Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Sad kad ste pricali upravo sam pazario sva tri dela Masnog Efekta, sa svim zivim DLC-ovima,
krecem danas mozda sutra redom deo po deo. Ima da se otrujem dok predjem, koliko inace vremnski treba za svaki deo pojedinacno?
Uzeo sam onu kao snajper klasu, valja li to nesto ili moze da snajperise i...
@StojkovicS
Ok je 8/9k za taj komplet,
inace tvoj cpu i jeste atlon jer nema l3 kesh,
imenovali su ga phenom zbog visokog radnog takta inace je to klasican atlon.
Ajde dajte konkretan termin i mesto, pa ko moze moze, guca i slicno se meni ne dopada, buka guzva cene put, okupljanje forumasa, ne random neki dogadjaj?
@Dule
To cu malo sutra, jer su gipsani zidovi, isto sam hteo i za tv ali sam odustao istog trenutka :)
@Zodd
Ako je nize moras ocima da blenes na dole, ili vrat da savijas, jbg ja radim od kuce i po 8 sati sam u tom polozaju,
tako da bih pre voleo da sedim ravno i pravo pa da pod uglom od sto...
@Steam & Zodd
Pa izgleda mi ne gine da sam pravim, farbam postolje u crno ili da jurcam istu boju/nijansu kao ostatak stola,
To sad i jeste dell monitor :)
inace uzimam uskoro neki od 27 inca monitor, ali nece biti besani ips i slicno jer mi ni ne treba a u cenovnom rangu koji ja gledam postolja...
Uzeo sam novi astal pa pravio i malo premestaj. Fotelja je tackasta od macke :)
Kakva postolja imaju i gde mogu da se pazare ( sto se tice monitora)
da ne turam ove knjige ispod?