Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ako neko ima 1000 i vise evra a da mu ne treba,meni bi znacilo :d :d
On topic: AKo neko ima elektroniku za Maxtora od 160Gb(ne znam tacan model) a da mu ne treba, bio bih zahvalan :)
Nije EVGA za dzabe moja favor firma :d ... Em je lepa na oko, em siguran sam da ce performanse i ove karte biti sigruno medju top u katefgoriji 580 ako ne i top :)
+1 Plus ja sam manijak tj ogroman filmofil i fan serija ,tako da manje-vise imam skoro sve filmove i serije,a u zadnje vreme samo HD se gleda ;)
tako da zakljucak izvuci sam :)
Mislim da bi meni 10Tb bilo optiimalno:d(mada verovatno bi mi trebalo jos :P :P)
Ispade da je moj hejt tacan :)
Kao sto sam ti i reako, Flat 2 su povecali zato sto je objektivno 1mbit stvarno malo za danasnje uslove, a opet povecali su ga da bi privukli korisnike sa Flat-1 i Adsl clicka 2 ;) Sto se tice Flat 5 paketa tu pesmu sam vec pevao i po mom misljenju Flat 5...
Uopste nisam bacio hejt,ja ne znam gde si ti u mom postu video hejt??? :)
Kazem onako kako jeste ;) Jer bilo najavljeno i ocekivano povecanje- nije, jer su povecali odredjene pakete- jesu, ne vidim u cemu je tu hejt ????
Ovo sto su odradili je realno,flat 2 je bio smesan i ocekivano je...