450 ACLY
Ma naravno da se ne treba vezivati za jedan brend,al nekako ja kad sam uzeo 147 zainteresovao sam se i za ostale Alfine modele,do tad da me je neko pitao dal bi primetio GT ili staru gardu 33 i 75,tesko da bi znao sta da kazem.Al zato sam video neke nase 75,v6 i rwd,ma zver,kad bih imao sredstava,vremena i jos koje garazno mesto razmislio bi da uzmem i tako nesto za vikend auto.GTA verzije su cisto pisanje,kao i Spideri.Ove nove su mi onako,nekako naspram tih starijih,nedovrsene.Brera imala fantastican koncept,pa su je usrali,i ovi GM motori su bukvalno nista naspram Busso V6 i TwinSpark sto se tice zvuka.

Naravno da treba gledati ulozeno/dobijeno , al za moj ukus trziste jos nije nista izbacilo zanimljivo,mada moram priznati uvek bi probao neki S3/GTI kao i Clio RS/207 RC . Samo oni koji su ispravi su iznad mog pricerange,a i ako neko ima takav auto,a dobar sto bi ga prodavao :) ?

@Aki ne vidim nalepnicu :(
 

drfedja

CPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.084
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell n5010, Intel Core i3 370M 2.4 GHz, 4 GB DDR3 1333
CPU & cooler:
Intel Core i7 4790K @ 4.5 GHz
Motherboard:
Biostar Hi-Fi Z97WE
RAM:
16GB Kingston HyperX Beast 2400
VGA & cooler:
Sapphire AMD Radeon R9-280X
Display:
Viewsonic VA2342 23" LED, LG 25"Ultrawide, Samsung VA2342 23"
HDD:
Samsung SSD850 Evo 250GB, Kingston 120GB V300 SSD, 2x1GB WD Caviar black
Sound:
Altec Lansing 5100E
Case:
Cooler Master 690-III
PSU:
Cooler Master G650M modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Keyboard/Mouse Cooler Master Storm
Internet:
Cable
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit
Other:
iPhone 6S 64GB
Ma naravno da se ne treba vezivati za jedan brend,al nekako ja kad sam uzeo 147 zainteresovao sam se i za ostale Alfine modele,do tad da me je neko pitao dal bi primetio GT ili staru gardu 33 i 75,tesko da bi znao sta da kazem.Al zato sam video neke nase 75,v6 i rwd,ma zver,kad bih imao sredstava,vremena i jos koje garazno mesto razmislio bi da uzmem i tako nesto za vikend auto.GTA verzije su cisto pisanje,kao i Spideri.Ove nove su mi onako,nekako naspram tih starijih,nedovrsene.Brera imala fantastican koncept,pa su je usrali,i ovi GM motori su bukvalno nista naspram Busso V6 i TwinSpark sto se tice zvuka.
GM motori su teska konfekcija, a 159-tka se nosi na sasiji od Vectre C. Ne znam sta im je to trebalo.

Naravno da treba gledati ulozeno/dobijeno , al za moj ukus trziste jos nije nista izbacilo zanimljivo,mada moram priznati uvek bi probao neki S3/GTI kao i Clio RS/207 RC . Samo oni koji su ispravi su iznad mog pricerange,a i ako neko ima takav auto,a dobar sto bi ga prodavao :) ?
Ima jedan dobar S3 8P u centru, ne znam da li bi ga prodavao. Mnogo sam se zanosio da kupim tako nesto kad mi dozvole finansije, mada moze da prodje i A3 1.8T quattro od 180 HP, pa onda neki tjuning. ;)

Ima za 5 iljada nesto ovako:

http://www.polovniautomobili.com/oglas1614581/audi_a3_18_turbo_qatro/
 
Poslednja izmena:

Milos

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
422
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel|E8400|3.0 GHz
Motherboard:
Gigabyte|GA-EG45M-DS2H
RAM:
KINGSTON|1066MHz DDR2 HyperX|8 GB
HDD:
Western Digital|WD10EADS|2TB
Case:
Chieftec|HM-03SL-OP
PSU:
Cooler Master|RS 450 ACLY
Ima jedan dobar S3 8P u centru, ne znam da li bi ga prodavao. Mnogo sam se zanosio da kupim tako nesto kad mi dozvole finansije, mada moze da prodje i A3 1.8T quattro od 180 HP, pa onda neki tjuning. ;)
Nikakav problem cim dobijem na loto :) nije auto samo kupiti,treba i odrzavati :) Meni licno preskup auto,rado bi ga probao kad bi se imalo para.Bio je narandzasti po oglasu S3 skoro,mislim da je bio cenjen 25k.

