• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Iskustva sa prodavnicama komp. opreme

ays

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
17.07.2009.
Poruka
1.376
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
sorry za offtopic ali ja zaista ne bih voleo da se nadjem u blizini kada je ays ljut/besan...
:rotf:
lol, bio sam ljut... nisam bio besan. Ali zaista sam imao razloga da budem ljut, pravili su, na pravdi Boga, magarca od mene. Verujem da bi se i ti naljutio, svako bi. ;)
 

Diabolique

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.705
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
E5200
Motherboard:
P5Q
RAM:
2x2GB
VGA & cooler:
5770
Display:
DIY Projektor
HDD:
10001FALS, 10EACS, 10EADS
Sound:
Audigy@Z5500
Case:
Generic
PSU:
CM 450 RP
Optical drives:
Pioneer 215D
Mice & keyboard:
MS Natural 4000, MX1100R
Internet:
IKOM 2Mb
OS & Browser:
Win XP
E zbog takvih neprofesionalnih i nekulturnih duduka, većina prodavaca je na lošem glasu i svi mi, pogotovo po Beogradu, imamo žešće stavove i manjak razumevanja.
To je cela poenta. Kada kupci skapraju da su prodavci kao ku*ve i da je njihov posao da nas zadovolje, tada će stanje biti mnogo bolje. Naravno, treba skapirati da nije poenta kupiti jeftinije za sto din, ali nažalost u Srbiji više cene novac od sebe.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.950
Rezultat reagovanja
147
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Sve sto zelite da kazete o izradi ili sprovodjenju novog ili starog zakona o zastiti potrosaca, mozete uraditi OVDE

U ovoj temi, pisacemo samo i iskljucivo samo iskustva sa konkretnim radnjama, maloprodajama, veleprodajama i sl.

Jos jednom bih zamolio ucesnike iste da ako vec pisu o nekoj firmi, bilo pozitivno, bilo negativno, da navedu ime iste jer onda ova tema i nema mnogo smisla ako ne znamo kome ide pohvala ili pokuda ;)
 

schnappy

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
31.08.2010.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Kupio sam napajanje, Corsair, nije bitno koji model, dosta skupo placeno. Dobio sam garanciju 5 godina - corsair obicno daje 5 god garanciju na napajanje. Posle 2.5 god, napajanje je pocelo da se cudno ponasa, a posto je bilo pod garancijom, bez razmisljana poslao sam u IMTEL kompjuters -tamo gde sam kupio-, ali, prethodno sam ih kontaktirao, da li mogu da im posaljem napajanje. Ovo sam uradio jer sam procitao na vise foruma da su imali neke probleme, da je firma zatvorena itd...Dobio sam odgovor od njih na mail, da ako je napajanje pod garancijom slobodno mogu da posaljem na servis.

Poslao i cekao...mesec dana, mesec i po, dakle 45dana. Onda sam zvao servis, reklamacijsku sluzbu, pa su mi rekli da ce mi vratite pare, samo oni (IMTEL) nisu jos dobili i da ce mi javiti i traziti podatke kada ce mi vratiti novac. Od tada, ja ih zovem skoro svake nedelje, i svaki put ista prica, dobicemo pare iduce nedelje. Rekli su mi da su im blokirani racuni, pa zato ce ovaj proces potrajati malo vise...Cak sam pojeo onu pricu da tadasnji uvoznik za Corsair napajanje nije njima vratio novac. Meni je ovo smrdelo, jer sam znao da je pre 2.5god CT doneo Corsair napajanje kod nas pa sam ih nazvao. Oni u CT-u rekli su mi da oni te stvari resavaju u roku od 30-40dana, a ne preko 45...Ja ponovo nazovem IMTEL, kada mi oni ponovo "nismo jos dobili vase pare..."

Posle 3 meseci i 10 dana, kada sam probao da ih zovem a niko se nije javio na telefonu, ja sam ih prijavio kod finansijske policije, tj. zvao sam sluzbu ``zastita za potrosace``, gde su mi uzeli podatke, ispricao sam sve ovo...

