• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Rezultati pretrage

  1. Pinocio

    Blic razmišljanja

    Onaj Philips 65mled920 bas dobra cena , al nekako nemam hrabrosti
  2. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Bezi bre, ovaj iznad napisao izasao Hokum, ja odmah da ga uzmem, kad ono horor... daleko mu lepa kuca :D Gle ovog, i ovaj horor... ju,ju,ju....
  3. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Crna mi je na jednom drugom forumu, pa mi se tamo crno pise :D Nema veze, sledeci put cu biti pazljiviji kada postuju ti promo (da ne pisem neku drugu rec) manijaci :first:
  4. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Kada brzom citam meni je ovo jedva uocljivo, al ok. Ako vecini ne smeta, prilagodicu se :D
  5. Pinocio

    Blic pitanja

    Da, prepaid kartica od iste banke sam i pre koristio, sve je isto, samo je sad nova kartica sa novim brojem i nesto nece... videcu kad me odblokiraju, juce sam pokusao u profilu da je dodam i nece, pa sam izbrisao staru pokusao sa novom i nece, ostaju mi jos dve opcije ili da pokusam nesto...
  6. Pinocio

    Blic pitanja

    Imam problem da ne mogu da dodam novu karticu na Amazon. de, da li je neko imao takvih problema? Cim upisem sve podatke i kliknem da prihvati, krene validaciju i odmah izbaci poruku da postoji problem, a ne navodi konkretno sta je u pitanju. Pokusavao sam menjati ime korisnika (sve veliki font...
  7. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    A jbt.... sad vidim. To je ono kad @Cika_Kure ima taj pornografski gen pa mora sve da zamaskira i sve da sakrije. Ne znam da li postoji opcija da moderatori naprave mozda da link bude neke druge boje ili podvucen. mislim i sad je druga nijansa, ali u brzom citanju je jednostavno ne primecujem
  8. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Jel problem ostaviti link ka imdb?
  9. Pinocio

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    Nista vise od napisanog ne znam. Ne znam cak ni da li moze i ceo asortiman Tehnomanije. Uglavnom, onako na prvu deluje zanimljivo
  10. Pinocio

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    A kako vam se cini saradnja Tehnomanije i MTSa? Mozes da kupis u Tehnomaniji sta zelis, a placas na do 24 rate uz MTS racune
  11. Pinocio

    Fotografije snimljene kamerom vaseg mobilnog telefona

    Slike su super, ali mi se cini da taj Samsung i ne briljira bas kada je kvalitet kamere u pitanju!?
  12. Pinocio

    Blic info

    Nisam nikad koristio, ali sta to tacno znaci? Samo Huawei sajt prestaje sa radom ili i neke aplikacije, podrska..?
  13. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    A ti sve gadljiv na takve naslove
  14. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    Kad bude, mozda prava stvar za oled i mrak u sobi :D
  15. Pinocio

    Filmovi i serije koje ste gledali ili gledate

    I ja cuh da je dobar, vidim 2025. al ne mogu da ga nabavim (ne koristim torr.)
  16. Pinocio

    Blic razmišljanja

    Ali zaboli takav odnos. Zaboli u smislu sto da sam ja to napisao idu kazneni, idu banovi ide promovisanje stava kako si bezobrazan, divlji, glup (jer eto opominju te, a ti po starom)... a po meni je to sto je i on napisao sasvim ok prvobitna reakcija i apsolutno ne vidim zasto bi to nekom...
  17. Pinocio

    Blic razmišljanja

    Ja bih za ovako nesto verovatno dozivotni popio :geek: Kontam da se i ovaj milos na silu smeje :)
  18. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    I ponovo, brze (juce) stiglo iz Nemacke nego nesto poruceno istog dana sa Ananasa :D Neverovatan filing je otpakivati nesto sto je staro 5-6 godina, a novo :love:
  19. Pinocio

    Dobre ponude u prodavnicama (domaće tržište)

    Ha nisam ni znao da postoji model 3000 :geek:
  20. Pinocio

    Sta ste poslednje kupili?

    Posle 5 godina moja zastita tableta se raspala, pa sam odlucio da potrazim neku polovnu. Medjutim, u Nemackoj naletim na ovo. Neotpakovano. E sad, dal joj se sta desilo od stajanja to vec ne znam. Kako god, ja je kupih :D
Vrh