Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Juce porucih, danas vec stiglo (a nije Ananas) :eek:
Za nekog ko nije audiofil ovo zvuci odlicno, ima lepo basa, cisti tonovi, bas sam zadovoljan. Mogao bih ga cak i preporuciti
Dodati u naslov topica (u zagradi) ili porucili :D
https://mi-srbija.rs/lifestyle/audio/zvucnici/xiaomi-sound-party-zvucnik
Ovo mi bas i ne treba, al... ljubav na prvi pogled :love:
Pogledao prve dve epizode Automana, serija ima smek Sledz Hamera, mogu samo da zamislim koliko je bila dobra u vreme kada se pojavila. Sem uvodne spice u prve dve epizode se ne setih ni jedne scene iako sam seriju redovno gledao kao mali
Mislim da su moji postovi u ovoj temi razumniji nego vecina postova koje pise @Mr.Dzon :d Neeeego, zasvrbilo, i ti bi da gledas? :mir
Da
Filmovi su dolazili na CD-ima uz dnevnu stampu (ne znam tacno koje godine) i nikad nisam stigao da ih pogledam, a CD i danas imam :first:
I sad vidim da bio...
Leleeee, kakve tri stvari nabavih. Dva filma i jednu seriju. Filmovi su Moj prvi orgazam 1 i 2, a serija Automan (1983) svih 13 epizoda. Bice ovo paklen vikend :mir
Posle duuugo vremena vise nemam posiljku na cekanju. Jednostavno izgleda sam sve kupio sto mi se naslo u wish listama prilikom prvog ulaska na online trgovine i sad bukvalno nista da iskoci, a da mi je zanimljivo
Moj telefon kupljen u legalnoj radnji, 100e dao vise nego sto je bila cena na drugim mestima, dodjem kuci, posle pola sata ostavim ga na stolu, klinja bio mali, vracam se u dnevnu klinja drzi telefon, potrcim da mu otmem, medjutim on ga vec baci nekih metar od sebe. Poklopac na jednu, baterija...
Imam stazu na taj fazon, kupljena u Sintelonovoj radnji, al su mi rekli da je uvoz iz Belgije. Kupljena pre "100 godina" i sve sto se vise pere sve lepsa i lepsa. Neverovatna sto se kvaliteta i dugotrajnosti tice
Sta uradi sat od Pinocia, zapali mu tabane :mir
Jos kad se doda da mu je prvu noc po ukljucenju registrovao 9 koraka i ubacio to u prosek, prosek (bez tih 9 koraka) izgleda daleko veci (preko 15000 koraka) :first:
Samo sto mislim da taj Philips je ipak pri dnu lestvice kada je miniled u pitanju, ja sam gledao noviji 920 model iako nemam iskustva cini mi se da je broj diming zona bio sramotno mali u odnosu na ostale proizvodjace i nekoliko takvih manjkavosti. Iako sam svemu pristupao kao laik ipak mi bilo...
Koliko love? Mislim da sam ih davno gledao i nisu bile skupe, mada ne znam za sta bih je koristio, a uvek mi bila zanimljiva alatka.
Recimo merenje dubine, merenje razmaka do 1,5cm (gde je metar veoma nezgodan), kada stavljas letvu na letvu, a ne nuliraju se vec je jedna uvucena npr 1cm, onda...