A3 nije los,ali je star 10 godina,da ne bude zabune ne menjam auto,nego samo komentarisem trziste na generalnom nivou :)
 
Poslednja izmena:

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Naravno da treba gledati ulozeno/dobijeno , al za moj ukus trziste jos nije nista izbacilo zanimljivo,mada moram priznati uvek bi probao neki S3/GTI kao i Clio RS/207 RC . Samo oni koji su ispravi su iznad mog pricerange,a i ako neko ima takav auto,a dobar sto bi ga prodavao :) ?
(
Zato sto su i oni fanatici i njima je zelja da probaju sve i svasta ;) Vrlo cesto takvi ljudi se bave izmedju ostalog trgovinom kolima, ili jako cesto menjaju automobile (realnost), a ima i privlegovanih koji su puni para, pa to rade iz dosade i da bi bili "IN"... Evo iz moje perspektive, ja znam sta je realno da vozim i odrzavam (to i radim ;) ) ali kad god sam u mogucnosti da probam neki auto koji mi je zelja da probam a imam mogucnost (bilo da ga poseduje neko od bliskih drugara, rodjaka) zasto da ne :) Buduci da sam na neki nacin i privilegovan da matori i stric rade sa kolima, imao sam tu srecu i dalje imam tu srecu da rastem u okruzenju gde se kola menjaju cesto, i da od svoje 16-17 (a legalno 18te :d) probam sve i svasta, i da mi mnogo kola prodje zivot, doduse da se ne lazemo, nisam probao Ferearije, Lamobrzdinije i ostale superautomobile :d (ali ko zna jednog dana :d :P) ali stvarno sam svasta vozio (i nadam se da cu nastaviti svasta da vozim, ako ne licno da ih posedujem, bar dok im trazim kupce :d). I tako krece ono sto je svima nama u podsvesti, da uvek tezimo ka novijem i boljem... Recimo probas Megana RS-a, upocetku ce ti biti lep, atraktivan, sjajno poteze, dobro drzi u krivanama, i bices odusevljen, mesec-dva-pet-godinu dana, e onda ces ili provozati ili videti recimo S3ojku, vise ce ti se svideti neki detalj, bolji zvuk, bolje drzi krivine i slicno, i sasvim normalno je da tezis da probas nju i da zelis jednog dana da se i nadje u tvom vlasnistvu :) To je normalno i u ljudskoj prirodi da stalno hoce da probaju nesto drugacije i da teze novijem, boljem i savrsenijem ;) jedino sto nas koci i zestoko nam odmaze, jeste trenutna situacija u nasoj zemlji, al to je vec neka druga prica kojoj ovde nije ni vreme ni mesto :)

Nikakav problem cim dobijem na loto :) nije auto samo kupiti,treba i odrzavati :) Meni licno preskup auto,rado bi ga probao kad bi se imalo para.Bio je narandzasti po oglasu S3 skoro,mislim da je bio cenjen 25k.

A3 nije los,ali je star 10 godina,da ne bude zamene ne menjam auto,nego samo komentarisem trziste na generalnom nivou :)
Upravo to sam rekao dok sam pisao kilometarski post :D

@Fedja: A3 TDI, i onda cipovanje :d Kakava benzinjara ;) A i ovaj Audi, vec sa slika mi deluje kao da je ubiven i da ima mnogo kilometara iza sebe, a cena od 5k nije nimalo povoljna.. Takodje u tom cenovnom rangu se krece Astra Bertone 2.0 sa 190-200ks-a, koja i bez cipa ide ko nevreme, a tek nju kad bi cipovao :D
 
Poslednja izmena:

Milos

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
422
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel|E8400|3.0 GHz
Motherboard:
Gigabyte|GA-EG45M-DS2H
RAM:
KINGSTON|1066MHz DDR2 HyperX|8 GB
HDD:
Western Digital|WD10EADS|2TB
Case:
Chieftec|HM-03SL-OP
PSU:
Cooler Master|RS 450 ACLY
Sjajno,btw bila je jedna cini mi se q4 stranac na oglasu za 600 e.Stvarno dzabe za te pare,

