• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Automobili

    CAR-e pale su opklade, stavio sam pare na tebe u ovoj trci..>Nemoj da me prodas :D
  2. BEGINER

    Automobili

    Panamera vise no Bently al kad bolje razmislim i pogledam, ovo cudo ima primese svega, pa cak mi malo lici i na zadnji deo novijih Alfinih modela ;) Da da kolega spameru, lepo vidis, ima ih 4ir komada a koji ce mu pojma nemam :eek: Verujte mi, ovo je cisto izivljavanje(da ne reknem...
  3. BEGINER

    Automobili

    Priceless :rotf: Al sta ocekuju, SEKA radi, ljudovi gladni mora da se snadju :d Ahahahaha kakav fail :d :d sad se pitate zasto??? Nagradno pitanje je: Od kog proizvodjaca su "prekopirali"(da ne kazem cornuli :P) zadnji deo(bar na slici) :rotf: :rotf:
  4. BEGINER

    Razmena treker pozivnica

    Ako ga budu otvarali javicu ti budi siguran ;)
  5. BEGINER

    SSD - istine i lazi [SPLIT]

    Aloooooooo spameri , dosta vise :sekira: Nemoj da saljem na klupu :d(tj da banujem na tri dana da oladite te spamerske glave :P:P) Ozbiljno ljudi,aj pisite malo o temi tj o ssd-u(moze malo i spama nismo mi bas super strogi al vi ga preteraste :rotf: , i u tom silnom spamu napisite i bar...
  6. BEGINER

    Razmena treker pozivnica

    Ehhh, zakasnio si, RevTT je skoro bio otvoren za registraciju :(
  7. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi

    Ne znam dal je za smejanje, ili plakanje ili sta vec, al poslusajte :eek::eek: hint: obratite paznju na reci pesme :d:d xSbjIbwkotc
  8. BEGINER

    Razmena treker pozivnica

    +1 i odmah cu reci :rotf::rotf::rotf: @bizzardo: you are owned :d:d:d
  9. BEGINER

    Corsair Launching SP2500 2.1 speaker system

    Lepsi je Cors po mom mislejnju.. Cena Corsa ,hmmm... Pa sta reci a ne zaplakati :(
  10. BEGINER

    postao sam tata :)

    Prelepe vesti :) Nek je ziv i zdrav i neka ga sreca prati ceo zivot. Sve najbolje tebi, njemu i majci njegovoj :)
  11. BEGINER

    Srećan Božić - Hristos se rodi!

    Vaistinu se rodi. Svima sve najlepse i najbolje, i da se i celu ovu godinu super druzimo :)
  12. BEGINER

    Easy money... if such thing exists

    Prevara cista...Bio je onaj Aletboxpay ili kako vec preko kog smo ja i Warmaster pokusavali isto to, i sve kao satro radi, a kad treba da dobijes pare, nigde nikog... Moj savet: nema leba bez motike ;)
  13. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi

    SAjiiEOzOV8&feature=player_embedded#!
  14. BEGINER

    Toshiba Satellite A100-TA1 Notebook PC problem

    Da,odmah sam uradio Updejt sistema samog, tj pustio onaj Winov updejt, a po difoltu on sve sam nalazi... Sta konkretno kod power menadzmenta, tj na sta mislis?
  15. BEGINER

    Toshiba Satellite A100-TA1 Notebook PC problem

    Naime sam laptop dolazi sa Thosibinim Xp windowsom, koji u sebi ima sve drajvere i ostalo... Sad smo ja i devojka instalirali 7icu,i radi, samo ima jedan ogroman problem... CPU Usage je konstantno od 90 do 100 posto, a kad otvorim proces tab u task menadzeru nijedan proces vidljiv ne vuce nista...
  16. BEGINER

    Apple(sve o hw, sw, sve na jednom mestu)

    Pa jer si je onda shvatio??? Posto kolko vidim zadnje si napisao ovo : Dule ti je sve objasnio... Ti mozes i dalje da teras mak na konac, al ne vidim poentu... Jer se prodaje legalno u Nemackoj??? Prodaje se... Jer je Nemacka ostrija po zakonima od nas- Jeste, dal je to onda legalno- pa sta...
  17. BEGINER

    Opet ja i moj eBay =D

    ^ Pa da je jednostavno svi bi smo kupovali od preko ;) Tj niko nije glup da ovde plati komponentu 120 evra ako moze od preko da je dovuce bez muke za tipa 70 evra :) (pogotovu sto ovde malo ko nije cuo za ebay i net :P ) A eno micri je i odgovorio, kao sto sam i mislio, onih 15-20 funti i...
  18. BEGINER

    Opet ja i moj eBay =D

    Hmmmmm, sacekajmo Micrija i Ilidana(oni su kupovali preko) al meni ovo nesto deluje skupo, tj lik se prilicno ugradjuje
  19. BEGINER

    Rainmeter weather code?!

    Lepo :) Sad okaci to sto si sredio ovde, tj taj tvoj log fajl jer ce mozda jos nekome ko je iz Kikinde da posluzi ;)
  20. BEGINER

    MTS Open ADSL - Povećanje brzina

    ^Dobra fora Stoske :d, osim sto je Telekom poznat da im se sluzba nikad ne odaziva ;) Moj savet je da odete u najblizu filijalu Telekoma i da se raspitate na licu mesta .. Moja pretpostavka je doduse, da ce i vama koji ste vec na postojecem ugovoru, isti biti doteran, tj imacete nove...
Vrh