Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
@Fakku Rekao bih pravi odabir masine.. A ja porucih sad nesto od proizvodjaca koji me odusevio,al nazalost nisam uspeo poruciti sta sam hteo,vec sta bilo na lageru... mislim i ovo sam hteo,al mi nije bio prioritet,uglavnom... za prioritet vise nema ni vremena (citaj novca) :D:D:D
Zavisi sta si spreman da uzmes od baterija... Ja sam nabavio Mi Power Bank 3 Pro 20 000 mAh,jedina mana za sad su mu gabariti,potezak je,al radi posao. Ima brzo punjenje,dva USB A izlaza i jedan USB C preko kojeg se i puni. Pretpostavljam da bi mogao da puni zvucnik,mislim ne vidim prepreku sa...
Pa i zamisljeno da neko napise sta bi hteo pa da drugi daju svoje misljenje,da ga ubede da kupi ili da ga ubede da odustane :D Pre svega jer svaka kupovina ima prednosti i mane
Al zato kad krene da otkazuje,masina,tv,frizider,sporet... sve u mesec dana :D
Sad nisam siguran,jel ti bese onaj sto postavljao one pirsinge sto kupovao!? Kazes ides u okolinu NSa,neces valjda medj krajisku muziku (mislim sa tim pirsinzima,ako si to bio ti,a mozda i nisi)? :D
Napokon i neki pozitivan post od tebe,do sad (posto sam nov na forumu) tvoje postove pamtim po tome sto se skenjam dok ih citam,pa pogledam tvoj avatar koji me jos vise sje*e :D Napokon nesto obecavajuce... DRZIM FIGE!!! I lepo sto si bas ovde postovao,da ne zamre tema :D
Ja sam bacio oko na...
Rekoh ti ja... navika je cudna nauka... sve kao nesto nam ne lezi,a posle dva dana to je to... a sto se levog tastera tice mozda je namenski tako napravljen da duze traje,jer realno trpi vece opterecenje od desnog... navici ces se i na to
Ma sad pregledam ceo topic,postavio sam par olovaka,a ovi sve neke svemirske setove alata i sad dodam prva klesta i to najmanja moguca i ono krenu prozivke :D Neverovatni su nasi ljudi :D
Suki!? Neki nas pajto,a koliko razumem i svoju ulicu ima :D Inaceeee... napokon upravo porucih Knipex Cobra 100 :D :D :D Zaljubio sam se na prvi pogled u njih :)