@BEGINER ma razumemo se,treba probati sve i svasta od kola a da je zanimljivo,a kad se kupuje,da se kupuje realno.Nema mi nista gore nego kad vidim plinski cep na Porsche,ili felne koje kostaju kao ceo auto (kad je recimo neki stariji auto u pitanju),ili dobre felne,a gume celave.A i gorivo nam je ocajno,aj sto je cena astronomska (ja prelazim 5 000 km godisnje,pa i ne osetim toliko,mada za ono sto platimo bi trebali da dobijamo Shell V-Power),cuo sam da je nova 159,1750 TBi,servisirana 4 puta zbog goriva za 25 000 kilometara.Zato bi ja recimo umesto tog A3 iz 2001,dodao jos malo i uzeo novijeg Golfa ili tako nesto,novije je novije ili recimo vozio sam se u 147 kao moja facelift samo 2006,ali sa 1.9 150 HP , stock cupa asfalt , a moze se cipuje bez bojazni sigurno na 175/180 HP.A cena joj je negde oko 6,7 K.Slicne perfomanse a opet nekako 5 godina novije od Audija.
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Sjajno,btw bila je jedna cini mi se q4 stranac na oglasu za 600 e.Stvarno dzabe za te pare,

@BEGINER ma razumemo se,treba probati sve i svasta od kola a da je zanimljivo,a kad se kupuje,da se kupuje realno.Nema mi nista gore nego kad vidim plinski cep na Porsche,ili felne koje kostaju kao ceo auto (kad je recimo neki stariji auto u pitanju),ili dobre felne,a gume celave.A i gorivo nam je ocajno,aj sto je cena astronomska (ja prelazim 5 000 km godisnje,pa i ne osetim toliko,mada za ono sto platimo bi trebali da dobijamo Shell V-Power),cuo sam da je nova 159,1750 TBi,servisirana 4 puta zbog goriva za 25 000 kilometara.Zato bi ja recimo umesto tog A3 iz 2001,dodao jos malo i uzeo novijeg Golfa ili tako nesto,novije je novije ili recimo vozio sam se u 147 kao moja facelift samo 2006,ali sa 1.9 150 HP , stock cupa asfalt , a moze se cipuje bez bojazni sigurno na 175/180 HP.A cena joj je negde oko 6,7 K.Slicne perfomanse a opet nekako 5 godina novije od Audija.
Za gorivo se slazem, kao i za sve ostalo ;) Za gorivo iz mog iskustva, a i cujem sa dosta strana od vozaca (sto taksista sto raznoraznih muljara sa kolima) da je najbolje gorivo na Madjarskim pumpama Mol,doduse ima ih jako malo po gradu, ali bar ja osetim razliku kad sipam kod njih, i recimo na OMV-u ili Eko pumpi... E sad, sto se tice boldovanog dela apsolutno se slazem, a pogotovu poduvcenog dela, novije je uvek bolje pa sta god da je upitanju tu nema dileme ;) Mada da budem iskren, desava se da nekad stariji automobili budu u boljem stanju od novijih, al to opet zavisi od osobe koja je vozila auto, kako ga je negovala itd itd... Uprincipu, uvek je bolje ici na novije to se slazemo ;) E sad, ima i druga strana price kod nas iz Srbije i ekonomski zaostalih zemlja, jer recimo imam drugara kome je san bio da vozi BMW M5 E39 , naravno kad je auto bio nov i dok je bio popularan na zapadu, on je samo mogao da sanja o njemu.. Sad kad je na zapadu on postao izlizan, i voze ga samo pravi ljubitelji i zaljubljenici, i kad je njemu cena postala malo pristupacnija, ispunio je i on svoj san :) tako da jbg, ima tu dosta faktora kod automobila, kao sto sam rekao, ljudi idu rezonom uvek bolje novo i mladje, ali jako cesto vise presudi srce i oko ;) Meni je kad sam bio klinac bila zelja da vozim Mercedesa 190 AMG-a 2.6 benzinca, i ne mogu da ti opisem moju srecu kad sam ga probao pre dve- tri godine, iako je to bila osakacena verzija AMG-a, tj samo motor je bio iz AMG- modela, karoserija je bila neka klasicna 190ica, ali opet, taj zvuk i uzivanje u voznji je bilo vrhunsko, bez obzira sto je to bio auto koje je u to vreme bio star 18-19 godina :) I mislim da sam bas tebi pricao cini mi se preko pm-a, prijatelj koji radi sa kolima i to bas radi momak, svasta mu prolazi kroz ruke, al je takodje Alfista, i eno onog njegovog GTV-a ne pusta iz ruku i omiljen mu je za voznju, iako uvek pored njega (tvrdim) ima i bolji i mladji auto, kako on sam kaze, GTV je neprocenjiv :d
 
