• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Automobili

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
:D

dakle, Automobili.

pravim post sa nekim smernicama, ko ima nameru da reply-je moze a i ne mora da se koristi ovakvim nachinom postovanja:

1. Izbor motora - benzin, pre dizela. uvek. 'bem ti voznju gde bez gasa idesh u prvoj brzini, i osecash se kao da papuchica nije pod tvojom nogom ..

2. tip vozacha - izludjuju me spori BG vozachi. poprilichno sam ubedjen da 90% udesa, i prekrshaja u ovom gradu ide na konto sporih, pre nego brzih vozacha. jeste da ja krshim pravilo od 40km/h u gradskoj zoni, ali je to pravilo lame. pogotov zbog chinjenice da su jedino u BG semafori nesinhronizovani (nema talasa), za razliku od ostalih zemalja. a i kako da objasnish ljudima da se benzin shtedi u gradu brzom, a ne sporom voznjom ? :)

3. preferiram auto proizvodnju - nemachku. cale i ja imamo VW, kum nam vozi BMW 7, brat Opela. ne znam kako da opishem, ali je definitivno najbolja stvar osetiti nemca pod nogama. vozio sam svakakve aute, i americhke, i japanske, i novije i stare, ali nemci su keva. (uzmimo kao podelu - nemachka, japanska (korejska), americhka )

4. fantazijski izbor top 5 automobila:

5. Jimenez novia - automobil koji 3 puta godishnje izadje iz garaze jednog choveka. sastavljen od dva seta cilindara Suzuki Haybusa-e, motor ima 80 ventila, i navodi se kao jedini auto zapravo brzi od Bugatti Veyron-a - nezvanichno je na hungaro ringu obrnuo kazaljku na 430 Km/h!!!

4. Bentley Continental GT - meshavina ekskluzive i rejsniga, ovaj auto je savrshen za nekog urbanog poslovnog mladica. ujedno je i Bentley u pitanju, koji je, iznenadjujuce za mnoge srbe - zapravo na prvom mestu ekskluzivnih i fensi modela.

3. McLaren F1 GTR - boles' auto. u kokpitu jedno sedishte, kao formula. naplake motora od suvog zlata. lezi na putu bolje od vecine automobila ikada napravljenih, ujedno je satro i rembrant-ovski skup CLK GTR svojevremeno u GT shampionatu.

2. Lamborghini revanton - nema opisa. izvolte vidite ga sami - Reventon . majstori 4x4 pogona, napravili savrshen oblik, a pritom prekaljeni sa Diablo-om u pogledu proizvodnje super automobila.

1. Nissan Skyline R34 GTR left side wheel - san snova. najbolji auto IKADA, ako zelish da stignesh od tachke A, do tachke B, a put je vijugav. frka je kako i napisah u naslovu auta - volan na levoj. Nissan nikada nije radio prebachaj na levu fabrichki, au svetu ih ima shachica, koji su tako kastomajzovani po privatnim radnjama. chak i nisu skupi modeli ovog auta - 50k evra, sa volanom na levoj su, recimo oko 80k evra. i posebno - linija auta je savrshenstvo. ne znam za lepshi auto, po mom ukusu.


5. realan izbor buduceg automobila:

shodno cenama + kvalitetu, dacu listu nekih auta kojima se nadam jednog dana da cu voziti:

5. Audi A6 (C5, najnoviji je C6). C5 A6 audi je zakon auto. imao sam prilike da ga vozim, i nekako mi je leg'o ... :) C5 varijanta (pravljen od 1998 do 2004) je sada dosta pojeftinio, i moze se naci u dobrom stanju za cirke 8k evra.

4. Chrysler Dodge Caliber - Compact SUV za 17k evra, sa svom potrebnom opremom, i karakteristikama, da se zakolje sa modelima ostalih proizvodjacha koji koshtaju i po 40k evra.

