Par reči za kraj i finalna ocena
Postoji mali broj ljudi koji će ceniti sposobnosti Core V71 kućišta i koji će rado izvaditi 120 evropskih moneta iz džepa. Nažalost, Core V71 za sada nije uvežen kod nas, ali smo radi dodeljivanja nagrade pogledali trenutnu ponudu na našem tržištu. Ma koliko Vam 120 evra zvučalo puno, kod nas nemate ništa sa sličnim mogućnostima u ponudi, a da je cena približna. Jer, ako Vam se ovo kućište ne sviđa, uvek možete kupiti Corsair 900D za skoro 400 evra… Što znači da je Core V71 veoma dobar izbor.
Možda Vam je kućište ružno, a možda i nije. Ipak, jedno je sigurno: na Computex 2014 sajmu smo videli da je Core V71 više puta bio meta modera, što znači da za njega ima nade. Ako Vam izgled nije toliko bitan i želite ultimativan sistem vodenog hlađenja, verujemo da je Core V71 jedna od najjeftinijih mogućnosti. Bez obzira na mane na koje smo naletali, Thermaltake Core V71 će se okititi sa “PCAXE Advanced Design” i “PCAXE Platinum” nagradom.
Nagrada za napredni dizajn je očigledna i nju ne moramo pravdati. Za „Platinum“ smo se dosta natezali i vagali da li kućište pored ovakvih mana i trivijalnih nedostataka može dobiti više od “Gold” nagrade. Na kraju nas je V71 kupio sa ogromnim brojem montažnih rupa koje možete iskoristiti za razne stvari, a da pritom izgleda kao sasvim normalno kućište. A za one kojima se baš ne sviđa izgled ovog kućišta, Thermaltake je nedavno predstavio Urban T81 full tower kućište, koje se gradi na Core V71. Koliko smo uspeli da vidimo, Urban T81 nije toliko ciljno orijentisan na vodeno hlađenje, ali mu je zato dizajn unutrašnjosti na visokom nivou. Nakon otprilike 4000 reči u tekstu i 247 fotografija, mi se odjavljujemo.
Core V71 na test ustupio: Thermaltake
Komentarišite na forumu…
Dodaj komentar