Poslednja izmena:

Milos

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
422
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel|E8400|3.0 GHz
Motherboard:
Gigabyte|GA-EG45M-DS2H
RAM:
KINGSTON|1066MHz DDR2 HyperX|8 GB
HDD:
Western Digital|WD10EADS|2TB
Case:
Chieftec|HM-03SL-OP
PSU:
Cooler Master|RS 450 ACLY
Ma ja imam razliku u potrosni 1 litar u korist MOL,jesu skuplji ali se vidi razlika.
Sto se tice odrzavanja,sve se to vidi kad popricas sa covekom koji vozi,al bukvalno posle 10 minuta.

Evo npr Akijev Yugo stvarno deluje ovako sa slika (a pretpostavljam i uzivo da je ocuvan) full ocuvano,bolje nego neki iz 2000tih.I nekako kad sam video te slike,obradovao sam se,da je konacno Underground 2 tuning iza nas,lepsi mi je German Style fazon,samo patos i OEM+ :) A za rupe,***iga merak nema cenu :D

Otisao sam na Tuning Styling u maju,i bilo je restauriranih full do nekih sacuvaj boze i sakloni.

Ovaj Golf mi se dopao
http://tuningstyling.org/galerija/displayimage.php?album=46&pos=69
http://tuningstyling.org/galerija/displayimage.php?album=46&pos=68

I meni je san da vozim E46 325,al nekako kad sam video sta ima da se uzme za pare koje sam imao,rekoh neka hvala da kvarim san o tom autu necu zbog nekog loseg primerka.Mozda kroz 10 godina,kao sto ljudi restauriraju sad kockice uzmem i ja jedan,pa da se zanimam.

To je taj neki X factor kod kola,recimo po meni u Srbiji je nekako BMW uvek bio na prvom mestu,samo sto je bio van dometa naseg standarda.
 
Poslednja izmena:

drfedja

CPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.084
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell n5010, Intel Core i3 370M 2.4 GHz, 4 GB DDR3 1333
CPU & cooler:
Intel Core i7 4790K @ 4.5 GHz
Motherboard:
Biostar Hi-Fi Z97WE
RAM:
16GB Kingston HyperX Beast 2400
VGA & cooler:
Sapphire AMD Radeon R9-280X
Display:
Viewsonic VA2342 23" LED, LG 25"Ultrawide, Samsung VA2342 23"
HDD:
Samsung SSD850 Evo 250GB, Kingston 120GB V300 SSD, 2x1GB WD Caviar black
Sound:
Altec Lansing 5100E
Case:
Cooler Master 690-III
PSU:
Cooler Master G650M modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Keyboard/Mouse Cooler Master Storm
Internet:
Cable
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit
Other:
iPhone 6S 64GB
@Fedja: A3 TDI, i onda cipovanje :d Kakava benzinjara ;) A i ovaj Audi, vec sa slika mi deluje kao da je ubiven i da ima mnogo kilometara iza sebe, a cena od 5k nije nimalo povoljna.. Takodje u tom cenovnom rangu se krece Astra Bertone 2.0 sa 190-200ks-a, koja i bez cipa ide ko nevreme, a tek nju kad bi cipovao :D
Sta ti deluje ubiveno? :d Ono je quattro verzija. Imas obicnu za 4200 evrica. Kladim se da je svaka dizelka od 130 konja presla vise od ovog A3. :P
Opel nije auto za poredjenje sa Audijem, bez obzira sto ima 10 konja vise i C20LET iz 1990. ;)
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
To je ono sto ti kazem, nas najvise zeza ekonomija, al jbg tu smo gde smo, grcamo i borba svaki dan ;) Sto se tice BMW-a, polako ima vremena, a i ko zna, mozda ti ulete neke parice pa bude nesto ;)