3. Volvo S60/S80 - zakon automobili. Volvo kad ih napravi ... :) ujedno, video sam skoro u gradu zbudzeni S80, sa zatamljenim staklima > svi mafija automobili :)

2. Honda Acord (CU2, 2002-danas) - sweet :) 24k evra sa standard, 30k evra sa full opremom.

1. My dream Car, koji je realno da kupim jednog dana - Audi RS6! (C6 oznaka, najnoviji)

RS6 je karavan. da jeste, karavan. ALI kakav karavan! RS oznaka na Audi-ju stoji za najbolje modele koje audi moze da spremi. RS6 je pravljen u specijalnoj Audi diviziji koju nadgleda vlasnik Audija - Volkswagen.

trenutno svi RS modeli idu u karavan obliku (pitaj boga zashto), ali nedajte se prevariti, ovo izgleda bolesno. nema te ribe koja bi se bunilada udje u kola, jer su karavan.

ima motor od 5 hiljada kubika, 6 brzina, biturbo (twinturbo), nezavisnu suspenziju, kontrolu proklizavanja, pomeraj zadnjih tochkova u kontri (izmislio Nissan, prvi put primenjeno na gore opisanom Skyline-u R34), ima pomeraj Kamber-a (ugao tochkova u odnosu na osovinu) .. zlo od auta. po preformansama bolji od konkurencije - BMW M5, i Mercedes AMG A65.

3

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

N A P O M E N A :

U duhu pozitivne atmosfere, pcaxe tim se slozio da dozvoli objavljivanje cena kako svojih licnih prodaja tako i preporuka ka drugim sajtovima, van sobe malih oglasa.
Ova odluka vazi samo za ovu temu.
 
Poslednja izmena od urednika:

rAMA

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
412
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i5 2500k + Hyper 212 Plus
Motherboard:
Asus P8P67
RAM:
2x4GB 1600MHz Exceleram Rippler
VGA & cooler:
GTX770 MSI GAMING 2GB
Display:
Samsung P2770H + LG LF2510 32"
HDD:
SSD SATA3 128GB Samsung 830 Series + WD6400AAKS + + 1.5TB Samsung EcoGreen F2
Sound:
Sound Blaster Z; Altec Lansing 5100; Sennheiser HD 205
Case:
Fractal Design Define XL Titanium Grey
PSU:
Enermax Pro82+ 625W
Mice & keyboard:
Razer DeathAdder
Internet:
Telekom ADSL 6Mbit
OS & Browser:
Windows 8.1
Other:
PS3
Nadam se da driver neće pronaći put do ovog foruma :D
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.400
Rezultat reagovanja
102
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
A ja cenim da ce te shiki aka Rossi ubiti kad bude video da si otvorio thred pre njega :D
 

northwood

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
56
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
MacBook Pro 9,2
CPU & cooler:
Intel Core i7-3520M 2.9 GHz
RAM:
16 GB 1600 MHz DDR3
HDD:
Samsung 840 Pro
OS & Browser:
OS X 10.11.1
Moj dream car je Volvo C30 R-Design...Toliko...:wave:
 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.400
Rezultat reagovanja
102
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Da ne ulazim mnogo u detalje, moj izbor bi bio ford mustang, a recimo svidja mi se ovako ofarban :)

 

illidan

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
6.764
Rezultat reagovanja
3.110
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
amd 5800x3d under noctua nh-u12a chromax.black
Motherboard:
asus proart b550
RAM:
g.skill trident z neo 32gb
VGA & cooler:
nvidia rtx 3060ti founders edition
Display:
asus vg27aql1a
HDD:
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Sound:
ifi zen dac v2 with presonus eris 3.5, akg k712 pro and kz zs10 pro
Case:
corsair 4000d white airflow with phanteks t30 fans
PSU:
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Mice & keyboard:
lamzu atlantis mini and kbd.fans tofu65 e-white
Internet:
optical cable
Ferrari F430 Novitec Rosso

see the second heart in my signature :)

Includes two superchargers with modified turbine blades and separated oil circuitry, modified and enlarged complete heat-insulated induction tract, extra large watercooled intercoolers with additional water coolers, pumps, reinforced v-ripped belts, injectors, underbody intake air tract duct and ECU modification.

