• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    Desktop mod 2011

    Kao sto ti je bizzardo rekao Rainmetar skins( da me ubijes ne znam koji) al ako ti se dopadne, bacicu ti u attach ovaj moj ;) :wave:
  2. BEGINER

    Desktop mod 2011

    Ne dam :P
  3. BEGINER

    Desktop mod 2011

    Male promene kod mene
  4. BEGINER

    Predlog za Zvucnu do MAX 6000 din

    Moj savet je da pre nego sto investiras u zvucnu, kupis krstene zvucnike, koji ce moci da isprate tu zvucnu ;) jer ovo sto oces da uradis (po mom misljenju) je presipanje iz supljeg u prazno :d
  5. BEGINER

    Firefox krade Operu

    Opera ftw :)
  6. BEGINER

    Automobili

    Cudno su malo objasnili ali recimo(citiram) :" Zastava 101 proizveden 1995. godine imao je registraciju od 9.000 dinara prošle godine, dok će nova iznositi 11.300 dinara. Gledano brojkama registracija je poskupela u proseku za 4.000 dinara, pa tako vlasnici koji su godišnje za svog ljubimca...
  7. BEGINER

    Automobili

    ^ Ahahahah tesi ti sebe samo tesi, kukaces ti cika begiju kad bude paooo datum za registraciju brava :rotf: @OcZ: Jesu glupo napravili al poenta je sledeca, ako ti je registracija prosla tj sadasnja bila 20k, sledeca ce ti biti 23-4k, itd itd u proseku par hiljada vise nego sto je bila...
  8. BEGINER

    Automobili

    Evo jedne "zanimljive vesti koja ce nas sve obradovati " :rolleyes::rolleyes: http://vesti.mojauto.rs/aktuelne-vesti/57-aktuelni-dogaaji-u-srbiji/1233-skuplja-registracija-porez-na-luksuz.html
  9. BEGINER

    [MOD] Ubrzo nesto novo -_-

    Hmmmmm, slazem se sa svim navedenim, ovo ovako je totalno besmisleno, daj vise informacija(farbanje, koje kuciste, menjas prednju stranicu bilo sta...) sta je u planu, inace ce tema morati da dobije lock, jer ovako kako je sad je totalno besmisleno
  10. BEGINER

    Nove auto tablice?

    Welcome to the Bulgaria :rotf:
  11. BEGINER

    "PCAXE Wallpaper - Nagradni konkurs - Powered by Gigabyte

    Mala molba ako moze: Rad je odlican samo bih te zamolio ako mozes da editujes, da recimo narandzast plamen prebacis u neku nijansu plave(za ideju uzmi bilo koju plavu sa foruma, pa se malo izigraj sa nijansom, nisam siguran al mislim da ce biti duplo lepsi rad ;) ) :wave:
  12. BEGINER

    Nove auto tablice?

    ^To sam vec reko i ne mogu da se opet ne slozim sa tim... Ove tablice mi deluju kao da su Bugarske ili tako nesto, BG cirlicno me odmah asorica na Bugarsku(i ne samo mene vec sve zive) :rolleyes: Izdaju, ali kljucno nalazenje im je upravo preko registarskih tablica, iz prostog razloga sto...
  13. BEGINER

    Nove auto tablice?

    Potpis :)
  14. BEGINER

    Razmena treker pozivnica

    ^ To sto tebi treba retko kad ima u FLAC odnosno sto bi ti rekao HD mp3 formatu :P
  15. BEGINER

    Automobili

    ^ Naravno ;) Al realno mislim da jos uvek ti nije dovoljno jak da moze da pobedi HGT(moje licno misljenje al provericemo i to ;)) Smatraj ovo zavrsenim imam drugare koji voze i HGT-a i ovaj jedan vozi abarta ;) Kad budes u BG-u pravicemo neko zezanje ;)
  16. BEGINER

    Automobili

    ^ Ne bih ja bio tako siguran u to ;) Al ako se CAR slozi, videcemo i uvericemo se ;) @Vule:Verujem da si je lepo sredio, al molim te objasni i sam Fantomu posto mene ne slusa mozda ce tebe :P, sta znaci 2.0 HGT :d a da ne pricam dalje tj da ne idemo u smejuriju sa pricom o Stilu Abarth...
  17. BEGINER

    Automobili

    Dodji ;)
  18. BEGINER

    Automobili

    Ja sam se kladio na drag na 400m ili 1000 da ce CAR da ga otkine, jos sam plus bio ubedjen da je dizel ;) Sad kad znam da je benzinka , FantomeX spremi pare :d :d
  19. BEGINER

    Automobili

    Nista specijlano :d Ako se ne varam, CAR vozi 3ojku 1.6 dizela e sad dal je ona jaca ili slabija, ne bih smeo da ti kazem, to ce morati on licno da ti potvrdi ;)
  20. BEGINER

    Automobili

    Maaa joooookkk Pale su neke teske reci na odredjenom chatu, i ovo sad samo moze da resi duel... Kao CAR-ev menadzer, zalazem se da auto mog klijenta ostane u tajni ,buduci da sampioni ne odaju svoje keceve iz rukava tek tako :D :P
Vrh