Kad smo vec kod tih sredjenih, evo jedno par slicica old tajmera koji je meni bio decacki san :D

http://www.modifiyem.com/garaj/burak-gunduz/mercedes-19-galeri-386-n2.htm

Sta ti deluje ubiveno? :d Ono je quattro verzija. Imas obicnu za 4200 evrica. Kladim se da je svaka dizelka od 130 konja presla vise od ovog A3. :P
Opel nije auto za poredjenje sa Audijem, bez obzira sto ima 10 konja vise i C20LET iz 1990. ;)
Pa deluje mi da je auto u prilicno losem stanju, pusti sminku i specifikacije, to quatro i ostalo sto pise na papiru, to si mogao da se oslonis i uzdas u to dok je auto bio nov, i sa kilometarzom ispod 100k :d, sad ko zna taj motor na sta lici, sam auto meni deluje prilicno ofucano, ja ti pricam o samom autu tj stanju istog ;) Ne mora da znaci da sto je dizel da je presla vise ;) , de su ovi sto se nakrpe da kupe benzinca i onda ugrade plin da bi vozili za dzabe, ovaj pardon bili eko vozaci i stitili zemlj i zelenilo nase drage zemlje pa predju Bog oca kilometara :d :P

Da budem iskren A3 sam vozio samo dizela, ovog benzinca nisam, al sam zato Astru Berotne vozio poduze, jer je bla u mom vlasnistvu, i mogu ti reci samo, ne kudi konja kog nisi jahao ;)
 
Poslednja izmena:

Milos

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
422
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel|E8400|3.0 GHz
Motherboard:
Gigabyte|GA-EG45M-DS2H
RAM:
KINGSTON|1066MHz DDR2 HyperX|8 GB
HDD:
Western Digital|WD10EADS|2TB
Case:
Chieftec|HM-03SL-OP
PSU:
Cooler Master|RS 450 ACLY
hehe pogledaj onda ovaj link,ja da sam nasao ovo mislim da bi prvo umro od srcanog udara :)
 

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Heheh, kakav kralj :) jbg, ima covek para, a i sreca ga posluzila, sta reci, sem, nek mu je uzdravlje, i da ih lepo "dobudzi" :D
 

drfedja

CPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.084
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell n5010, Intel Core i3 370M 2.4 GHz, 4 GB DDR3 1333
CPU & cooler:
Intel Core i7 4790K @ 4.5 GHz
Motherboard:
Biostar Hi-Fi Z97WE
RAM:
16GB Kingston HyperX Beast 2400
VGA & cooler:
Sapphire AMD Radeon R9-280X
Display:
Viewsonic VA2342 23" LED, LG 25"Ultrawide, Samsung VA2342 23"
HDD:
Samsung SSD850 Evo 250GB, Kingston 120GB V300 SSD, 2x1GB WD Caviar black
Sound:
Altec Lansing 5100E
Case:
Cooler Master 690-III
PSU:
Cooler Master G650M modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Keyboard/Mouse Cooler Master Storm
Internet:
Cable
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit
Other:
iPhone 6S 64GB
@BEGINER ma razumemo se,treba probati sve i svasta od kola a da je zanimljivo,a kad se kupuje,da se kupuje realno.Nema mi nista gore nego kad vidim plinski cep na Porsche,ili felne koje kostaju kao ceo auto (kad je recimo neki stariji auto u pitanju),ili dobre felne,a gume celave.
Tako imas u CG frajere koji voze A8 4.2, na plin naravno i toce za 5 evra. :rotf:
Pri tom im se sve klimata na trapu. Taj auto trazi odrzavanje i da imas para za to.

A i gorivo nam je ocajno,aj sto je cena astronomska (ja prelazim 5 000 km godisnje,pa i ne osetim toliko,mada za ono sto platimo bi trebali da dobijamo Shell V-Power),cuo sam da je nova 159,1750 TBi,servisirana 4 puta zbog goriva za 25 000 kilometara.
Da, gorivo nam je katastrofa, a cene usi otpadaju.

Zato bi ja recimo umesto tog A3 iz 2001,dodao jos malo i uzeo novijeg Golfa ili tako nesto,novije je novije ili recimo vozio sam se u 147 kao moja facelift samo 2006,ali sa 1.9 150 HP , stock cupa asfalt , a moze se cipuje bez bojazni sigurno na 175/180 HP.A cena joj je negde oko 6,7 K.Slicne perfomanse a opet nekako 5 godina novije od Audija.
Plasim se da ce Alfa sa 6-7K da vrlo brzo padne na 5K, a zatim i na 3K. Za 4 godine ce taj Audi verovatno vredeti isto ili vise nego ta alfa. ;)
Pri tom taj mJET ne znam koliko voli nase ocajno gorivo, dok je 1.8T vrlo zahvalan po tom pitanju, a ide i na plin dobro. Stage 1 chipom se sa 180 konja izvlaci 215-220. Verzija od 150 ide na 195HP. Pored toga A3 je vrlo lagan auto, naravno quattro je malo tezi.

