• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Ovo sam uzeo umesto kusura,valjda ce biti od koristi :) Izvlaci se u slucaju da srafovi (nama neiskusnim) spadaju sa bita :)
  2. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    @vladarko me ubedio :D
  3. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    @Fakku Rekao bih pravi odabir masine.. A ja porucih sad nesto od proizvodjaca koji me odusevio,al nazalost nisam uspeo poruciti sta sam hteo,vec sta bilo na lageru... mislim i ovo sam hteo,al mi nije bio prioritet,uglavnom... za prioritet vise nema ni vremena (citaj novca) :D:D:D
  4. Pinocio

    Sta ste poslednje dobili?

    Koliko si Boscha kupio malo je jedna majica,jos siva koja pusta boju ako nesto brise njom i razredjivacem :D
  5. Pinocio

    Blic pitanja

    Zavisi sta si spreman da uzmes od baterija... Ja sam nabavio Mi Power Bank 3 Pro 20 000 mAh,jedina mana za sad su mu gabariti,potezak je,al radi posao. Ima brzo punjenje,dva USB A izlaza i jedan USB C preko kojeg se i puni. Pretpostavljam da bi mogao da puni zvucnik,mislim ne vidim prepreku sa...
  6. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Pa i zamisljeno da neko napise sta bi hteo pa da drugi daju svoje misljenje,da ga ubede da kupi ili da ga ubede da odustane :D Pre svega jer svaka kupovina ima prednosti i mane
  7. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Covek "bacio oko" na kucu... ne vidim nista sporno :D
  8. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Al zato kad krene da otkazuje,masina,tv,frizider,sporet... sve u mesec dana :D Sad nisam siguran,jel ti bese onaj sto postavljao one pirsinge sto kupovao!? Kazes ides u okolinu NSa,neces valjda medj krajisku muziku (mislim sa tim pirsinzima,ako si to bio ti,a mozda i nisi)? :D
  9. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Ja toliko ne napravim za 2 meseca :D Neke dobre,ultraboost adidaske :)
  10. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Napokon i neki pozitivan post od tebe,do sad (posto sam nov na forumu) tvoje postove pamtim po tome sto se skenjam dok ih citam,pa pogledam tvoj avatar koji me jos vise sje*e :D Napokon nesto obecavajuce... DRZIM FIGE!!! I lepo sto si bas ovde postovao,da ne zamre tema :D Ja sam bacio oko na...
  11. Pinocio

    Fotografije snimljene kamerom vaseg mobilnog telefona

    Izgleda ce kisa!? :)
  12. Pinocio

    gaming mis

    Rekoh ti ja... navika je cudna nauka... sve kao nesto nam ne lezi,a posle dva dana to je to... a sto se levog tastera tice mozda je namenski tako napravljen da duze traje,jer realno trpi vece opterecenje od desnog... navici ces se i na to
  13. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Ma sad pregledam ceo topic,postavio sam par olovaka,a ovi sve neke svemirske setove alata i sad dodam prva klesta i to najmanja moguca i ono krenu prozivke :D Neverovatni su nasi ljudi :D
  14. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Ali ja porucih ovaj model :D
  15. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Meni se obracas? :D :D :D A sta se ozbiljno moze uraditi sa Cobra 100 modelom? :D
  16. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Suki!? Neki nas pajto,a koliko razumem i svoju ulicu ima :D Inaceeee... napokon upravo porucih Knipex Cobra 100 :D :D :D Zaljubio sam se na prvi pogled u njih :)
  17. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Pa mislim da su svi Parkside proizvodi Germany,samo kao sto ti rekoh na proizvode se u istim gradovima
  18. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Made in Germany i to razliciti gradovi su u pitanju
  19. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Meni su oni Wera gumirani raznim bojama top,al nikako da skupim lovu da i to dodje na red...
  20. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Uz pomoc VEPa buducnost je lepa :D
Vrh