Max Power: 698bhp/707ps/520kW at 8350rpm
Max Boost Pressure: 0.48bar
Max Torque: 525lbft/712Nm at 6300rpm
Top Speed: 348kmh/215mph (with Novitec gear ratios)
0-100kmh: 3.5 seconds
 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.400
Rezultat reagovanja
102
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE

activated1

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.583
Rezultat reagovanja
10
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
a1-PC
CPU & cooler:
AMD FX 8300 @ 3.3GHz / Thermalright Ultra-120A
Motherboard:
ASUS M5A99X EVO
RAM:
4x4GB Kingston HyperX Genesis
VGA & cooler:
ZOTAC GTX1060 6GB / ASUS R9270X-DC2T-2GD5
Display:
BenQ 2450
HDD:
SP/Samsung 120GB SSD Raid-0, 4x Toshiba 1TB Raid-0, Toshiba 2TB
Sound:
Integrated - S/PDIF @ Yamaha RX-V 659
Case:
Corsair Obsidian 750D
PSU:
Corsair RM1000i
Optical drives:
/
Mice & keyboard:
Logitech UltraX & Razer Copperhead (thanks to Lukija)
Internet:
Telekom VDSL 20Mbps/4Mbps
OS & Browser:
Windows 10 x64
Other:
Xiaomi Redmi 5 Plus/HTC One M7 32GB/HTC EVO 3D + 8gb microSD/Sony Ericsson X1
Stara ljubav Ferrari Testarossa


Golfic je uvek gotivan


Mitsubishi Lancer


I jedna nerealna zalja :)

 
Poslednja izmena:

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.400
Rezultat reagovanja
102
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
stvarno je nerelano...mislim vidi boju te kacige :D Gde to da nadjemo :D
btw Ovaj Golfic bash izgleda cool!
 

astan

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
55
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel c2d T7700
Motherboard:
DELL Latitude D630
RAM:
2x2GB sodimm ddr2 800 Apacer
VGA & cooler:
NVIDIA Quadro NVS 135M (128MB)
HDD:
Seagate ST9500420ASG (500GB, 7200RPM,16MB,SATA2), SEAGATE External FreeAgent Pro 500GB
Sound:
SigmaTel STAC9205X@Intel 82801HBM ICH8-M
Optical drives:
Optiarc DVD +-RW AD-5540A
Mice & keyboard:
MS Wireless Laser Desktop 6000
Internet:
Cable
OS & Browser:
Win 7 Ultimate x64
Other:
WinFast PalmTop TV
1. Dizel pre Oto motora uvek, ipak je sa stanovista termodinamike i zagadjivanja okoline dizel mnogo bolji.
2. Kada bi svi postovali propise o ogranicenju brzine udesa (ili bar ne onih sa fatalnim ishodom) ne bi ni bilo ...
3. Nemci su ipak najbolji ...
4. Slazem se sa Igortitzom
5. Ovo sto imam cu voziti duuuugooooo duuuuugoooo ...
 

activated1

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
4.583
Rezultat reagovanja
10
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
a1-PC
CPU & cooler:
AMD FX 8300 @ 3.3GHz / Thermalright Ultra-120A
Motherboard:
ASUS M5A99X EVO
RAM:
4x4GB Kingston HyperX Genesis
VGA & cooler:
ZOTAC GTX1060 6GB / ASUS R9270X-DC2T-2GD5
Display:
BenQ 2450
HDD:
SP/Samsung 120GB SSD Raid-0, 4x Toshiba 1TB Raid-0, Toshiba 2TB
Sound:
Integrated - S/PDIF @ Yamaha RX-V 659
Case:
Corsair Obsidian 750D
PSU:
Corsair RM1000i
Optical drives:
/
Mice & keyboard:
Logitech UltraX & Razer Copperhead (thanks to Lukija)
Internet:
Telekom VDSL 20Mbps/4Mbps
OS & Browser:
Windows 10 x64
Other:
Xiaomi Redmi 5 Plus/HTC One M7 32GB/HTC EVO 3D + 8gb microSD/Sony Ericsson X1