Na moje iznanadjenje, posle nedelju dana, telefon mi zvoni, zvali su mi iz IMTELa. Prodavac, ili sekretar vec neznam ko je bio, rekao je, da me zove u vezi Corsair napajanje i pitao me da li me interesuje zamena za drugo napajanje. Ja sam rekao da me ne interesuje, jer sam bio skoro 2 meseca bez kompjutera, nisam imao pare da kupim ranije drugo napajanje, ali sam vec kupio. Na ovo prodavac ovako reaguje sa iznenadjenim glasom:

-Vec ste kupili drugo napajanje, pa steta....a da li vas nesto zanima iz nase ponude ..?
Ja sam kratko i jasno izjavio, da ne zelim nikakvu zameu (zamislite ako su me ovako zeznuli, jos da uzmem nesto od njih xd), samo pare. Gospodin je rekao da ce nazvati svog sefa, da pita da li je to moguce (?!) pa ce me nazvati za par minuta. Kako sam prekinuo vezu, zvala mi je savetnik-advokatica iz trzisine inspekcije, i pitala je me kako ``stoje stvari``. Sve sam ispricao, da su me kontaktirali itd...da skratim pricu, zvali su me iz IMTELa nakon razgovora sa savetnikom iz trzisne sekretarijata, da ce mi vratiti pare, da mogu otici xxx dan kod njih. Ja sam rekao da em sto nemam vremena jer radim, em sto nisam iz BG-a. Ponovo mi je rekao prodavac-sekretar da ce me nazvati za par minuta (ja sam lepo dodao da naravno hocete kao malopre, za pola sata xd). I, naravno nisam puno gresio, zvali su me tacno posle 40ak minuta, i rekli su mi da posaljem njima broj racuna i svoje podatke. YES! Konacno, mogu mirno da spavam - mislio sam. Poslao sam svoje podatke na jednom email adresu koju si mi poslali, broj racuna itd...
I cekao sam...cekao sam i cekao sam nedelju dana...kada mi stigne poruka:

``-Gospodine xxxxx, niste nama poslali broj racuna da bismo mogli da vam vratimo pare. Posaljite nam jos jednom na adresu xxx at imtel.rs.``

Kada sam procitao ovu poruku skoro da nisam dobio srcani udar...Dakle, stoji mi u OUTBOX-u poslati mailovi...poslao sam tog dana kada su me kontaktirali...poslao sam svoje podatke jos posle 45.dana...i sada se prave ludi da nisu dobili poruke od mene...E, poslao sam sa 4 mail adresa jos jednom svoje podatke i od TADA NISTA. Zovem njih, niko nece da se javi. Zovem ih na mobilni, na fiksni broj, saljem mailove, saljem poruke...i nista...dakle, Septembar, Oktobar, Novembar, Decembar i Januar...i nista...zovem call centar za zastitu potrosaca, izdiktiram redni broj koji sam od njih dobio, kada mi kaze pravni savetnik:
-Da, vidim da otkad stoji ovde Vasa akta, ali nemojte nas da zovete, nego trazite kontakt broj inspektora ko se bavi Vasem slucajem...


Ja vec stvarno neznam sta da kazem...ne verujem da cu ikad dobiti svoj novac nazad, ali nije ni zbog novca (8300din pre 2,5god koliko evra bila???) nego, ne mogu da podnesim da prave od mene majmuna...
Evo, znate moju pricu...imam jedan folder na racunara, cuvam kopiju garantnog lista i racuna, imam screenhotova da sam poslao mejlove, imam slike sa sms poruka....imam dokaze, ali nista ne vredi...

Sta zelim da vam kazem...zaobidjite njih sto dalje...prevaranti, lopovi, nemam reci za njih...i da nisu vise IMTEL, neo IMTELigence?Pa, zasto sam onda morao da saljem svoje podatke na kontakt adresu [email protected]?....



sta ti preporucujes, sta pametno da radim?
 

