Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Napokon sam ga nasao... viber ima sopstveni folder,ali ima jedan i u folderu andorid/data... mislim da je tu com.viber.voip ili tako nekako pa u folderu fajlovi,tu otvori tonu foldera,i jbt godinama nisam otvarao .ptt,a audio poruke su tu. Eto,ubice me lenjost... da ne bi Blic pitanja :D
Evo jedno blic pitanje... sta se desava sa audio porukama koje se salju na viberu... mislim gde se to smesta,kako doci do toga? Pretpostavljam da mogu da se nadju pomocu nekog fajl menadzera (verovatno posebno instaliranog) ili na neki drugi nacin!?!?
Jel u ovu temu spadaju i alati za sex? :D
Ja bas i nemam mnogo alata,al recimo aku busilica mi je Metabo... Probao sam i Bosch i Makitu i Hitachi... Metabo mi nekako najbolje legao. Eto za prvi upis valjda dosta :)
Pa dobro ne moras ovde reci,idi u topic u kome se pise (inace zamro topic)o stvarima na koje si bacio oko :D Bzvz,nisi nam trebao ni naglasavati :D
p.s.a mozda ti mozemo iskopati povoljnije cene :D
Ma bilo 3h jutros kad sam porucivao... bio sam i umoran,a i onako sam jutros putem poziva menjao neke stavke u fazonu "odakle mi to u korpi" :D
Daj naznake tog ludila... :D Moze li biti ludje od onog sta ja ocekujem koliko vec sutra da stigne preko na medjustanicu :D
Sinoc sam gledao onu najmanju Cobru :love: bas je cool,ali na mestu gde sam pravio neku porudzbinu nije ih bilo na stanju,a mrzelo me da idem na druge sajtove
A koji potez nije jajarski? Pogotovo kod nas.Eeeeh sta sam sve doziveo da vidim... Cesto mislim da su Lemmingsi pravljeni po nama :D Generalno smo narod rodio za manipulisanje i manipulatore
Verovatno su razmisljali u fazonu da je NS grad kulture,i da se niko ne bi gurao pred ulazom,akcija bi dozivela fijasko :D Neeego kad krece prvi voz iz NSa za 300 dinsa,mislim ujutro... mozda pola NSa pojuri u USCE :D