S druge strane za 6-7K mozes da kupis mnogo ozbiljniji auto. Iskreno, nisam pristalica novijeg auta ako je u njemu ubijeno 500K. Ako cu da biram izmedju 2002. 1.8T koji je presao 130K i 2006. JTD mJET koji je sabio 350K, izabracu svakako 1.8T. ;)

Da budem iskren A3 sam vozio samo dizela, ovog benzinca nisam, al sam zato Astru Berotne vozio poduze, jer je bla u mom vlasnistvu, i mogu ti reci samo, ne kudi konja kog nisi jahao ;)
Ne kudim konja koga nisam jahao, vec samo kazem da je taj 2.0T iz Callibre, t.j. Lotusa, nesto najbolje sto su ikada imali, a sve dalje ne bih komentarisao. Taj auto mora da ide. Bila je inace, jedna na Banjici kod mene, silver metalik na prodaju. 2002. godiste 192 konja, ne secam se koja cena. Po oglasima su od 4500-5000 2001. - 2002. godista. prilicno ofucane. Ne bih rekao da je to bolja kupovina od A3 1.8T.

Kako ti se cini ovaj?

http://www.polovniautomobili.com/oglas1651329/audi_a3_18_t_restajling/
 
Poslednja izmena:

BEGINER

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.740
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5 4440 @ 3.10GHz
Motherboard:
ASUSTeK COMPUTER INC. Z97-K
RAM:
16,0GB Kingston Crveni txn Proka
VGA & cooler:
1023MB NVIDIA GeForce GTX 750
Display:
Neka 24orka, ocekuje se 32
HDD:
Patriot Blast ssd 240
Sound:
pojma neam
Case:
Xigmatek Elysium
PSU:
Seasonic 850w
Optical drives:
pojma neam
Mice & keyboard:
Logi i Logi svasta
Internet:
Ikom 200Mbita
OS & Browser:
Win 7 x64
Other:
MONEY & PUSSY LOVER
Slazem se i sa ovim postom oko Alfe i cene, kao i kilometraze i svega, samo kao sto sam malopre rekao, jednostavno neki ljudi vise vole Alfu i tu nema dalje, radije ce da uzme Alfu 2002 godiste 147 nego Audi i obrnuto ;) Meni bitne uloge kod kupovine auta su prvo ono sto zelim, drugo finansije, a najbitnije samo stanje auta, kao sti si i sam rekao , radije cu da vozim i Aflu 147 2000 godiste sa pravih 100k nego 147 2008 sa 300k, tu nema price, jos ako je auto od proverenog prodavca, milina :D

Sto se tice zadnjeg dela poruke, recimo ovako http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/819262_Opel_Astra_2001_god (ne moram da ti pricam da cena u startu ide dole), a ova bar sa slika mi deluje prilicno ocuvano i korektno ;) Slicna je bila i moja, moja je bila teget plava sa crnom kozom, u super stanju, i secam se pre 3-4 godine kad sam je prodao, tj cale kad je prodao, fino je zaradio na njoj ;) Mada opet ovde i ukus, tj naklonost odredjenoj marci ce presuditi, ti si fan VAG grupacije sto svi znamo :d i jasno mi je da bi uvek pre izabrao Audija ;) Ali veruj mi, ja bi ih vrlo rado stavio stok jedan naspram drugog na crtu, i da vidimo rezultate, jer za razliku od Audija, ovo je ipak limuzina i o udobnosti i komforu necemo ni da trosimo reci ;) ali ide ko nevreme i stvarno bih voleo da ih vidim na crti :)

A evo i kako bi izgledalo stanje posle cipa: Opel Astra II 2.0 16 V T 192 192 hp 250 Nm 232 hp 310 Nm

Audi A3 1.8T 180 180 hp 235 NM 211 hp 300 NM

hmmmmm, ne znam sta da ti kazem :D

edit: Sad videh ovog audija sto si postavio, pa iskreno ovaj auto mi deluje jedno 10x bolji od onog prvog (ovako na oko sa slika, pogledaj samo razliku u enterijeru, oko volana, klima, papucice sam enterijer mi pokazuje da je ili presao dosta manje, ili da je mnogoooo bolje odrzavan nego prethodni ;) ), mada realno, kad bi kupovao, odes pogledas oba, upalis, provozas, pa na licu mesta vidis sta i kako ;) p,s, Ono sto ovom svakako ide u korist je cena, jer za 800 evra razlike, mozes da sredis sve potencijalne nevolje :) a veruj mi , ovom bi bez problema ubio ovih 200 evra, ako ne i vise ;)
 
