• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Dugo sam se odupirao da ne gledam ovo i malopre ga ipak pogledah. Nidje veze. Prejaka ocena na imdb. A ne znam ni kakve uopste veze ovo ima sa Maksom. Glupost https://www.imdb.com/title/tt12037194/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_in_0_q_furiosa
  2. Pinocio

    Blic info

    Hoces da kazes da sam i lazov :d
  3. Pinocio

    Blic info

    Au sad saznadoh zasto sam banovan :D:D:D Poruka ko zna od kada, jos pre usporavanja foruma :D A znam da posle nisam nista pisao i razbijao glavu za sta su me kaznili, a i ta stara poruka mislim d aje ban bez razloga i direktno ugrozavanje slobode govora :D
  4. Pinocio

    Blic info

    Jos oko dva sata... do ukidanja privremenog.... i ko zna koliko sati da dobijanja... stalnog :mir
  5. Pinocio

    OLED monitor/TV iskustva članova

    Vise ne kupujem za ovaj forum :lock::d
  6. Pinocio

    OLED monitor/TV iskustva članova

    Mani se oleda, nije to za tebe, tebi treba akcenat na beloj, a ne crnoj boji :troll:
  7. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Nema to veze sa bukmark listom, tamo stavljam samo ono cemu nemam vremena odmah da se posvetim, i vecinom se toj listi retko vracam. Ne pamtim kada sam je koristio. Naravno uz jos par glavnih sajtova, al oni su vise informativnog karaktera. Inace, stpljiv sam i kad mi se nesto dopadne proces...
  8. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Ako stigne sve ok i bude ispravna, bice to (za moje potrebe) fenomenalna kupovina, i ne zalim. Ali kao sto rekoh vec ima rizika. Nego sad kad vas vidim sa tim kantama, nekako mi je lakse :mir
  9. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Fora je u ceni, fora je sto je kupljena na Amazon co uk, pa postoji potencijalna mogucnost carine, PDVa (mada pise da salju iz EU magacina, al ajd znaj), fora je sto ih odredjeni procenat dodje ulubljen od transporta, fora je sto ima senzore za otvaranje koji su takodje kriticni (u smislu ili...
  10. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    verovatno najrizicnija kupovina do sad, jedva prelomih :D
  11. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Ajd ne lupaj vise :mir
  12. Pinocio

    Ručni satovi

    nisam obracao paznju na to jer mi je bio veoma mali broj koraka u pasivnom rezimu, nisam ga nosio do setnje
  13. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Lov na zeleni dijamant i Dijamant sa Nila :d Kao da su pisani za mene. Obozavam takvu vrstu filmova. Imam ih oba :cool:
  14. Pinocio

    Ručni satovi

    Upravo zavrsio 9km, 10800koraka. Prvi malo duzi period sa satom na ruci. Iskreno nisam znao dal samo da krenem i pustim da broji ili da aktiviram posebno opciju Walking. U pocetku sam je aktivirao, al onda je samo njen ekran na displeju i nemoguce je vratiti ekran sa satom. Od opcija ima samo...
  15. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    S obzirom da sam na VDSL svaki gigabajt je krvnicki odradjen :D A i ne bih da brisem nesto sto nisam gledao, posle se nikad ne bih setio ponovo da nabavim istu stvar
  16. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Ja sam ga bas, bas davno gledao... a trenutno vise nemam ni prostora :geek:
  17. Pinocio

    Ručni satovi

    Nisam ni rekao da ocekujem preciznost, al da bas pokazuje 90/60 :d Sta znam, mozda mi bila i zanimljiva ta prica oko pametnih satova, al sad evo cackam ga tek jedan dan i nekako me ne radi sto se kaze. Mislim ok je ovako uzeti tu neko socijalu za zezanje, al da sad uletim 1000, sta hiljadu i 300...
  18. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Au... :first:
  19. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Nabavih prva 4 Supermena u 2160p i sad dilema dal da ih pogledam ili ne. Realno dosta toga sam zaboravio jer nijedan od njih nisam pogledao 2x
  20. Pinocio

    Ručni satovi

    Otvorio sivi da vidim i nije mi se dopao, poklonio sam ga bez da sam ga i ukljucivao. Crni je mnogo lepsi, mada nije ni crn. Na sivom je onaj tockic iste boje pa strci samo tako. Kumi GW6 je mnogo lep sat, lepe izrade, oblika, kais mi je isto super. Malo sam cackao sat, isprobavao ga. Rad...
Vrh