Oki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.867
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Meni je iskreno mnogo zao ovo sto sam procitao. Dusa me boli kada citam ove redove... Ne znam sta je pametno.. Mozda otici licno u zgradu IMTEL-a i traziti direktora ili bilo koje odgovorno lice. Ovo nema smisla ni logike ni nicega...Kakva sramota, jad i cemer.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.950
Rezultat reagovanja
147
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Sramota za jednu firmu koja je vazila za jednu od boljih firmi. Ja i nekako mogu da razumem zavlacenja za neke vece cifre ali ovde se radi o manje od 100e. Za jedno pravno lice, velika sramota.
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Jel moguce da inspekcija nije nista preuzela po tom pitanju?
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Mene vise brine ovo sto je c-p-r naveo.
Posle toliko meseci, i prijave inspekciji, i dalje nista da ne bude reseno i uradjeno direktno iz inspekcije jer stvarno...porazavajuce za sve potrosace.
 

zookarma

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.11.2009.
Poruka
1.210
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 + Megahalem
Motherboard:
Asus p7p55d
RAM:
2x2 Mushkin + 1x4
VGA & cooler:
Sapphire 6950
Display:
Samsung T240
HDD:
C300 X64 + 5xhdd
Sound:
Creative Xfi Elite
Case:
Chieftec LBX
PSU:
TT 650 W
Optical drives:
PIoneer 212
Mice & keyboard:
G500 + G15 v2
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7 x64, Chrome
Dakle, stoji mi u OUTBOX-u poslati mailovi.
Jel ti mailovi stoje u " Outbox-u " ili u " SENT " mail ??
 

schnappy

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
31.08.2010.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Jel moguce da inspekcija nije nista preuzela po tom pitanju?
neznam vise kome da verujem u ovoj drzavi....inspekciju necu vise da zovem, jer ne vredi, vec sam im dosadio, u imtelu niko nece da se javi, ili me prebacaju na drugu liniju etc etc...iskreno, ne verujem da cu ikad dobiti moje pare, jer sam odavno trebao dobiti resenje iz inspekcije. Drugo, ako c ikad dobiti plasim se koliko ce iznos biti, pre 3 godine taj napajanje kostao 120eur, ali posto sam platio u dinarima, koliko je danas 8300din u evricima...:boli:ali kako se setim, u dinarskoj vrednosti napajanje kostao nekih 10000...
 

zookarma

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.11.2009.
Poruka
1.210
Rezultat reagovanja
6
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 750 + Megahalem
Motherboard:
Asus p7p55d
RAM:
2x2 Mushkin + 1x4
VGA & cooler:
Sapphire 6950
Display:
Samsung T240
HDD:
C300 X64 + 5xhdd
Sound:
Creative Xfi Elite
Case:
Chieftec LBX
PSU:
TT 650 W
Optical drives:
PIoneer 212
Mice & keyboard:
G500 + G15 v2
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7 x64, Chrome
koliko je danas 8300din u evricima
Nije tesko izracunati ?? Ali zasto ne uzmes novo isto napajanje i onda mozes prodati pa raditi sa parama bilo sta ??
 

schnappy

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
31.08.2010.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Nije tesko izracunati ?? Ali zasto ne uzmes novo isto napajanje i onda mozes prodati pa raditi sa parama bilo sta ??
ko je rekao da neznam da izracunam :rotf: cek, ne razumem te, ako vec kupim napajanje, zasto da prodajem? ne znam sta si hteo da kazes...:(
 

Shiki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
1.609
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
.
RAM:
4GB DDR3 1066MHz
Display:
LG LC55 42"
HDD:
Kingston V+ 128GB|WD GREEN 1TB (Icy Box)| 160GB WD Passport
Sound:
Logitech Z5500
Mice & keyboard:
Apple Magic Mouse|Apple Wireless Keyboard
Internet:
Cable 8096/384
OS & Browser:
Snow Leopard 10.6.6 :)
Other:
Macbook White Unibody
ko je rekao da neznam da izracunam :rotf: cek, ne razumem te, ako vec kupim napajanje, zasto da prodajem? ne znam sta si hteo da kazes...:(
Uzmeš novo napajanje od njih pa ga "turiš" u oglase i na taj način povratiš bar neki deo para ili sve zavisi kakve si sreće...

