Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Mis ne trebas maltene ni da koristis cim se pokrenes u nekom pravcu kamera te stize i namesta se sama brzo,
inace slazem se da je bolje trebalo da je odradjena sa misem.
Imas 4 vrste komboa,
a ti sam stavljas damage, cooldown, heal ili boost kako god zelis.
Rememebr Me.
Svaka preporuka, odigram juce igru u cugu i odusevim se,
vizuelna estetika igre je prelepa iako grafika nije nista speltakularno
ali daleko od toga da je losa.
Prica odlicna, ambijent prelep, ceo svet i drustveno uredjenje uvlace u pricu i drze vodu.
Akcija i komboi su...
E da, ako naleti i ovaj moj ti preporucujem, ladi lepo a izgleda jos lepse :)
V8 gts 80e nov.
Jbg polovan ce tesko da naleti isto kao i za one bolje noktue...
Bem li ga, vidim budza od kulera za pristojnu cenu, nisam zagledao detalje da ne ide uopste na amd :)
A ti medo ako je to kuler za zivota, otvori se jos 20e i uzmi nov i zavrsio si pricu, ne?
Oba su sajze da se ne lazemo, takva m0r0nska drustva obucena ko lejdi gage za siromasne, u startu su za smejanje a ne za shvatanje ozbiljno, ali deca se loze...
Dzaba mi da ti predlazemo ako nema na trzistu,
a svaki prodavac ce da ceni svoj kuler drugacije...
Inace kuleri od recimo 70/80/90e se ne uzimaju da bi se menjali cesto, (da bi polovan kostao 50e)
tesko ce ih i biti da ti mozes da biras.
Uzimaj sta ti naleti, za te pare sve je to isti djavo...
@Dule
Divergent je uzas, mutirani hunger games (a tek taj serijal je katastrofa)
tinage deb1lnost nost od filma sa 0 razuma, logike i smisla,
al deca (zenska) se loze...
Kriza 3, zvace 6 jezgara kad jos zatreba,
stvarno mislis da igras jednu od lose optimizovanih i veoma zahtevnih igara na tom prastarom dual core procesoru?