• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    HTC HDROID2

    Stvano ne vidim potrebu za ovom temom pored teme o HTC-u HD2...Potpuno isti sadrzaj ko u onoj temi :eek:
  2. BEGINER

    IKOM povecao brzine flat paketa

    Upravo tako ;) Niko nije ni reko da ce svi paketi biti podziani i ubrazvani,ovo je samo nagrada najvernijim potrosacima tj korisnicima ikoma(Flat 5) i cisto su malo usrecili ove na Flat 2 paketu(jer realno 1mbiit je za danasnje potrebe smesna brzina :) )
  3. BEGINER

    Kladionica

    Ako je odlozeno pre pocetka meca onda je kvota jedan, ukoliko je odlozeno na poluvremenu, pao si :(
  4. BEGINER

    IKOM povecao brzine flat paketa

    ^istina :) Takodje kako sam cuo podigli su flat 5 sa 10 na 12 mbita (oooo kako jedva cekam da istekne promocija i da ga se dokopam :ludnica:)
  5. BEGINER

    Opera 11 (sa ekstenzijama!)

    Same here :) samo sto su malo drugaciji programi upaljeni ;)
  6. BEGINER

    Da li je pro igranje zabranjeno?

    Pa nisam siguran za one pogodke sa Desertom, al onaj pogodak sa slonovacom je meni itekako sumniv...Obratite paznju na oko 30-te sekunde klipa,kad lik ide sa slonovacom i puca u coveka bez nisana i bilo cega( hint: zaustavite klip i polgedajte pravac slonovace, a pravac pogodjenog coveka ;) )...
  7. BEGINER

    Automobili

    Jos samo da kazemo sa kojim parama??? :rotf: :rotf: :rotf:
  8. BEGINER

    pozz i od mene

    Dobro dosao ;) Siguran sam da ces uzivati u druzenju sa nama :) :sekira: :wave:
  9. BEGINER

    ShiljoOOO!!! Srecan ti rodjendan :)

    Srecan Rodjedan Shiki,sve najbolje da si mi ziv i zdrav i da ti je uvek prav :d, i da ti se sve zelje ostvare :) :) :)
  10. BEGINER

    Pitanje za korisnike Telekom ADSL-a

    Pa sto moras na SBB>>> Predji na nekog drugog...I ja bih voleo SBB,al nemam SBB pa sam preko kod Ikoma ;)
  11. BEGINER

    Pitanje za korisnike Telekom ADSL-a

    Jednostavno je,resite ga kao sto sam i ja ;) Predjite na cable ko ima mogucnosti i nema glava da vas boli, kablovski radi ko sat ( pu pu da ga ne ukreknem :) )
  12. BEGINER

    Ručni satovi

    Upravo to,imas bass u ovoj temi ja sam posatvio Tag Hauer Carera crna u full, a da je kopija mozes da izvalis tek kad ga otvoris
  13. BEGINER

    Kladionica

    lol :d Sta da ti kazem, ne daj se, krenuce na bolje, ne moz vecito maler da te tera ;) Heheheh,kakvi sam, kad bi znao kolko nas ima takvih koji padamo na jednoj utakmici... Pazi sad ovo, nisam ja upitanju,al moja dobar drugar je, ima u BG-u na par mesta kladza Best City Bet se zove, Rusi je...
  14. BEGINER

    Ručni satovi

    @Miskon: To sto je kvarcni ne mora nista da znaci ;) Danas su kopije bruka dobre Odmah cu da mu pomognem na nevidjeno bez slika i bez sajdzije... Ukoliko si sat kupio kod nas ili u regoionu, i platio ga ispod minimum 1k evra, racunaj da je fals :( (sem ako ga nisi uzeo u nekoj prodavnici...
Vrh