Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ma okacio sam sliku na koju sam prvo naisao,cisto da ilustrujem o cemu pricam. Ali opet,koliko je realno da na isti fazon postoje kvalitetniji proizvodi!? Sad bas nisam pametan. Hvala na pomoci
Ima li neko zavarivac kesa na ovaj fazomn (rucni,na baterije) :D
Zanima me da l to stvarno radi posao ili su baceni novci!?
@PORSCHE 200GB Neta... pretpostavljam da je A1,al nisam siguran
Ja sam ih i poklanjao (al mi nije dala :D),gubio,trenutno imam 5 komada i svi rade bez greske... samo sam na jednom izgubio poklopac i kukao sam 3 dana :D
Da sam na tvom mestu ne bih se ogranicio budzetom,mislim na varijantu da ti je 300e preko budzeta,nego bih kupovinu razvukao na koji mesec duze (licno sam isto to odradio),jednostavno kupis sta ti treba i kad potrosis limit,a ostane ti jos nesto sto treba da kupis,veruj mi lako se nadju novci :D...
Auuu za***i konfiguracije... gde to ima da se vidi!? Ja obozavam konjaste :D
Nisam od tih :D Ovu konfiguraciju (ako fizicki potraje) ne menjam narednih 15 godina :D
Onda cu ponovo da vam se javim i pocnem da smaram pitanjima :D
Nisam ja govornik kao on,vidis da jedva dve recenice sastavim :D
Inace,konfiguracija je sastavljenja bukvalno bez grama znanja,sve sam naucio postavljajuci pitanja po forumima (davio sam par meseci :D) i citajuci,citajuci,citajuci... Mnogi od vas su mi pomogli,i zadovoljan sam kako sve...
Iskreno nisam hteo to da unosim da ne bih bio pogresno shvacen :) al jbt sad posle par meseci samo znam tacnu oznaku procesora :D Sve ostalo zaboravio :D
Nego ajd da ne budem off... koliko bi u stvarnosti znacila promena ryzena 5600x na neki ryzen 9,a da ostale komponente ne menjaju?