:wave:
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.950
Rezultat reagovanja
147
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Hteo je reci, ako mozes da uzmes drugo napajanje lakse nego pare, da uzmes to napajanje i odmah ga prodas u oglasu za nesto nizu cenu od novog u radnji i izvuces bar veci deo kesha..
Tako sam ja uradio sa Chieftec APS-550 kog sam dobio u zamenu za crknut OCZ 550W Fatality posle cekanja od 45 dana na zamenu. Cim sam odneo OCZ na reklamaciju, kupio sam Corsair CX400 jer sam znao da napajanje nece brzo biti reseno a Chieftec sam prodao novo, nekorisceno..
 

schnappy

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
31.08.2010.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Hteo je reci, ako mozes da uzmes drugo napajanje lakse nego pare, da uzmes to napajanje i odmah ga prodas u oglasu za nesto nizu cenu od novog u radnji i izvuces bar veci deo kesha..
Tako sam ja uradio sa Chieftec APS-550 kog sam dobio u zamenu za crknut OCZ 550W Fatality posle cekanja od 45 dana na zamenu. Cim sam odneo OCZ na reklamaciju, kupio sam Corsair CX400 jer sam znao da napajanje nece brzo biti reseno a Chieftec sam prodao novo, nekorisceno..
jbg, mislio sam da cu dobiti pare..a inache, nemogu da ih nazovem, jer niko se ne javi na telefonu..a da odem licno, sta bi vredilo..bolje dok ostanem kuci, zato ne idem u kaficima, previse sam vatren ako se dodje do svadje....:balavim::d
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.763
Rezultat reagovanja
2.218
Moja konfiguracija
Po meni je najbolje da odeš lično. Staloženo i mirno raspravi to sa njima na licu mesta. Tako bih ja uradio.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.950
Rezultat reagovanja
147
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Ma nema mesta svadji, nisu ti devojku uzeli:P Uzeli su ti napajanje i to ce da se sredi:d
Samo i kad odes, trazi direktora ili nekog sefa prodaje, objasni im natenane sta su ti uradili i ako imaju nesto u glavi, dobices i neki poklon kojim ce pokusati da izglade stvar..:P
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.950
Rezultat reagovanja
147
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Na koji nacin?
 

schnappy

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
31.08.2010.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Vratili su mi pare...fala bogu :D
 

c-p-r

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
23.04.2009.
Poruka
1.976
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Ae da imenjak ne poteze opet za kuckanjem napisacu ja direktnije. :)

Napisi sta se tacno desilo.
 

Iv4n

Moderator
Učlanjen(a)
05.01.2010.
Poruka
1.171
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5-2500K @ 4.8GHz + EKWB Supreme HF Full Copper
Motherboard:
Asus P8P67
RAM:
16GB Exceleram EBW301A 1600MHz CL9 + Bitspower FullCover Water Block
VGA & cooler:
Asus GTX680 DCII + EKWB FullCover Water block
Display:
Dell U2713HM IPS
HDD:
Samsung 840Evo 250GB
Sound:
Asus Xonar DG & Samson C03U Microphone
Case:
Corsair Obsidian 700D + Swiftech MCR320-QP radijator
PSU:
Seasonic X-750
Mice & keyboard:
Logitech G710+ & Logitech G400
Internet:
SBB 70Mbit
OS & Browser:
Win 7 SP1 Ultimate - X64
Iskustvo sa reklamacijom pumpe

Hteo bih da podelim iskustvo (negativno i pozitivno) u vezi moje reklamacije pumpe DangerDen CPX-Pro koju sam pre godinu dana kupio u Bench-Houseu.

Dakle, problem je bio sa zvukom koji pumpa proizvodi - nakon nekog vremena je pocela malo vise da zuji i vibrira nego u pocetku.

