• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Sta ste poslednje dobili?

    Ja samo batine mogu DOBITI :D
  2. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Sinoc bauljam po NETu i naleteh na ovo,pa porucih jedan komad da isprobam :D Ako je marketing,dobar je :D Prvi put Kao sto gore pise... prvi put krijem ovako link to nikad do sad radio nisam :D
  3. Pinocio

    Blic pitanja

    Ako imas ekipu koju moras castiti svaki put kad nesto kupis,uzmes jeftiniju,u suprotnom skuplju :D
  4. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Bogmeeee.... bolje da sam to kupio nego radio :D Prvi dan i problemi... bice cupavo :D
  5. Pinocio

    Automobili

    Uzeo pre 10 dana,utegnut autic do jaja... ali jbg sta moze za 10 dana da vidi... za sad odlican
  6. Pinocio

    Automobili

    Drugar skoro uzeo sinu A3 mislim da je 2004. za 2800. Varijanta sa dvoja vrata... moj ti je savet uvek pre audi nego fiat iz prostog razloga sto si pocetnik i tek treba da menjas auta. Fiata kad kupis i neces se usreciti za recimo 2 godine kada odlucis da ga prodas
  7. Pinocio

    Blic pitanja

    ma ja sam samo jednom porucivao i to ne sa Alija vec sa Gear Besta... videcu,mozda ce i mreza za komarnik odraditi posao
  8. Pinocio

    Blic pitanja

    Auuu... to je to,saaaamo... dal ima to negde u Srbiji!? Mnogo mi je da cekam da stigne od brace
  9. Pinocio

    Blic pitanja

    mala mi kvadratura :D Jbt primetio sam da ni na jedno blic pitanje ne dobijem odgovor tj pomoc :D
  10. Pinocio

    Blic pitanja

    Jedno BLIC :D Gde ima da se kupi neka mrezica (nisam gledao kakva ide na filtere od kucista,mozda mi to i treba) da sto vise zastiti od prasine... trebalo bi mi na metar ili na kvadrat,ako tako nesto uopste postoji. Znaci da nije toplotni i zvucni izolator,a da opet maksimalno koliko moze stiti...
  11. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Mislim da ce u Lidlu od ponedeljka da bude pistolj za klamarice i eksere,cini mi se za 3000... a komsija drnda jedan vec 5 godina isto Parkside kupio ga polovnog na buvljaku,tako da ako kome treba mislim da ce da radi dobar posao za taj novac
  12. Pinocio

    Blic pitanja

    Na tehnickom ni auto ne mora biti prisutan :D
  13. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Uh,zar one nisu oko 100eurica!? :confused: Inace... meni vise nista ne treba :D
  14. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Kukuuu leleeee..... :D Kutija jos deluje i veliko,a unutra kao cips da sam kupio :D I naaapokoooon :D :D :D Za dalje nemam hrabrosti :D :D :D
  15. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Pogledaj "stainandink" profil na instagramu,posebno video klipove,da vidis kako se radi :D Ovaj definitivno opljackao banku :D
  16. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    To u desnom vrhu slike.... cvetic da je sarmiras,pa te "plocice" za pod guzu ili sam pomesao nesto :D Jaoooo da li cu ja za nekih 2-3 sata dobiti nesto "za uslikati na forum" :D
  17. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Jel to ona kupovina koju si najavio pre 10 dana? :D Koliko novaca ta zadnja spravica u kutiji?
  18. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Pa ona drva si mogao obicnom testerom i sekirom da iseces :D Jesi li ti to stolar pa obnavljas alat ili ces tek da budes? A opet stolar koji vozi Porsche... postoji li to? :D
  19. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Mene jos umeju oci da zabole kad sednem za monitor... sve se prijatnije osecam,al jos uvek to nije to... dok sam se na misa prilagodjavao 3-4 dana... boleli zglobovi al pripitomio me :D
  20. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    ako se dobro secam 20 dinara manje :D
Vrh