puska

Newcomer
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Core2Duo E6420 @ 3,2 ghz
Motherboard:
Asus P5Q
RAM:
Geil 2x2gb 1066
VGA & cooler:
Gainward 9600GT
Display:
Dell U2311H
HDD:
Samsung 1,5tb+ WD 640gb+ 2x WD 500
Sound:
Audigy 4, Logitech X-540, Sennheiser RS130
Case:
Kandalf LCS
PSU:
Cooler Master M620
Optical drives:
LG 20x
Mice & keyboard:
MX5500
Internet:
ADSL 16/1
OS & Browser:
Win7, Google Chrome
e bas mi je drago da ima toliko Ferrari fanova :)
 

drfedja

CPU Guru
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.084
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Dell n5010, Intel Core i3 370M 2.4 GHz, 4 GB DDR3 1333
CPU & cooler:
Intel Core i7 4790K @ 4.5 GHz
Motherboard:
Biostar Hi-Fi Z97WE
RAM:
16GB Kingston HyperX Beast 2400
VGA & cooler:
Sapphire AMD Radeon R9-280X
Display:
Viewsonic VA2342 23" LED, LG 25"Ultrawide, Samsung VA2342 23"
HDD:
Samsung SSD850 Evo 250GB, Kingston 120GB V300 SSD, 2x1GB WD Caviar black
Sound:
Altec Lansing 5100E
Case:
Cooler Master 690-III
PSU:
Cooler Master G650M modular
Optical drives:
N/A
Mice & keyboard:
Keyboard/Mouse Cooler Master Storm
Internet:
Cable
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit
Other:
iPhone 6S 64GB
dakle, Automobili.

pravim post sa nekim smernicama, ko ima nameru da reply-je moze a i ne mora da se koristi ovakvim nachinom postovanja:

1. Izbor motora - benzin, pre dizela. uvek. 'bem ti voznju gde bez gasa idesh u prvoj brzini, i osecash se kao da papuchica nije pod tvojom nogom ..
Meni benzinac ide bez gasa kao i dizel :P
Salu na stranu, ali dizeli danas mogu da budu vrlo ozbiljni. Sta kazes recimo na Audi A5 3.0 TDI ?
2. tip vozacha - izludjuju me spori BG vozachi. poprilichno sam ubedjen da 90% udesa, i prekrshaja u ovom gradu ide na konto sporih, pre nego brzih vozacha. jeste da ja krshim pravilo od 40km/h u gradskoj zoni, ali je to pravilo lame. pogotov zbog chinjenice da su jedino u BG semafori nesinhronizovani (nema talasa), za razliku od ostalih zemalja. a i kako da objasnish ljudima da se benzin shtedi u gradu brzom, a ne sporom voznjom ?
Benzin se stedi tako sto auto ne stoji u mestu. Isto tako stedi se i blagim pritiskom na gas i ravnomernim tempom voznje. Niski obrtaji i vise gasa trosi goriva vise nego visi obrtaji i manje gasa. Sporo nije uvek bezbedno, to stoji. Medjutim, problem je sto vozaci u BG-u ne postuju tempo voznje, voze kao da su sami na putu, guse levu traku, gnjave i nedaju ti da ih obidjes. Da ne pricamo o laganoj voznji i prestrojavanjima bez migavaca, iz krajnje desne u krajnju levu traku. :s
3. preferiram auto proizvodnju - nemachku. cale i ja imamo VW, kum nam vozi BMW 7, brat Opela. ne znam kako da opishem, ali je definitivno najbolja stvar osetiti nemca pod nogama. vozio sam svakakve aute, i americhke, i japanske, i novije i stare, ali nemci su keva. (uzmimo kao podelu - nemachka, japanska (korejska), americhka )
Mogu likovi poput drajvera da pricaju da smo seljachine :D , ali nemacka vozila su ipak broj 1. To ne znaci da Japanska vozila nisu za respekt, daleko od toga, cesto u nekim situacijama naprave brzi auto za iste pare, ali to nije uvek najbitnije. Pored Nemaca i Japanaca ovo ostalo je sve 2. liga, osim Ferrarija, Lamborgini ne racunam vise u Italijana, to je sad Audi :D Opel takodje ne racunam u pravog Nemca, isto kao sto Punto nije srpski auto.

