Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Intel i5 za 200e i ploca za 100e, nista bolje ti ne treba, s****is sve pare i milina.
Ako ti je bitno da ustedis
fx 6300 za 100e i ploca za 70/80e, 970 chipset,
takodje odlicna opcija.
A evo i nekoga kome je kutija od graficke extra mesto i za igru i za spavanje,
i kako grafika jedva staje za brucu bukvalno u kuciste, 1mm je ostao... :)
Stiglo napajanje i odlicno je,
kablova na pretek, svi lepi crni, tanki,
napajanje veoma tesko i jako tiho,
a evo i rezultata 6870 vs 280x isti cpu ista podesavanja,
mesavina ultra/high na 1920x1080.
Tomb Raider je osetio drasticnu razliku preko 100% vise frejmova,
gpu stoji na 99% a cpu na...
USB 2.0 vs USB 3.0 - NTFS vs FAT32 vs ExFAT
Posle malo igranja evo su rezultati na fat32, Exfat i NTFS
-- USB 3.0 --
FAT 32, Velicina 3.9 GB
Citanje/pisanje
2:55 min
00:55 min
ExFAT, Velicina 3.9 GB
Citanje/pisanje
02:49 min
00:50 min
NTFS, Velicina 3.9 GB
Citanje/pisanje...
PITANJE ZA SVE
Da ne otvaram novu temu, uzeo sam neki flash 16 gb usb 2.0, radi ok,
ali naravno ne moze zbog fat32 formata da kopira vece fajlove.
Prebacim ga u NTFS i tada postaje veoma spor i za citanje i za pisanje skoro duplo sporiji.
Sad sam uzeo fleshku od 32gb usb 3.0 i radi ok,
ali...
CF, tri monitora, ili jedan sa vecom rezolucijom od full hd i treba intel da bi se izvukao maximum, ili zbog vece zahtevnosti/rezolucije ili ako se ima 120mhz monitor.
1 monitor, full hd, bolje da se uloze pare u jacu graficku, nego u nepotrebno besan procesor i srednju graficku
i eto lepih...
@Sinda
Sugavi jeftini seljacki apu atlon vs besni intelov i5 za gaming.
120% razlika u ceni (za ove slabe matematicare duplo i jos za petinu skuplji :) )
a za te pare treba da je bar duplo bolji, ne?
qIT9uLDjZcg
Ne kapiram ljude koji idu na APU platformu a nece integrisano nista,
onda uzmi am3+ ili ako imas para intela neki i5,
al ajde...
Sreca pa neko i prihvata savete.