Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Au brate pa ta ne moze ni u lampu stati,a ne u plafonjeru... gde se prodaju tako velike sijalice? :d
p.s.al kontam kad se prisrafi u grlo,da bas dobro drzi :mir
Xiaomi Home. A meni je ovo sve novo. Tek sad sam otkrio Xiaomi :D A uvek sam se smatrao glupim za spravice ovakve vrste,al evo funkcionise to nekako,iako ni gram iskustva nemam. Jos kad bih znao koja je razlika izmedju Mi Smart Home Hub i Gatewaya :D,a verovatno cu u neke buduce planove ubaciti...
Auuuu.... mogu ti reci da su mi ove sijalice izazvale osmeh na lice,vise su me odusevile i srecniji sam nego kad sam ukljucio onaj LG TV :d,al nije sprdnja,zaista je tako. sve je tako prosto i jednostavno,od uparivanja sa aplikacijom do podesavanja da se obe ukljucuju ili iskljucuju istovremeno...
Videh da si spominjao tamo neku od 200e ako se ne varam!? Nadam se da ne mislis bas na taj model :d Za te pare znam par njih,dace ti u svim vremenskim uslovima,ne treba ti onaj tvoj satorcic :D
Ajd sibni link,ako te ne mrzi... jbt naterao si me da i ja merim sad,kod mene 13x8 :d Bas minijaturna,al kao da sam se rodio sa njom,koristim je kao Sport Billy. Cini mi se da sta god ljudi zatraze od mene,ja izvadim iz torbice :mir
Au... da to ne bude Intel vs AMD jbt? :D
Ustvari,sad se secam i meni je sve radilo u test fazi,pojedinacno svaki zvucnik,al nisam uzpeo naterati youtube da simulira 5.1 dok je na win 7 moglo. Mozda i kolega misli na taj problem
Ja sam batalio to,skinuo 3 zvucnika resio se tone kablova i slusam samo na dva i vufer.... mucio sam se ceo dan i onda shvatio da mi se ne isplati trositi vreme
Snalazljivost bi valjda bila da je sakrio neokantovani deo :D A to sto on pokazuje na slikama je kreativnost :D ili ono sto ovaj forum ubija kako rece atomski mrav :d
Au... po mom ukusu :D Spoljne dimenzije i cena? Ja imam neku takvu (adidasovu naravno :D) al sigurno 25 godina staru :D Jednostavno nezamenjiva,jer Adi nema vise tako minijaturnih,sve su 25+ cm :d
A ja seljak,ko Serlok Holms,analiziram prve dve slike i resavam misteriju sta moze biti upgrade,i skontam da su Starac i more... i makaze :D
I tek posle vidim da si dao resenje u vidu trece slike :d:appl:
p.s.kakvi ti to katanci na fiokama,kontam da im je bas tesko provaliti sifru!? :thumb:
Ti...