| Hardver | Mrežni uređaji | ASUS RT-AC59U i RT-AC1200 V2
Mrežni uređaji ASUS
ASUS RT-AC59U i RT-AC1200 V2
Pakovanje i dodatna oprema
U pakovanju se, osim samog rutera, nalazi i VIP member knjižica, garancija i LAN kabl. Ostatak pakovanja se razlikuje i tako uz skuplji model dolazi naponski adapter koji na +12V daje 1.5A, kao i višejezično uputstvo među kojima se nalazi i uputstvo na srpskom. Jeftiniji model ima slabiji naponski adapter koji nudi samo 0.5A na +12V, CE sertifikat, kao i quick start quide u obliku postera, gde se takođe mogu naći instrukcije na srpskom.