Poslednja izmena:

d0minat0r

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.633
Rezultat reagovanja
58
Moja konfiguracija
VGA & cooler:
Gainward 4850 512DDR3
Display:
Viewsonic 24"
HDD:
seagate 500Gt Single P
Case:
/
Optical drives:
Samsung 203D
Mice & keyboard:
A4tech oscar X 748K i microsoft ergo natural 4000
Internet:
ADSL 4Mbit
OS & Browser:
WIN7
@Milos
Sine si ti video da onaj GOLF ima neke lance kao drzace za gepek :rotf: nemoj da se za***avmao :d

Kad je rec o jeftinim automobilima nama pristupacnim obicno nemam problem da mi je auto lep ili ruzan bitno mi je da je tehnicki dobar ali ova astra nekako ciganska da ja to ne mogu da opisem dzaba njoj te KS kad nema 4x4 :P
 

drfedja

CPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.084
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell n5010, Intel Core i3 370M 2.4 GHz, 4 GB DDR3 1333
CPU & cooler:
Intel Core i7 4790K @ 4.5 GHz
Motherboard:
Biostar Hi-Fi Z97WE
RAM:
16GB Kingston HyperX Beast 2400
VGA & cooler:
Sapphire AMD Radeon R9-280X
Display:
Viewsonic VA2342 23" LED, LG 25"Ultrawide, Samsung VA2342 23"
HDD:
Samsung SSD850 Evo 250GB, Kingston 120GB V300 SSD, 2x1GB WD Caviar black
Sound:
Altec Lansing 5100E
Case:
Cooler Master 690-III
PSU:
Cooler Master G650M modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Keyboard/Mouse Cooler Master Storm
Internet:
Cable
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit
Other:
iPhone 6S 64GB
Slazem se i sa ovim postom oko Alfe i cene, kao i kilometraze i svega, samo kao sto sam malopre rekao, jednostavno neki ljudi vise vole Alfu i tu nema dalje, radije ce da uzme Alfu 2002 godiste 147 nego Audi i obrnuto ;) Meni bitne uloge kod kupovine auta su prvo ono sto zelim, drugo finansije, a najbitnije samo stanje auta, kao sti si i sam rekao , radije cu da vozim i Aflu 147 2000 godiste sa pravih 100k nego 147 2008 sa 300k, tu nema price, jos ako je auto od proverenog prodavca, milina :D
Ma apsolutno, ako kupujes auto za sebe, kupujes ono sto je provereno.

Sto se tice zadnjeg dela poruke, recimo ovako http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/819262_Opel_Astra_2001_god (ne moram da ti pricam da cena u startu ide dole), a ova bar sa slika mi deluje prilicno ocuvano i korektno ;) Slicna je bila i moja, moja je bila teget plava sa crnom kozom, u super stanju, i secam se pre 3-4 godine kad sam je prodao, tj cale kad je prodao, fino je zaradio na njoj ;) Mada opet ovde i ukus, tj naklonost odredjenoj marci ce presuditi, ti si fan VAG grupacije sto svi znamo :d i jasno mi je da bi uvek pre izabrao Audija ;) Ali veruj mi, ja bi ih vrlo rado stavio stok jedan naspram drugog na crtu, i da vidimo rezultate, jer za razliku od Audija, ovo je ipak limuzina i o udobnosti i komforu necemo ni da trosimo reci ;) ali ide ko nevreme i stvarno bih voleo da ih vidim na crti :)

A evo i kako bi izgledalo stanje posle cipa: Opel Astra II 2.0 16 V T 192 192 hp 250 Nm 232 hp 310 Nm

Audi A3 1.8T 180 180 hp 235 NM 211 hp 300 NM

hmmmmm, ne znam sta da ti kazem :D
brojke S3 210HP vs OPC 200HP ...nije neko poredjenje, ali S3 je ovde tezi od Astre, ali ima 270Nm, dok Astra ima 250Nm dok bi A3 sa chipom imao ~300Nm, a Astra oko 310. E sad A3, kao onaj plavi iz oglasa je FWD, pa je znatno laksi od Astre, ima 1150 KG, dok Astra ima 1330.