4. fantazijski izbor top 5 automobila:

5. Jimenez novia - automobil koji 3 puta godishnje izadje iz garaze jednog choveka. sastavljen od dva seta cilindara Suzuki Haybusa-e, motor ima 80 ventila, i navodi se kao jedini auto zapravo brzi od Bugatti Veyron-a - nezvanichno je na hungaro ringu obrnuo kazaljku na 430 Km/h!!!
Pa koliko ima cilindara onda ? 16 ili 20 ? Ako se podrazumeva da ima 5 ili 4 ventila po cilindru. Hayabussa koliko znam ima 4 ventila po cilindru.

4. Bentley Continental GT - meshavina ekskluzive i rejsniga, ovaj auto je savrshen za nekog urbanog poslovnog mladica. ujedno je i Bentley u pitanju, koji je, iznenadjujuce za mnoge srbe - zapravo na prvom mestu ekskluzivnih i fensi modela.
Opet VW

3. McLaren F1 GTR - boles' auto. u kokpitu jedno sedishte, kao formula. naplake motora od suvog zlata. lezi na putu bolje od vecine automobila ikada napravljenih, ujedno je satro i rembrant-ovski skup CLK GTR svojevremeno u GT shampionatu.
Pogledaj crash test ovog auta ! Ne savija se uopste.


1. Nissan Skyline R34 GTR left side wheel - san snova. najbolji auto IKADA, ako zelish da stignesh od tachke A, do tachke B, a put je vijugav. frka je kako i napisah u naslovu auta - volan na levoj. Nissan nikada nije radio prebachaj na levu fabrichki, au svetu ih ima shachica, koji su tako kastomajzovani po privatnim radnjama. chak i nisu skupi modeli ovog auta - 50k evra, sa volanom na levoj su, recimo oko 80k evra. i posebno - linija auta je savrshenstvo. ne znam za lepshi auto, po mom ukusu.
odlican auto, ali si zaboravio Pagani Zondu R, zvuk motora je bolestan! :)

5. realan izbor buduceg automobila:

shodno cenama + kvalitetu, dacu listu nekih auta kojima se nadam jednog dana da cu voziti:

5. Audi A6 (C5, najnoviji je C6). C5 A6 audi je zakon auto. imao sam prilike da ga vozim, i nekako mi je leg'o ... :) C5 varijanta (pravljen od 1998 do 2004) je sada dosta pojeftinio, i moze se naci u dobrom stanju za cirke 8k evra.
Provereno krimi-DB-policijsko vozilo! :D

4. Chrysler Dodge Caliber - Compact SUV za 17k evra, sa svom potrebnom opremom, i karakteristikama, da se zakolje sa modelima ostalih proizvodjacha koji koshtaju i po 40k evra.
Americko njesra, vozio sam ga, trom je i mnogo trosi i nije SUV. Pogon na prednje tockove. Imas CRD varijantu sa VW 2.0 TDI motorom. Auto je u klasi VW Tiguana, ali je Tiguan bolji 10x, prvo, nema krckave plastike i bolje ide.

