• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. BEGINER

    YouTube ili drugi public video klipovi [2010]

    RG0dEO_Vi8k
  2. BEGINER

    Stvari koje vam nisu potrebne, a drugima bi znacile... Ako neko ima, a ne treba mu.

    Ako neko ima 1000 i vise evra a da mu ne treba,meni bi znacilo :d :d On topic: AKo neko ima elektroniku za Maxtora od 160Gb(ne znam tacan model) a da mu ne treba, bio bih zahvalan :)
  3. BEGINER

    Koji monitor do 150 eur

    Zato uzme onaj sto sam mu ja rekao, i nema glava da ga boli ;)
  4. BEGINER

    6850 vs 460 1gb da vidimo sta kaze ;) OC dometi i performanse :)

    Svaka cast na trudu Risto :) Nije losa karta, uvek moze bolji primerak ali ni ova nije losa ;)
  5. BEGINER

    GTX580

    To se podrazumeva ;) :wave:
  6. BEGINER

    GTX580

    Mislim da je on mislio na upotrebu 24/7 ;)
  7. BEGINER

    Oj Staljo, Staljo, Staaaaa AAAAAA ljOOOO

    Srecan Rodjendan
  8. BEGINER

    MegaSkot

    Srecan Rodjendan
  9. BEGINER

    1HP Rotary Single Stage worklog

    Lepo lepo,nema sta :) Da se izigras lepo,uzdravlje da te sluzi, i da postignes sto bolje rezultate :) :sekira: :wave:
  10. BEGINER

    EVGA izbacuje Nvidia GTX 580 karte na tržište

    Nije EVGA za dzabe moja favor firma :d ... Em je lepa na oko, em siguran sam da ce performanse i ove karte biti sigruno medju top u katefgoriji 580 ako ne i top :)
  11. BEGINER

    CM 690 II WHITE

    Bolje da nisi postaivo pitanje nego da si kupio black i da olaksas i sebi i ostalima
  12. BEGINER

    Koji monitor do 150 eur

    BENQ G2420HD 181.89 € malo iznad budzeta,al solidno dobra 24 orka :) :wave:
  13. BEGINER

    CM 690 II WHITE

    Stvar ukusa,al Black mi je lepsi jedno tri puta ;)
  14. BEGINER

    1HP Rotary Single Stage worklog

    Vrhhh :balavim: Voleo bih da se dokopam jednog ovakvog,al duze vreme za mene ce ovo ostati samo zelja
  15. BEGINER

    WinWin computer shop obezbeđuje popust članovima PCAXE foruma[UPDATE 09.03.2011]

    +1 Bilo bi lepo kad bi ste isti mogli da omogucite i u Beogradu ;) :wave:
  16. BEGINER

    1HP Rotary Single Stage worklog

    Super izgleda :balavim: Ako nije tajna kolko para je ovo izaslo?
  17. BEGINER

    Da li vam je stvarno neophodno 1TB i vise?

    +1 Plus ja sam manijak tj ogroman filmofil i fan serija ,tako da manje-vise imam skoro sve filmove i serije,a u zadnje vreme samo HD se gleda ;) tako da zakljucak izvuci sam :) Mislim da bi meni 10Tb bilo optiimalno:d(mada verovatno bi mi trebalo jos :P :P)
  18. BEGINER

    HB d0minat0r

    Srecan Rodjendan Domino, sve najbolje :)
  19. BEGINER

    IKOM povecao brzine flat paketa

    Ispade da je moj hejt tacan :) Kao sto sam ti i reako, Flat 2 su povecali zato sto je objektivno 1mbit stvarno malo za danasnje uslove, a opet povecali su ga da bi privukli korisnike sa Flat-1 i Adsl clicka 2 ;) Sto se tice Flat 5 paketa tu pesmu sam vec pevao i po mom misljenju Flat 5...
  20. BEGINER

    IKOM povecao brzine flat paketa

    Uopste nisam bacio hejt,ja ne znam gde si ti u mom postu video hejt??? :) Kazem onako kako jeste ;) Jer bilo najavljeno i ocekivano povecanje- nije, jer su povecali odredjene pakete- jesu, ne vidim u cemu je tu hejt ???? Ovo sto su odradili je realno,flat 2 je bio smesan i ocekivano je...
Vrh