Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Sinda
Teraj taj fx x8 sa malim oc i neces imati problema u igrama nikakavih,
sem ako ne ganjas frejmove preko 60 ili ako imas 3 monitora.
A kome je bitno da li ima 80 ili 92 fps-a treba da se leci...
Kakav je bre ovo Gotham?!
Za neupucene kao i ja: The origin story behind Commissioner James Gordon's rise to prominence in Gotham City in the years before Batman's arrival.
@MaTRaX
Porucio sam vec TT, napajanja ne volim nikad polovna da uzimam.
Athlon II x4 @3ghz + 6870 + 8 gb 1600 mhz
Sve igre su na high detaljima (ne ultra) full hd rezolucija
Tomba lomba
Min 50 --------
MAx 70 -------
Average 60 --
Tifa i makadam.jpg
Min 0 :) ------
MAx 50 -------...
@Animan
Ja sam i znao da ce biti povuci potegni, ipak x6+x8 za kartu je ozbilja rabota.
Kazem ti furmark odradi bez problema, ali igre bez ogranicenja na 60 fps-a kad i cpu udje u pricu samo se ugasi posle 30 sekundi.
A tera furmark i prime sa 6870 bez problema taj LC, daleko od toga da je los...
Ja evo da se pohvalim sa novom 280x XFX kartom, i da pohvalim druga clana biblioteke,
Parnog Valjka na lepoj brtzoj i korektnoj saradnji.
Ne menjam svoju besnu 670, nego je Dunja dobila zamenu za 6870.
E sad krece veselje, napajanje je slabo, moze da istera furmark bez problema ali bilo koja...
Imao sam je i ja, odvratan osecaj kad kliknes, dugmici se uvijaju i krive i daleko su od plitkog hoda i tisine, a dugmici nisu standardni nego su oko 10/15% veci, nisam mogao na slepo da kuckam na njoj. Jedino sto lepo izgleda to priznajem.
Ja volem tanke tastere/plitak hod, kao na laptopu, to mi veoma odgovara i navikao sam se skroz.
Pozadinsko osvetljenje mi je obavezno jer uvece ne volim svetlo u sobi, a tih / necujan rad dugmica je pod mora jer zena spava u istoj prostoriji.
US font, Veliki Enter i veliki backspace su mi...