Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
Vise vremena sam proveo kuckajuci poruke nego gledajuci film, mislim moze se gledati dok se rade i neke druge stvari, nije ona vrsta filma gde bas nista ne smes propustiti. Mislim da je i za moje blage kriterijume imdb ocena previsoka...
Iako je mala ocena na imdb meni super filmic, jeftina gluma, al sve nekako upecatljivo i podsetilo ma na osamdesete ili pocetak devedesetih, filmove tipa https://www.imdb.com/title/tt0092268/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_8_nm_0_in_0_q_mission%25204
PLAYDATE...
Koji crni povod, odredjeni clanovi oba foruma imaju poruke zbog kojih dobijam kazne, poene, usporenja, banove... Jos mi niko nije rekao da bar ima osnova. A tamo ne smes da pitas, tek onda si naje bao. Nema veze, bila su usporenja, bio je ovaj ban koji traje 2 nedelje, tacno znam sta je sledeci...
Za to ste vi krivi, jer ne vidim drugo objasnjenje, zasto banovati nekog ko ne krsi pravila, normalno pise, niti vredja, niti se svadja, niti postavlja sumnjive linkove... jedini minus je sto je deo i ovog foruma
A ja se ubih razmisljajuci sta je "Link za kancelariju" - sve dok ne skontah da treba kliknuti na link :mir
Definitivno najgluplja stvar svih foruma :D
Na Amigi sam najmanje leteo dzojstikom, tako da ti i nije neka teorija :d
To se ne daje kumu vec Kumi :mir
:D
Porucio pa tek onda pogledao malo na youtubu, iako ih mnogi hvale, nekako mi na video snimcima i ne deluju kao dobri (zavrsna obrada i odziv mi nekako los). Videcemo
Iskreno i meni je...