• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Ma izgleda da su sve te spravice za pametni dom zamisljene da funkcionisu u nekim idealnim uslovima,a to u realnom zivotu ne postoji. Evo primer recimo kod najprostijih stvari (sijalica),udjes u sobu,ukljucis sijalice na prekidac na zidu,izlazis iz sobe iskljucis ih na isti prekidac i automatski...
  2. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Ukoliko je neko "bacio oko" na pametne sijalice,bolje potrosite novac na brzu hranu,cak i to ce biti bolje ulozen novac :D
  3. Pinocio

    Blic pitanja

    Ma ja samo prosledio link nisam ni obracao paznju sta pise i lik mi salje kao nema napajanja... sad cu da mu.... :mad: :d
  4. Pinocio

    Blic pitanja

    Taj gore navedeni nema napajanje jbt
  5. Pinocio

    Blic pitanja

    Zanimljivo... to mi je bas i trebalo,neki konkretan predlog. E sad,kod onih tamo cena na cenkanju je 40 600 din i daju 5 godina (psiholoski lepo zvuci) garancije. Svakako cu mu predloziti i ovaj pa nek sam odlucuje.
  6. Pinocio

    Blic pitanja

    Racunar koji sam postavio je 42500 (VIP cena :D),tako da kontam da mu to nije strasno bas. Znaci smatras da vredi taj novac?
  7. Pinocio

    Blic pitanja

    Ma kazem ti samo sam video ram i ssd i nisam ni gledao dalju specifikaciju.A koliko je uopste ponuda u tom cenovnom rangu,a da nije integrisana grafa?
  8. Pinocio

    Blic pitanja

    Ma NIJE ZA GEJMING!!! Kucna varijanta,filmovi,muzika,internet,office... Jedini uslov je da se iz eto nekih 40 000 izvuce maksimum. Taj gore sam slucajno stavio najvise zbog 16gb RAMa. Kazem,najvise bih voleo neki vas konkretan predlog.Znam da je integrisana slabija,ali apsolutno nikakav uvid...
  9. Pinocio

    Blic pitanja

    Ajd neka (konkretna) preporuka za novi racunar (samo kuciste) u radnji do nekih 40 000 din.!?Drugar me zamolio da mu pronadjem nesto. Na sta tu obratiti paznju najvise? Koliko sam primetio tu vec spada 8GB RAMa i 256gb ssd.Imate neki predlog. Mozda neki Intel i5 ili? Bas nemam nekog iskustva...
  10. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Ih glomazno... pitaj neku zensku u blizini da l je 20cm veliko? Ustvari,ako je to pitas,ima da zasvetli da ti lampa i ne treba :d Nije valjda da se ne bi snasao da kupis nesto sto ti je top,a eto ne isporucuju na tvoju lokaciju? Nekako si slabo snalazljiv za biciklistu i kampera :D
  11. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    a kako ti se cine predlozi? :D Lampa mi je top... sad sam u toj fazi SIJALICA :mir
  12. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Kupim,uslikam kutiju za @vladarko i vratim robu nazad,moc online kupovine (14 dana rok za vracanje) :D Sinoc sam imao kraljevsku kupovinu :D Prvi put isprobao Happy Hour na Mi Srbija :d
  13. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    . . . . . . . . . Zaboravih kutiju jbt :d
  14. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Ne znam,vidim da ih hvale na svakom mestu,ja jos nemam dodirnih tacaka sa njima. Meni su interesantni zbog boja :D al kazem... nikako da stignem sve pokupovati :first:
  15. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    Ja meracim Wera (a nemam nista od njih,ne znam kakvi su) u onim sarenim bojama,ali nikako da prelomim,nije to nesto sto mi konstantno treba bas
  16. Pinocio

    Smešne slike 2023

    Cek bre,jel @pshnd stvarno tako izgleda? :d ako nekom nije jasno ide prilog :D
  17. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Nije za mene,al za kolege @illidan i @zeleni romantican detalj prilikom kampovanja :D https://www.amazo...
  18. Pinocio

    Blic pitanja

    Milion puta odjavim da mi ne stizu notifikacija sa foruma na email,i ne vredi,uvek stizu,al izgleda samo iz topica u kojima se aktiviram posle odjave
  19. Pinocio

    Šta pravite, planirate da napravite

    Leleeee.... izgleda jedini ja imam kanalicu od 4m i 100x100mm :thumb: Mislim da sam vec i postavljao... slike sa samog pocetka izrade,pre stampaca,kompa,zvucnika ili skraceno sa tek 30% kablova :D
  20. Pinocio

    HP notebook wifi

    Ja sam nekad pre 100 godina imao problem sa laptopom,non stop prilikom kacenja pisalo No access point i onda sam negde na googlu nasao da je to donekle i redovna pojava (sad vise ne znam ni zasto ni zbog cega) i znam da je postojalo resenje u par koraka i da od kada sam to odradio vise se nikad...
Vrh