Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Ista stvar... kao da su se promenili najbitniji ljudi u produkciji u toku snimanja filma. Meni se svidelo sto je pokrivena cela prica,sto je retkost u filmovima,uvek ostaju momenti koji gledaoci moraju da projektuju u svojoj glavi,ovde kako film ide i sta god se zapitas,film momentalno daje...
Opaaa... ovaj film sam samo ja preporucivao i iskreno nisam ocekivao da ce ga neko pogledati :D
Mene je prijatno iznenadio... prvenstveno zbog malih ocekivanja.
A drago mi je zbog tvoje ocene,sto pokazuje da mozda umem i da (pr)ocenim film :D
Vec dugo meracim taj film,ali zbog Survivora nikako da ga pogledam... Inace pogledao sam Betmena juce i sasvim je pristojan,utiski su navedeni na onom drugom forumu,mrzi me da ponovo kucam :D
Meni je bila neka letva u sobi sa limom na vrhu iste,i kupim novi TV postavim ga na komodu,i ulazi keva,zakaci za letvu srusi je i lim zakaci TV i cepne ga nekih 10 cm. I sve to pre nego sto smo premijerno ukljucili TV :D I onda danak neiskustvu,posto TV kupljen kod poznanika i zovemo ga,kazemo...
Ma... samo da se nuklearke ne podgrevaju,sve ovo je sporedno i prezivece se :) Neeego,ovom gore (@illidan) stigla tetka iz NJEMACKU... moglo bi sta i kod mene,od Woodpeckersa da naleti ovih dana :D
Ja sam stavio poklopac od maticne,ali nisam skidao nalepnicu sa SSDa,temperature i ne pratim... bem li ga... ako je to postalo toliko osetljivo,da mu trebam robovati,neka crkava... vise ga ne kupujem