Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Cma
Пише се уопште!
Прилог уопште који значи у целини, и иначе, углавном пише се састављено:
-говори о кризи уопште
-али уопште га не слушају.
Предлог у, и придев општи у средњем роду (опште) пишу се растављено:
-то спада у опште образовање.
@Meda
Nema to veze sa gigabajtom, sve zivo crkava podjednako, sta kome zapadne, ja sam imao gigabjtovu rernu gtx 470 a sad 670, zadovoljan sam veoma, stim sto sam 470 dusu vadio. 670 drzim na defaultu jer je vec sama fabrici oc-ovana zestoko.
Imas racun i garanciju salji gde si kupio nek ide...
Naravno da magistrala nije presudna pogotvo kad se poredi prastara arhitektura sa najnovijom,
elem, moja poenta je da su cene otisle u nebesa svake godine,
jaca srednja i visa klasa kostaju boga oca u poredjenju pre par godina i samo rastu i rastu cene...
Ja nisam rekao da ceka, nego da uzima 780 ili 290x odmah,
i da ne baca 700/800e nepotrebno na ostale komponente...
Spomenuo sam 8xx seriju jer sve te graficke koje su extra ultra giga mega vodece nabijaju cenu i ne vrede toliko
i cim izadje sledeca serija opa cupa sad su neka jaca srednja...
Stigla mi gtx 780 ti od tetke iz nemacke, nemam gde i kako da je probam, tetka rekla da je kod nje radila kao 100% ispravna
nek ide kao neispitana, moze za 50e...
@DTV
Igre, ne igrice.
Igrice su minesweeper, pasians, tetris i recimo space invaders.
1. Nema potrebe da dajes 21 000 za tu plocu, bilo koja od 10 max 15k je vise nego dobra za gaming.
2. Isto tako i7 je bacanje para, bilo koji i5 malo kloknut ce vise nego lepo da zavrsi posao za gaming.
3...
Imas brate mili interet i google al ajde,
desni klik na odredjen folder pa sher
posle toga ides na drop down i dodajes koga hoces i das mu koja prava hoces.