Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Lepo si rekao : "postoji mogucnost" , mogucnost je uvek i postojala, tj postojala je i pre ovoga ,tj pre nego sto je Telekom digao ;)
Jedina razlika je u tome, sto provajderi mnogo skuplje placaju upload linkove neko download, pa ostaje pitanje dal je Ikomu to isplativo ili ne ;)
Jedino sto mi se ovde svidja je sto su digli upload... Inace i dalje tvrdim da je kabl majka i da Ikom ima odlicnu ponudu, samo bi valjalo da rese i malo pitanje uploada jer stvarno im je odnos dl\up mnogo veliki... Konkretno meni na 15 mbita upload je manji tacno 30 puta , valjalo bi da srede...
Necu da otvorim temu za jedno pitanje koje je usko vezano sa samim desk modom, a ova tema je i namenjena da pored skrinova pomogne korisnicima kad imaju neki problem... Ako ne znas o cemu pricam, prelistaj malo staru temu i sve ce ti biti jasnije :)
Hvala promenio mi je ikonicu, al nisam to mislio ;)
Ima neka fora da mozes da stavis da ikonice bude crna za zlatnim, sa zelenim ,plava sa srebrnim itd itd itd itd
Ako ti pirajtelju imas da pljusnes 50.5 somica za auto, tih 5.5 somica bi ti taman dosli da castis prijatelje :d
Poenta je: Onaj ko ima da pljune 5.5 konja, ima da se isprsi za jos 5.5 soma ;)
Nije ;) Kad je preuzimanje lizinga odnosno kredita ima napisano dole kao napomena ;)
A i cisto sumnjam da Ceh nije otplatio do sad lizing na auto star 9 godina ;)