Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
A ako non stop nosim pametan sat i imam lepu i zgodnu zenu za kojom se svi u gradu okrecu, da li to znaci da nemam ukusa? :geek:
Valjda treba da biras onako kako tebi odgovara, a ne da bi zadovoljio ukuse drugih. Verujem da svaki izbor ima svoju pozadinsku pricu i svoje opravdanje. Evo licno...
I? Ima li promena? Ja pojedem po nesto slatko, al mnoooogo manje nego pre, i ne svaki dan. Mada sam prva 3 meseca i slatko izbacio, al sam posle malo popustio :)
Novo je na trzistu, ugrabih iz "prvog voza". Probao sam, al sam veoma tanko namazao nije napadan kao ono belo u kantici, nekako je mlecniji, ali cini mi se da treba deblji sloj da se namaze da bi se osetio pravi ukus. I za sad pakovanje maaalo.. Bar 1kg treba da bude :D
Za moje potrebe nisam mogao kupiti nista bolj i povoljnije :D
Imou Cruiser Dual camera. Evo preko godinu dana bez nekih vecih problema sve odlicno radi rezolucija super, dosta stabilno drzi vezu sa mrezom iako je meni ruter prepun uredjaja. Jednom sam samo imao problema kod nadogradnje...
Bas mi javi za koje vreme ce nalog postati letiletiJasmin :D Meni sad nije jasno, mozda nisam dobio trajni ban. Kako da znam sta su mi i zasto spremili? :) Iskreno najvise me zbunjuje sto su se oni (Bench) javno deklarisali protiv ove vlasti, a gle sta oni rade... banovali me sto sam disao na forumu
Verovatno ce mi vremenom njihov postupak biti sve smesniji. Al opet, ima mnogo dobrih ljudi na tom forumu i zao mi je sto njih izgubih. Bez obzira na sve nece biti ruznih reci o vodjama tamo, jednostavno zivimo neka losa vremena, vremena losih ljudi pa je sasvim prirodno da dobar covek negde...
Nije to moj nacin izrazavanja. Ali najveca fora je sto ja tamo mesecima nisam ostavio nijedan post. Demokratija na delu, svako ima pravo da uradi sta hoce.
Postavih ovde informaciju o banu cisto da vidite da je sve moguce. :)
Postavio sam onaj jedan skrinsot, ali kakve veze to ovde ima sa forumom tamo? Tamo u pravilima ne pise da banuju i za pisanje na Axe forumu? Mislim smejurija