edit: Sad videh ovog audija sto si postavio, pa iskreno ovaj auto mi deluje jedno 10x bolji od onog prvog (ovako na oko sa slika, pogledaj samo razliku u enterijeru, oko volana, klima, papucice sam enterijer mi pokazuje da je ili presao dosta manje, ili da je mnogoooo bolje odrzavan nego prethodni ;) ), mada realno, kad bi kupovao, odes pogledas oba, upalis, provozas, pa na licu mesta vidis sta i kako ;) p,s, Ono sto ovom svakako ide u korist je cena, jer za 800 evra razlike, mozes da sredis sve potencijalne nevolje :) a veruj mi , ovom bi bez problema ubio ovih 200 evra, ako ne i vise ;)
Meni po slikama oba deluju ok, ali ovaj drugi za 4 soma je ekstra autić i ne bih se mnogo razmišljao izmedju Opela i Audija, naravno da su oba u korektnom stanju sa istom cenom.
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
@ Plinadzije i prodavci :d



Fedja, kada ces reci neku losu o Golfu?

:wave:
 

R_U_S

Banned
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
117
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Athlon64 X2 3800+@3GHz-Cooler Master Hyper 212 , Aerogate 1-----Turion64 1.6GHz
Motherboard:
Biostar A78XA-A2T-AMD-Ati RD770-----Acer Aspire 9300
RAM:
2x1Gb Kingston VR@1GHz-5-4-4-12 -----2xGB DDR2 SODIMM
VGA & cooler:
Asus TOP EAH 3870 512Mb, Apache Voodoo2 12Mb, Matrox MGA200-----GeForce 7300go
Display:
Asus TOP EAH 3870 512Mb, Apache Voodoo2 12Mb, Matrox MGA200-----GeForce 7300go
HDD:
2xWD 640Gb RAID 0-----2.5" Hitachi 120Gb
Sound:
Creative Audigy 2, Altec Lansing 5100 Realtek ALC 883
Case:
Chieftec Dragon DX-01WD
PSU:
LC Power 550Wt
Optical drives:
HP DVD630i, LiteOf DVD-----TSST Corp DVD-RW
Mice & keyboard:
Logitech: RX1500, RX250, ...
Internet:
ADSL
OS & Browser:
WinXP professional
@ Plinadzije i prodavci :d



Fedja, kada ces reci neku losu o Golfu?

:wave:
Fantome, zašto ide Bravo :wave:
Ma znaš kada će Feđa reći neku lošu za Golfa :rotf: Ja sam mu davno obećao da ću ga ubiti od za***avanja ako kupi fiata, alfu ili nešto drugo italijansko, pošto je uvek pljuvao po njima, ali je u zadnje vreme bar malo izmenio mišljenje.
 

FantomX

GPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.849
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
iMac 24"
Other:
¿ʞɔnɟ əɥʇ ʇɐɥʍ
Bravo ide sto hocu nesto sto moze da se budzi vise i bolje :D

Otom potom - i auto ce biti Fantom dok ne dodje kod mene.
 

drfedja

CPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.084
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell n5010, Intel Core i3 370M 2.4 GHz, 4 GB DDR3 1333
CPU & cooler:
Intel Core i7 4790K @ 4.5 GHz
Motherboard:
Biostar Hi-Fi Z97WE
RAM:
16GB Kingston HyperX Beast 2400
VGA & cooler:
Sapphire AMD Radeon R9-280X
Display:
Viewsonic VA2342 23" LED, LG 25"Ultrawide, Samsung VA2342 23"
HDD:
Samsung SSD850 Evo 250GB, Kingston 120GB V300 SSD, 2x1GB WD Caviar black
Sound:
Altec Lansing 5100E
Case:
Cooler Master 690-III
PSU:
Cooler Master G650M modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Keyboard/Mouse Cooler Master Storm
Internet:
Cable
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit
Other:
iPhone 6S 64GB
@ Plinadzije i prodavci :d



Fedja, kada ces reci neku losu o Golfu?

:wave:
Kojem Golfu? :d

Bravo ide sto hocu nesto sto moze da se budzi vise i bolje :D

Otom potom - i auto ce biti Fantom dok ne dodje kod mene.
Jedino sto ide bolje, narocito kad se budzi je GOLF! :troll:

Elem, sta god da uzmes da budzis jace od tog Brava, kostace mnogo, a pitanje koliko ce bolje ici. Ono sto bolje ide sigurno je turbo benzinac, ali to ume i da posrkne dosta goriva.
Sto se tice ovih novih turbo traktora, oni su uglavnom znatno tezi od Brava. ;)
 
Poslednja izmena:
Vrh