3. Volvo S60/S80 - zakon automobili. Volvo kad ih napravi ... :) ujedno, video sam skoro u gradu zbudzeni S80, sa zatamljenim staklima > svi mafija automobili :)
Sa ovim vozilima nema greske.

2. Honda Acord (CU2, 2002-danas) - sweet :) 24k evra sa standard, 30k evra sa full opremom.
Made in Turkey! :D Bar ovo sto se prodaje kod nas. Pre bih uzeo novi Avensis, mnooogooo je dobar.

1. My dream Car, koji je realno da kupim jednog dana - Audi RS6! (C6 oznaka, najnoviji)
Opaaa, ne zna bata sta valja....

ima motor od 5 hiljada kubika, 6 brzina, biturbo (twinturbo), nezavisnu suspenziju, kontrolu proklizavanja, pomeraj zadnjih tochkova u kontri (izmislio Nissan, prvi put primenjeno na gore opisanom Skyline-u R34), ima pomeraj Kamber-a (ugao tochkova u odnosu na osovinu) .. zlo od auta. po preformansama bolji od konkurencije - BMW M5, i Mercedes AMG A65.
V10 motor je u pitanju, sa 580HP, bolesno. Pomeranje zadnjih tockova nije izmislio Nissan i nije bio prvo primenjen na Skylineu, to je bilo aktuelno mnogo ranije. Stara Honda Accord iz 80-tih godina je to imala.
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
953
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
DELL Latitude 7480
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING @ EK-FC1080 GTX Ti Strix RGB
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
Phantex Evolv X
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
nemam sad vremena da pisem sta kako samo cju prekopirati svoj potpis sa bencha :D


Lancia Delta HF Integrale Evolution II ,1993-94, produce number: 4223,4WD,16v,Bosch WR6DTC,1998cc,215HP,0-100Km/h acceleration: 5.7S, 220Km/h

medju 10 najboljih automobila ikad napravljenih
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
ispravka:

Novia je sastavljena od 4 motora nekih jamahi, nisam davno apdejtovo info o tom autu

Shto se sporih vozacha tiche - upravo zbog tog gushenja leve trake, ja umesto da odshrafim po leru, ja moram da gustiram iza mentola koji ide u paraleli sa nekim kecom iz desne trake ... Juche sam ishao iz nekog mamlaza u Porsche kajenu turbo (najbrzi fabrichki dzip na svetu) koji u vojvode stepe nije preshao 30 .. valjda ga udario kompleks, pa oce da ga vide svi, il shta ... :)

a shto se pomeraja zadnjih tochkova tiche - jeste, imala je to honda, ali tad to nije regulisao kompjuter, ko shto radi danas :)
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Evo istog misljenja ko dule sam :) Ford mustang forever! :)
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
953
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
DELL Latitude 7480
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING @ EK-FC1080 GTX Ti Strix RGB
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
Phantex Evolv X
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
evo vam malo shelby mustang Super Snake da se lozite :D



 

animaN

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
9.400
Rezultat reagovanja
102
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ci7 3930K@ Coolink CoratorDS
Motherboard:
ASUS P9X79 Deluxe
RAM:
4x4GB Mushkin 1600 MHz cl9, 1.5V
VGA & cooler:
Sapphire HD6950 FleX Edition
Display:
3x Belinea 102035W
HDD:
Corsair ForceGT 120GB SSD,WD AAKS 640 GB, WD MyBook 500GB
Sound:
Realtek ALC889 - Logitech Z2300
Case:
Cooler Master bench table
PSU:
Cooler Master Silent Pro 850W
Optical drives:
USB LiteOn
Mice & keyboard:
Logitech G15 - Logitech MX518
Internet:
SBB 10/1 Mbit
OS & Browser:
Windows 7 x64 SP1
Other:
Volim AXE
Mnogo dobro izgleda auto!
Ja volim taj old school look sa primesama novog dizajnerskog talasa ;)
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
953
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
DELL Latitude 7480
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING @ EK-FC1080 GTX Ti Strix RGB
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
Phantex Evolv X
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
slazem se,i ako nisam u opste ljubitelj americkih automobila ovaj shelby super snake izgleda brutalno dobro.
 

