• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Cikloberza,kontam
  2. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Cale uzeo onaj uredjaj za tecni sapun,sa senzorom... mislim ne bih to ni pisao,nego kad si napisao da trimer ima 3 godine garancije,tako i ta spravica isto ima 3 godine,a prestala sa radom posle 15 dana... e sad ne znam moze li se prigovoriti bez fiskalnog!?
  3. Pinocio

    Blic pitanja

    Nemoj se vezati za moju preporuke... ja sam samo na brzinu bacio pogled na cene,i vidim da je ta ok sa cenom,a i boost je brzi od one koju si ti naveo,a u sustini sve je to isto,razliku neces primetiti. Ja sam uceci tih dana kada sam kupovao grafu u glavi stvorio neku sliku da Sapphire pravi...
  4. Pinocio

    Blic pitanja

    I meni nije jasno zasto je 6800 xt ostala priblizna cena,a 6900 xt drasticno pala.Inace slicna nam je konfiguracija :D
  5. Pinocio

    Blic pitanja

    Ja sam kao bio usao u pricu posle 15 godina,i kad sam sastavio konfiguraciju,momentalno sam sve zaboravio :D:D:D Sad gledam decko pita za 6900,pa ne znam sta je bilo u ponudi kad sam ja kupovao,6900 ili 6950... ali sta god da je bilo,bilo je blizu 2000e
  6. Pinocio

    Blic pitanja

    Ja sam kupovao pre otprilike pola godine i sad vidim pale cene jbt :D Ako gledas samo cenu evo ti i ovaj model...
  7. Pinocio

    Blic pitanja

    s obe :D
  8. Pinocio

    Blic pitanja

    Izlizace mi se srafovi od silnog otvaranja LC Powera:D :D :D neki socijalni Hitachi... videcu kad mi padne saka (kad me ne bude mrzelo da ga izvadim :D :D :D),pa cu ti javiti
  9. Pinocio

    Blic pitanja

    Ok.shvatio sam.PRESTACU!! :D :D :D Ma samo mi jos treba da trazim disk iz 2006. :D To mu je,sto mu je... ako gledam sa vedrije strane ni pre 10 dana nisam imao taj disk,a danas imam LC Power :D :D :D
  10. Pinocio

    Blic pitanja

    U kom smislu nova? :D Kupio sam novu pre par dana,ne pravi se lud :D:D:D Znam da je zvuk USB kontrolera. Disk se ne cuje tj.ne drlja :D A Device Manager prijavljuje ovo: Type - Disk drives (e sad dal je to genericki ili poznaje disk) i Name - RBU-SNS8 350DES3128GP USB device... Malo sam...
  11. Pinocio

    Blic pitanja

    Jedino sto znam da je lampica na LC-Poweru ispravna i da svetli,iako se nigde ne vidi kad sve zapakujes kako treba :D:D:D Dakle situacija je sledeca,kad sve prikljucim na USB port prijavi da mi zvucnu notifikaciju,ali u My Copmuters nema ikonice. Kad odem u Control panel tj u Device and...
  12. Pinocio

    Blic pitanja

    Znaaam,al sad sam kao neko nevinasce sa kur*om u krevetu... STA DA RADIM? :D:D:D
  13. Pinocio

    Blic pitanja

    e jbg,zapakovao sam ga sad unutra :D Neki hitachi,zapamtih da je dec-2006 godiste :D Pokusavao sam na 4 USB porta na svakom isto,i na win 7 i na win 10
  14. Pinocio

    Blic pitanja

    e jbg,onda mi to i nije neko resenje... :( A ne znam kako da ga osposobim,da capim podatke sa njega
  15. Pinocio

    Blic pitanja

    Pokusavam da pokrenem neki stari HD pomocu reka.Medjutim sistem ga ne vidi. Nasao sam u menadzeru diskova opciju gde prijavljuje disk,ali ga treba inicijalizirati.... sad me zanima ako to ucinim,da li to ujedno znaci i formatiranje diska (tj.gubitak podataka)
  16. Pinocio

    Blic pitanja

    Ma mene vise ni babe nece :D :D :D
  17. Pinocio

    Blic pitanja

    Eh sto nemam srece sa ovim Blic pitanjima pa to ti je :D :D :D
  18. Pinocio

    Blic pitanja

    ma nemam iskustva sa tim stvarima,nego mi se ovih dana javlja neka misao da ce penzija biti mala pa sta bi bilo pametno izmedju te dve stvari kao neki bonus u poznim godinama.
  19. Pinocio

    Blic pitanja

    Mrtvo more.... Evo jedno moje Blic pitanje,mada retko kad mi neko da kvalitetan odgovor :D Sta je bolje uplacivati,zivotno osiguranje ili privatnu penziju? :D
  20. Pinocio

    Blic pitanja

    Ko zna sta su mu prisili pred izbore :D Pa sad i ne zna da ima kredit... ili je zaboravio od cega Suzu kupio? :D Ne znam coveka,al mi postao drag... mozda zato sto je i "lud" :D
Vrh