Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@touareg
Druze, aj ti nama lepo objasni konkretno sa nekim cinjenicama:
kupio sam to ti to,
nastao je taj i taj kvar/problem,
zvao sam tu i tu,
rekli mi to i to,
na kraju se desilo tako i tako,
dobio sam to i to ili nisam dobio to i to,
vratili mi / nisu vratili novac...
Ovo sto si...
fm2+ je noviji soket, ali podrzava procesore koji su logicno fm2+ ALI takodje podrzava i fm2 procesore,
fm2 soket podrzava samo fm2 procesore, ne moze fm2+ procesore,
Logicno uzmes noviji bolji, i kasnije mozes da turis jos jaci procesor.
Nije stvar u novcu nego je umetnost nesto jako lepo sto ne moze svako da uradi, najmanje deca od 5 godina.
Novac je tu samo poredjenja radi i koliko je sve to poremeceno...
@Dule
Bio sam po muzejima u Engleskoj ima dosta tih remek dela, nisam nesto odusevljen necime sto moze velika vecina da uradi (koja je malo talentovanija i u tim vodama je)
inace sam govorio o necemu bas *****nom sto moze i dete od 5 godina
E ovo je umetnost,
a ne slikari sto imaju neka dela od par miliona vrednosti
a deluju da ih je radilo dete od 5 godina...
Covek ima dosta ovakvih extra stvari: http://goo.gl/HOm859
NscRJY6VErU
Nije to tako losa masina, uzmi neko krsteno napajanje od bar 3k dinara/30e
i bices miran na duze staze cak i kao ubacis neku pristojnu graficku ili x4 cpu.
LC power 600w H, preporuka.