• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Blic pitanja

    Nisam planirao gledati snimak,al ste me zainteresovali... tu smo negde sa konfiguracijom :) Samo me debelo sije sa procesorom :) E sad razmisljam da unesem podatke u Moja Konfiguracija (gleda li to ko uopste :) ) iz prostog razloga sto ja vec zaboravio sta mi je u kucistu :D Pajser
  2. Pinocio

    Blic pitanja

    Mozda da pitas nekog sa recimo KP ko prodaje robu sa Alija da ti nabavi...jesu zanimljivi,al opet... pretpostavljam da nikad nece biti zatvoreni na zidu,sto znaci da bi im se videla ona dva srafa sto je mozda malo estetski losije. Drugo,ako bi non stop otvarali tj.zatvarali,da li bi pukao ili...
  3. Pinocio

    gaming mis

    mislim da trenutno imam 5 pacova,4 su logitech,od toga dva najjeftinija,jedan je MX518 (prvi model),jedan je MX Master 3 i jedan mi je Asus Lamborghini. Jeste da nijedan nije gejmerski,ali generalno rad sa svakim mi identican... sve to isti djavo... podrazumeva se da su noviji...
  4. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Jook brate,mast je zapakovana... u konzervu :D
  5. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Dzaba sva tisina ako se sic ostar (moj problem dok sam vozio bajs) :D
  6. Pinocio

    gaming mis

    Smisli plasiranje neke dobre robe na Rostilju (tipa npr.Zajecarsko),pa dopuni budzet za dve crvene :D Mis ko mis,uzmes onaj koji ti se svidja,posle 5 dana ces se navici i to je to. A idealna igrackica ne postoji
  7. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Pretpostavih jer sam video da si aktivan na B forumu u Bicikl sekciji ;)
  8. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Osnovni alat za danas :D
  9. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Cemu to sluzi? Jel to nesto za mosnice? :D
  10. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    I ovo uvek treba
  11. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Drugi s leva na slici je beli marker,on me najvise odusevio,izuva,obavezno i njega ubaci da zaokruzis racun :D A bela boja uvek dobro dodje na tamnim povrsinama
  12. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Samo da prijavim da sam se malopre igrao sa Pica setom olovaka i markera (sliku sam vam postavio gore) i da sam odusevljen. Kome god treba za obelezavanje PREPORUKA!!! Mislim d avrede svaki dinar! Ocekujem da cujem utiske i kolege @zeleni :)
  13. Pinocio

    Telekom Srbija iskustva?

    Al za 3 meseca direktorcic :)
  14. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Kazu kvalitetna sredstva za obelezavanja... pa ajd da probamo... do sad sam zapisavao :D
  15. Pinocio

    Telekom Srbija iskustva?

    Inace... kada sam prelazio na vecu brzinu kod Telekoma,i sad odradili papiroloski veci protok,ali mi nisu "tamo negde" povecali propusnost i prijavim da mi ne radi usluga i vec uz pomoc foruma 95% znam o cemu je rec.Dolazi njihova terenska sluzba,gleda kablove,gleda svicere... i znate koje je...
  16. Pinocio

    Telekom Srbija iskustva?

    Al brate i privatnici dusu vade,realno
  17. Pinocio

    Telekom Srbija iskustva?

    A sta je privatni sektor? Mislim da radis za privatnika,ili da postanes privatnik?
  18. Pinocio

    Telekom Srbija iskustva?

    Mozda je kompezacija... kako ono ide 40glasova,6 meseci radnog mesta!? :)
  19. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    I graverka za limariju (samo za udate zene) :D:D:D Evo da ne budem off,stiglo pre 5min
  20. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Sta je to? :)
Vrh