warmaster

Moderator
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.687
Rezultat reagovanja
8
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
4690k 4.5ghz 1.25v EK custom
Motherboard:
Gigabyte Z97n Gaming5
RAM:
eXceleram 2x4Gb
VGA & cooler:
Gigabyte gtx970 itx
Display:
LG 42" LW4500 3D SBS
HDD:
Seagate Barracuda ST3000DM001
Sound:
Storm Sirus/Telefunken TLX 22/4 on Telefunken TA750
PSU:
SilverStone Strider 650W Gold
Mice & keyboard:
G105 MW3, Logitech G5
OS & Browser:
Win7 x64
Other:
Take me to the hospital
Perverzija! :) Jedna od najomiljenijih stvari kod mustanga mi je prostor za noge, tj dubina papucica :) Mogu bre lepo da opruzim noge kao covek xD Naravno i naslon za ruku i mali menjac ;)
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.518
Rezultat reagovanja
141
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
953
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
DELL Latitude 7480
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING @ EK-FC1080 GTX Ti Strix RGB
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
Phantex Evolv X
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
vecja je sansa da cjes da dobijes ovo drugo (maketu) nego pravog :D
 

BigJoe

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
28.03.2009.
Poruka
2.788
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-920 (D0) & TRUE Black + 2x Noctua P12
Motherboard:
Intel DX58SO
RAM:
3x2GB OCZ Reaper 1600 CL7
VGA & cooler:
ATi Radeon HD5850 by GA
Display:
SAMSUNG SM 206BW
HDD:
~3,5TB
Sound:
Realtek ALC889
Case:
CM Stacker 830 Black + X Craft 350 + SCYTHE KAZA MASTER
PSU:
TT ToughPower 1500W
Optical drives:
Lite-ON LH-20A1S & SAMSUNG SH-S223L
Mice & keyboard:
Logitech MX1000 + G500 + G11
Internet:
ADSL 4Mb/256Kb
OS & Browser:
Windows 7 x64
Other:
HTC Desire, iPod Classic Black 80GB
micri de nadje ove crnacke pimp ruzne automobile bre :D
 

misticx

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
953
Rezultat reagovanja
20
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
DELL Latitude 7480
CPU & cooler:
AMD TR2 2920X @4.3GHz @ EK-FB ASUS X399 Monoblock & 2 x EK-CoolStream SE 360 @ Corsair LL120 RGB
Motherboard:
ASUS X399 ROG ZENITH EXTREME
RAM:
32GB DDR4 CORSAIR VENGEANCE RGB PRO 3000MHz
VGA & cooler:
ASUS GTX 1080TI STRIX GAMING @ EK-FC1080 GTX Ti Strix RGB
Display:
27" ASUS VG278Q 144Hz + 27" ACER V276HL + 27" LG 4K UK650-W
HDD:
Samsung 950PRO 512GB M.2 NVMe + 2x Samsung 860 EVO 1TB + 2x Samsung 850 EVO 250GB & QNAP 12TB
Sound:
Logitech Z-5500 Digital & Razer Mano' War 7.1 Wireless
Case:
Phantex Evolv X
PSU:
EVGA SuperNOVA 850 G2 850W
Optical drives:
none
Mice & keyboard:
Razer Lancehead TE @ Razer Gigantus & Corsair Vengence K90
Internet:
SBB 100/10Mb
OS & Browser:
Windows 10 x64 Pro
pa zar ne znas,ocje da postane jagodinski "svodnik" ahahahahahaahhah
 

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.518
Rezultat reagovanja
141
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
Vrh