Kontaktirao sam Alti/Emmi u vezi ovoga jer je njihovo ime na garantnom listu i opisao problem koji imam. Odgovor je bio da dostaim pumpu u njihov servis (o mom trosku) da je oni provere. Na moje pitanje sta da radim u medjuvremenu, posto racunar ne moze da radi bez pumpe za hladjenje, nisu odgovorili. Iskreno, ne verujem da su njihovi serviseri zapravo obuceni za servis pumpa i realno da li uopste imaju opremu i iskustvo neophodno za proveru istih (pumpa ne sme raditi bez vode, treba je testirati sa opterecenjem koje ce dati odredjen protok, broj obrtaja, itd...).

Par dana kasnije sam isti opis problema poslao proizvodjacu pumpe. Oni su zatrazili sliku serijskog broja pumpe, i objasnili da je verovatno doslo do ostecenja osovine na koju naleze impeler. Prvobitno su trazili slike unutrasnjosti pumpe kako bi dalje proverili, al' nakon sto sam im odgovorio da sam detaljno pregledao pumpu i nisam nasao nikakva vidljiva ostecenja, samo su mi zatrazili kucnu adresu da (o njihovom trosku) posalju pumpu ovamo od distributera iz Amerike, i jos se pri tome izvinuli zbog cimanja (:eek:)

Citav proces je trajao svega tri dana, i za dve nedelje ce pumpa stici meni. Naravno, u medjuvremenu mogu da koristim postojecu i nemam potrebe da racunar stavim van upotrebe na vise od 20 minuta da bi zamenuo pumpe.


Verovatno se po 1000-ti put ovo pominje na forumu, nije mi jasno zasto nasi prodavci i uvoznici maltretiraju musterije raznim procedurama i za***ancijama kada se problem lako moze resiti i na mnogo bolji i efikasniji nacin - uz zadovoljne musterije.
 

d0minat0r

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.633
Rezultat reagovanja
58
Moja konfiguracija
VGA & cooler:
Gainward 4850 512DDR3
Display:
Viewsonic 24"
HDD:
seagate 500Gt Single P
Case:
/
Optical drives:
Samsung 203D
Mice & keyboard:
A4tech oscar X 748K i microsoft ergo natural 4000
Internet:
ADSL 4Mbit
OS & Browser:
WIN7
lepo od danger dena nema a sto se altija tice JBG a ovo sto si im ti reko da ne moze komp da ti radi bez toga mislim da to nije njihova briga njihova briga je da ti daju novu pumpu za 45 dana a oni u servisu sigurno nemaku kako da je provere
bitan je happy end :)
 

Iv4n

Moderator
Učlanjen(a)
05.01.2010.
Poruka
1.171
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i5-2500K @ 4.8GHz + EKWB Supreme HF Full Copper
Motherboard:
Asus P8P67
RAM:
16GB Exceleram EBW301A 1600MHz CL9 + Bitspower FullCover Water Block
VGA & cooler:
Asus GTX680 DCII + EKWB FullCover Water block
Display:
Dell U2713HM IPS
HDD:
Samsung 840Evo 250GB
Sound:
Asus Xonar DG & Samson C03U Microphone
Case:
Corsair Obsidian 700D + Swiftech MCR320-QP radijator
PSU:
Seasonic X-750
Mice & keyboard:
Logitech G710+ & Logitech G400
Internet:
SBB 70Mbit
OS & Browser:
Win 7 SP1 Ultimate - X64
U tome i jeste problem, dominatore :)
Oni je prodaju iako znaju da nemaju uslova da je testiraju i servisiraju.
I povrh toga, traze da je donesem iako nemaju uslova i opreme da je testiraju.

Zasto? Moze im se :d
 

d0minat0r

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.633
Rezultat reagovanja
58
Moja konfiguracija
VGA & cooler:
Gainward 4850 512DDR3
Display:
Viewsonic 24"
HDD:
seagate 500Gt Single P
Case:
/
Optical drives:
Samsung 203D
Mice & keyboard:
A4tech oscar X 748K i microsoft ergo natural 4000
Internet:
ADSL 4Mbit
OS & Browser:
WIN7
TO jeste ali opet bolje i tako da je prodaju nego nikako jbg tako mora sta ces mi tu nista ne mozemo da promenimo nikad se svi mi necemo skupiti i da ne kupujemo
 
Vrh