• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Alati. Sve o alatima. Vaši alati i vaše radionice.

    ta spravica levo, savrsenstvo, upotrebljivo na milion nacina. Imam 3, zovem ih "kinez" jer su dva kupljena kod kineza, treci u Lidlu :D Inace Lidlov crni model je isto top
  2. Pinocio

    Blic pitanja

    Ako si vec navikao na Hisense uzmi njega, veruj mi da Philipsov meni i zvucnici nisu za svakog
  3. Pinocio

    Blic info

    Zar i ti sine Brute?
  4. Pinocio

    Blic info

    On je tu danima vec, al sem dobre izrade i lepo napucanih opcija nista vise nije vredno pomena, jer realno u praksi nema sta da trazi pored mobilnih telefona. Dok ga ukljucis i dok digne sistem treba 20-30sekundi, zatim dok svaki red (koji prevodis) skeniras i tu ti treba 20 sekundi minimum...
  5. Pinocio

    Blic info

    Kontam bice ovo dobar poklon nekom u sumi :mir
  6. Pinocio

    Blic info

    Evo nesto za ljubitelje nesvakidasnjih miseva :d https://myair0.com/
  7. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    kada sam poceo da ih kupujem cena bila oko 3500, sad vec nepunih 8000 dinara :mad:
  8. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Imam slicnu, samo veliku i druge boje... :d:d:d p.s.slika je malo starija :first:
  9. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    5 sati proslo, on jos o kanti razmislja :first: Evo ti nova tema za razmisljanje... upravo kupih :geek:
  10. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Tvoj zivot tvoja pravila, sta ja tu mogu :d
  11. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Moj model je Eko Deluxe sensor Mirage T - 50l pa googlaj ako te bas zanima :D Namenski sam je porucio jer evo vec u ovih par sati mi je resila neke ogromne probleme u odnosu na prethodne kante. Inace sam prvobitno hteo jedan Simplehuman model, koji bi trebalo da je sam vrh sto se kanti tice, od...
  12. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Pre bih rekao da brinem o svemu, a ne samo o zivotnoj sredini :D U principu ne moraju, al nekako bi mi bar u startu bio nepotpun dozivljaj da je ne opremim kako bi trebalo. Kese inace imaju fantasticne ocene u recenzijama, veoma su kvalitetne i izdrzljive. 12komada se dobije uz kantu, a ja...
  13. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Za samo 7 dana. Kod nas bi je verovatno jos uvek po magacinima trazili :D TOP stvar!!!
  14. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Malopre pokusam da pogledam neki film, otvorim deset naslova i svaki minimum sat i 58 minuta. I odustanem. Previse mi je to za veceras. A medju tih 10 bio je i Tron, valjda je vredan gledanja. Na ovaj noviji mislim
  15. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Lepe ocene ima, videcemo
  16. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Jesam li prijavio ovo? :d https://share.temu.com/ZkcIujyUf7B
  17. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Sreca pa nocu vise ne jedem nista inace bih se ispovracao. Sve cekam Svarcija da svojom lepotom ulepsa film, a ono nista :mir
  18. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    https://www.imdb.com/title/tt31227572/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_in_0_q_predator Tehnicki dobar film, malo mi tokom sredine postao dosadnjikav, al finis dobar. Jedino sto bi mozda za moj ukus bolje bilo da je neki covek u pitanju, a ne Predator. Maksimalno je ruzan. Takva njuska nije bas za...
  19. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Naravno da sam gledao i to me je najvise odbijalo da gledam Furiosu jer svaki film koji nabavim pogledam par sekundi na preskoke, i nikad nisam bio siguran da li sam nabavio Furiosu ili Fury Road - sve isto :d
  20. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Ok drzi paznju, al opet nekako nigde veze
Vrh