• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Slican model sam davno kupovao,bio oko 3500 bas me zanima kolika je sad cena (s obzirom na poskupljenja)
  2. Pinocio

    Blic pitanja

    I pokvaren sat dva puta na dan pokazuje tacno vreme. Tako da se satovima ne opterecujem.10 minuta gore-dole :D
  3. Pinocio

    Sta ste poslednje dobili?

    8.mart!? :d
  4. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Sta se palis jbt :D I ja sam za tablet dobio cover (kao poklon za preorder) koji je 75e u prodaji i nikad ga ne bih kupio :first: A sad ozbiljno bez zezanja,nikad nisam nosio pametan telefon,a uvek sam se cudio ljudima kad stave masku,jer meni su nekako suvisne.Medjutim kad sam uzeo...
  5. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Nijedno zadovoljstvo nije skupo,pod uslovom da ti je finansijski dostupno
  6. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    A sta ce mu?Ja vec 15 godina koristim mobilni bez maske... i nista mu ne fali... jedino ako to nije zbog toga sto je to ipak Nokia :d
  7. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Koji ti deo nije jasan? Pa jeftinije je kupiti samo kutiju nego ceo proizvod :d
  8. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Napokon da lajkujem nesto sto znam sta je i cemu sluzi :D
  9. Pinocio

    Blic pitanja

    Ipak je glavni utisak 490din ptt troskova. Mislim vecinom svi vec na 3000+ odustaju od ptt troskova
  10. Pinocio

    Blic pitanja

    Iskreno,mene strah otici i da pogledam. Realno,gledajuci danasnje cene,zaista ne znam ni sta se moze ocekivati od takve konfiguracije,al ajd.... za nekog ko ni dva taba uporedo ne drzi otvorena kontam da ce posluziti
  11. Pinocio

    Blic pitanja

    Danas stigao ovaj,valjda ce biti ok... kaze ortak da je kuciste prelagano :D
  12. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Cek,znaci on ne apsorbuje prasinu? Mislio sam da mozda uvlaci i one ne znam sad kako se zovu cestice sto se najvise mogu videti izmedju kablova na zamlji. Mislio sam da recimo kad prostires cebe ili jorgan na krevetu i od tog zamaha pokrenes cestice prasine kroz vazduh da ih taj preciscivac...
  13. Pinocio

    Blic pitanja

    A email je kao sigurniji? Ili mobilni telefon? Da pokusam... lozinka je: kutija :D
  14. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Vredi li to stogod? :) primeti li se neko poboljsanje u stvarnom zivotu? Poznanik mislim da kupio neki Philips,mene to iznenadilo koliko je bucno,mislio sam da su to gotovo besumni uredjaji.Ciste li se filteri ili se samo menjaju,pitam zbog toga sto me zanima vidi li se cega se sve nahvataju?
  15. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    A sto bi se @vladarko vredjao,ne razumem!? :D Inace klinci vec sad pojma nemaju
  16. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Ja sam rumbom prezadovoljan u smislu da od priprema jedino nekad dignem stolice na sto da bi joj bilo lakse i nista vise.Al ne koristim je kroz aplikaciju niti bilo kakvo programiranje,jednostavno fizicki je odnesem gde treba,stavim joj senzor (pregradni zid) da ne prelazi u drugu prostoriju...
  17. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Ma ja sam to batalio... A sa cika Goo... ne saradjujem :D
  18. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    I koliko puta se za***es,iskljucis je na prekidac i kraj :D Prijatnije mi je kad treba "da navalim" :first:,papucom da gadjam sijalicu iz kreveta,pa sutra kupim novu :mir
  19. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Ma u redu je nesto kupiti da ti olaksa zivot,ali kupiti da bi mu robovao... mene to ne privlaci
  20. Pinocio

    Sta planirate uskoro da kupite,sta vam se svidja,sta bi zeleli da kupite tj. na sta ste "bacili oko"!? :)

    Ma moze,al ne verujem servisima :d Suvisni su meni i Alexa,a posebno Google... Kakva su tvoja iskustva sa radijatorom? :D Vec godinama koristim robot usisivac,ali samo da usisava kada sam ja kuci :d Imam jednu komodu kojoj fali jedno 5-6mm na jednom mestu da bi se on podvukao pod nju i u...
Vrh