• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Blic pitanja

    A nemam pojma... pretpostavljam da je zbog toga ili wifi signala mozda,mozda su neki slabiji odasiljaci u igri,odakle znam... neeego da ne budem skroz off,evo jedno blic. Ljudi malopre ste pisali ovde o nekim pozivima na linc i sl.,a par minuta posle toga mi forum salje poruku da me @vladarko...
  2. Pinocio

    Blic pitanja

    Ma ne bre... vec da l mogu da zamene dve obicne sijalice sa kolicinom svetla. Ili bih kada bih postavio te dve SMART dobio recimo polumracnu sobu!? To me zanima. Sta mi vrede ako ce osvetliti samo pola metra oko plafonjere :D A kakve sam srece,vec vidim sebe da posle kupovine tih sijalica tragam...
  3. Pinocio

    Blic pitanja

    Auuu batkeeee.... gde udari na najjacu tacku foruma? Pa mi ovde imamo izlozeno na hiljade razlicitih kutija,a ti kazes da kreativnost zabranjena leleee.... :d Plasim se da su im kutije bezveze i to me odbija... jer kad @vladarko nije srecan nije ni @Pinocio
  4. Pinocio

    Blic pitanja

    Ajd kad sam vec ovde... godinama razmisljam o pametnim sijalicama,a nikako da se usudim da kupim jednu,dve... :D https://mi-srbija.rs/smart-home/svetlo/led-smart-sijalica-warm-white Pokusavao sam par puta na forumima,al nikako da ukapiram :D Mogu li ovakve dve da se koriste u plafonjei u sobi...
  5. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Auuuu.... Zasto tolika cena? Mislim,nemam nista protiv,al nekako mi preskupo... ima li bar kakve (skrivene) portove na prednjem delu?
  6. Pinocio

    Vaš kutak :)

    Nisam ljubitelj tog starog logoa i nikad ne kupujem nista na cemu je takav logo - bolest :d
  7. Pinocio

    Vaš kutak :)

    Jbt ponasas se kao da to dupe na tvom avataru nikom ne bode oci :D
  8. Pinocio

    Vaš kutak :)

    Nemoj slucajno da bi koristio ono sto tebi odgovara,vec kupi sto se svidja zelenom i illidanu :d
  9. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    To kad ga kupis,uneses u stan,stavis na sto.. on sam napise TUE :mir
  10. Pinocio

    Smešne slike 2023

    Odakle tebi moje slike? Cak i viljuska na zemlji ima "3 strafte":d
  11. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ima smisla,al realno nije u redu. Sreca pa sam ja u pitanju,a vec @vladarko bi im za ovakvo mangupisanje j**ao m*t*r :d
  12. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Vec nekoliko puta pisem na raznim mestima o ovakvom slanju posiljki... poslato samo u fabrickom pakovanju da se suta po kojekakvim kombijima,magacinima,pa jos sve u zimskom periodu je za mene pomalo sramotno.A uostalom zasto bi kurir,pa i pola sela moralo da zna sta kupujem!?
  13. Pinocio

    Smešne slike 2023

    Evo sta "onaj tamo iz coska" kaze :d
  14. Pinocio

    Smešne slike 2023

    A sta mislis zbog cega je mesecima smisljao svoj nick!? To neka unutrasnja sila... tajne zelje
  15. Pinocio

    Automobili

    Eeee tele jedno :D:D:D Cestitam kupovinu,odlican izbor,i ja sam imao slican,al sledeca serija (drugaciji farovi).Menjac za pozeleti. Neka posluzi
  16. Pinocio

    Automobili

    Nije Porsche al ce da sluzi. Cudi me da si primetio prljavu tablicu,a zenske batake na zadnjem sedistu ne vidis? :)
  17. Pinocio

    Blic pitanja

    Auuu cemu sad to? Sta je toliko pornicarski u mojim kupovinama? Jedino ako ne mislis da se posle sa vecinom stvari mogu samo ****** :D:D:D Sve je to sitno i srcu drago... eno ti onaj kolega tamo postavi sliku 4090 i ponisti sve moje kupovine na trogodisnjoem nivou :D Sta "na prvu" tek za njega...
  18. Pinocio

    Blic pitanja

    Pretpostavljam da sad @zeleni i ostali isto kao i ja,poruce,jedva cekaju da stigne,uslikaju kutiju (zbog @vladarko) ... i odloze sve u spajz :D:d
  19. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Imas li ovakvu kutiju u kolekciji? :vuna:
  20. Pinocio

    BSOD (Plavi Ekran)

    Au pa ja sam jednom slucajno naleteo na temu,a ti si bas u problemima... al na osnovu te slike,mozda si blizu resenja
Vrh