• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Blic pitanja

    Napokon sam ga nasao... viber ima sopstveni folder,ali ima jedan i u folderu andorid/data... mislim da je tu com.viber.voip ili tako nekako pa u folderu fajlovi,tu otvori tonu foldera,i jbt godinama nisam otvarao .ptt,a audio poruke su tu. Eto,ubice me lenjost... da ne bi Blic pitanja :D
  2. Pinocio

    Blic pitanja

    Auuu moja greska prilikom postavljanja pitanja... na Android sam mislio
  3. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Kupio sam (nadam se) muzicku kutiju :D
  4. Pinocio

    Blic pitanja

    Evo jedno blic pitanje... sta se desava sa audio porukama koje se salju na viberu... mislim gde se to smesta,kako doci do toga? Pretpostavljam da mogu da se nadju pomocu nekog fajl menadzera (verovatno posebno instaliranog) ili na neki drugi nacin!?!?
  5. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ako Amazon kaze sreda,onda bude sreda :D Medjustanica tj.presedanje :D
  6. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Jel u ovu temu spadaju i alati za sex? :D Ja bas i nemam mnogo alata,al recimo aku busilica mi je Metabo... Probao sam i Bosch i Makitu i Hitachi... Metabo mi nekako najbolje legao. Eto za prvi upis valjda dosta :)
  7. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Znaci stavi ribu u minjaku na motor i kaze jos "otvori torbicu da ubacim ovih par gedorica.trebace nam" :D
  8. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    A znao sam da ces se upecati na igru reci :D :D :D Na ovu kupovinu sam mislio,jos 9 dana... ti kupujes,a ne ja :D :D :D
  9. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    ja sam zaprepascen kad vidim da kvalitetna i markirana aku masina dolazi bez kutije,baterije i punjaca po ceni koja je navedena u ponudi :nuts:
  10. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ja se bas i ne razumem mnogo u marke alata (po pitanju kvaliteta),ali znam da cu cim ustanem da kazem sebi "jos 9 dana... do kupovine PORSCHEa" :D
  11. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Gde si iskopao ovaj link jbt.... ti imas motor... a opremu za muzu one trebaju da traze,a ne ti :D:D:D
  12. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Sta je,nece niko da se svadja na Shoutboxu? :D
  13. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Pa dobro ne moras ovde reci,idi u topic u kome se pise (inace zamro topic)o stvarima na koje si bacio oko :D Bzvz,nisi nam trebao ni naglasavati :D p.s.a mozda ti mozemo iskopati povoljnije cene :D
  14. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ma bilo 3h jutros kad sam porucivao... bio sam i umoran,a i onako sam jutros putem poziva menjao neke stavke u fazonu "odakle mi to u korpi" :D Daj naznake tog ludila... :D Moze li biti ludje od onog sta ja ocekujem koliko vec sutra da stigne preko na medjustanicu :D
  15. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ma @zeleni i ja smo dosta slicni... j*be nas taj filing prilikom odabira i same kupovine,posle sta bude bude :D
  16. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Uni...? :D Koji drugi deo alata? Jel vozis tenk jbt? :D
  17. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Sinoc sam gledao onu najmanju Cobru :love: bas je cool,ali na mestu gde sam pravio neku porudzbinu nije ih bilo na stanju,a mrzelo me da idem na druge sajtove
  18. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Op,op... knipex... ja razmisljam one jos manje papagajke.. Cobra bese :)
  19. Pinocio

    Blic pitanja

    A koji potez nije jajarski? Pogotovo kod nas.Eeeeh sta sam sve doziveo da vidim... Cesto mislim da su Lemmingsi pravljeni po nama :D Generalno smo narod rodio za manipulisanje i manipulatore
  20. Pinocio

    Blic pitanja

    Verovatno su razmisljali u fazonu da je NS grad kulture,i da se niko ne bi gurao pred ulazom,akcija bi dozivela fijasko :D Neeego kad krece prvi voz iz NSa za 300 dinsa,mislim ujutro... mozda pola NSa pojuri u USCE :D
Vrh